Prevencinė priemonė Šilutėje

2020-09-14

Penktadienį, Šilutės mieste ir rajone nuo 13.00 val. iki 15.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai, vykdė prevencinę priemonę, skirtą patikrinti ar kelių eisme dalyvaujančios motorinės transporto priemonės neviršija teisės aktuose nustatyto triukšmo lygio, ar jas vairuoja asmenys turintys teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemones, ar jas vairuoja būdami blaivūs ir neapsvaigę ir ar laikomasi kelių eismo taisyklių.

Deja, dviems transporto priemonių vairuotojams pareikštos žodinės pastabos bei anuliuotos transporto priemonių privalomosios techninės apžiūros (LR ANK 417 str. 7 d.), o mopedo vairuotojui surašytas protokolas pagal LR ANK 415 str. 2 d., nes transporto priemonė nebuvo įregistruota nustatyta tvarka.

Priemonės metu buvo naudotas triukšmo lygio matuoklis, kurį nupirko Šilutės rajono savivaldybė bei naudojimui perdavė Šilutės rajono policijos komisariatui. Šis prietaisas palengvins pareigūnų darbą, bei padės kontroliuoti vairuotojus, kurie ,,paturbina” savo transporto priemones.

Primename, kad ir toliau policijos pareigūnai vykdys panašias prevencines priemones, užtikrins viešąją tvarką. Laikykitės taisyklių, saugokite save bei kitus.


Straipsnio komentarai

.. @ Dvtaskiui2020-09-15
nu tu naudoji baltoslavų kalbą kad pasakyti kažką kad būtų nesuprantama baltams. Aš pamenu vaikystėje "tėvai" naudodavo tokią kriptologiją, tarsi jie būtų uber alles. Tai yra protingesni negu durnelis kurį jie laiko gegučių lizde. Nu pats pagalvok kam gali būtų malonu klausytis durnių? Tik durniams. Nu ir iš kur tu žinai kad tai ką tu "girdi" yra ne tavo auditorinė haliucinacija kur tau "girdisi" garsai, tik du durnelis "supranti" kažką atvirkščiai negu yra iš tikrųjų? Matai čia ir yra triukšmai kurių nepamatuosi su jokiais triukšmo matuokliais. Pagalvok dabar žmonės tik pradeda naudoti 5G. Tik pradeda šnekėti apie 6G. Kosminiai interneto greičiai ir viskas telpa delne. Kitas reikalas tai yra 666G ryšys apie kurį nešnekama, kur visi keliai veda į Romą, romanso kalbas (bad romance), tt. Pagalvok koks skaičius lotyniškai yra L? Tai kokiu greičiu veikia LG (50G) ryšio tinklas jeigu toks yra. Nu ką tu besakysi ir bedarysi vis tiek už tave bus pasakyta ir padaryta 10 kartų karčiau. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Dvtaskiui2020-09-15
Pyšy, pyzdy - pryjatno slušat duraka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ir gerai2020-09-15
tegul išgaudo tuo plerpalus, išvien naktimis zvimbia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
X2020-09-14
Sutemus tegu pasizvalgo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-09-14
Man rodos negalima vadinti tokių reidų "prevencinėmis" ir tuo labiau "priemonėmis". Jugi tai nėra prevencija jeigu tos transporto priemonės gaudomos kai jau rieda gatvėmis. Nu čia atseit prevencija kaip su tais pinigais ryte ir kėdėmis vakare. eTo žodžio prasmė pavartota ne pagal paskirtį. Nu pagalvokit kažkokį kitą "aiškesnį" pavyzdį pvz lytiškai plintančių ligų prevencija, kur kažkokie raudonai žibančių kvartalų daktarų grupuotė eitų ir darytų kratą jau besikratančiose lovose. Jau nekalbant apie kalbos kultūra, nes gramatiškai labai kvailai skamba: policija vykdė priemonę, kad patikrinti priemones. Nu kitas atvejis kad žodis "prevencija" pavartotas ta prasme kad šilutė tai kaip uždara teritorija ir prevencija ta prasme kad išriedėti už to kiemo patvorių ribos. Nu ale "truman show" ir neaišku kur baigiasi mažoji lietuva ir prasideda paprasta normali lietuva? Ar mažoji lietuva vis dar skaitosi kaip lietuva ar jau nebe lietuva? Tai labai keistai suorganizuota viskas ir tai nėra "biurokratija" kur ranka ranką plauna. Matot čia šilutės savivaldybė nupirko tą dvi štukas kainuojantį triukšmo matuoklį ne šilutės policijos komisariatui, net ne klaipėdos apskrities kažkokiai įstaigai, bet tauragės apskrities policijos komisariatui. Ir kas čia per savivaldybė tokia protinga? Jugi tai nėra prietaisas kuriuos pardavinėja norfoje, kur gali praktiškas žmogus užeiti ir apsipirkti per daug netriukšmaudamas kad buvo nepraktiškas. Jugi reikalinga išmanyti tuos decibelinius reikalus. Nors turbūt visokie kultūristiniai lanzbėriai iš garsenybių pasaulio ir lauro kvartalų yra garsų pasaulio ekspertai. Jiems nereikalinga matuokliai. Jie patys yra kaip matuokliai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka