Praėjusią savaitę į autoįvykius pakliuvo gerokai daugiau gyvūnų

2020-09-15

Rugsėjo 7–13 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimų skyrius apie galimus pažeidimus gavo 359 pranešimus.

Pranešimų priėmimo skyriaus darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 29 kartus, apie medžioklės – 13. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 31 kartą, netinkamo atliekų tvarkymo – 21, nuotekų – 22, vandens taršos – 14, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 7, vandens transporto priemonių – 3, oro taršos – 11, neteisėtų kirtimų – 6 kartus.

Apie į autoįvykius pakliuvusius  laukinius gyvūnus pranešta 127 kartus, dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais kreiptasi 60 kartų (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 84 ir 45).

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 46 kartus.

Apie žvejybos pranešimus buvo pranešta 14 kartų (11 pasitvirtino). 7 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus – visi pranešimai pasitvirtino. Apie nuotekų ir vandens taršą buvo gauti 9 pranešimai (pasitvirtino 8). Gauti 1 pranešimas dėl pakrantės apsaugos juostų pažeidimų ir 1 dėl vandens transporto priemonių – abu pranešimai nepasitvirtino. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 9 kartus – nepasitvirtino 5.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja gyventojams už sąmoningumą ir apie pastebėtus gamtosaugos pažeidimus prašo pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.


Straipsnio komentarai

..2020-09-15
paskutinis sakinys labai keistas, tarsi patys AAD pareigūnai nėra gyventojai, nes jeigu būtų gyventojai tai skaitytusi kaip apsivogę dėkodami sau už nesamoningumą nepastebint pažeidimų. Dar įdomus tas išsireiškimas "ne darbo" metu. Tai ką tai reiškia? Kad eina trigubas tarifas? Ar čia kažkokia operatyvinė veikla kur eina tarifai su dviem nuliais, nes kai lietuvoje darbo metas, kažkokioje australijoje ar indijoje visiškai nedarbo metas. Nu jie patys nesupranta ir nežino nieko kol jiems nepaskambina ir nepasako. Jie akli tikrintojai kurie sveria ir svarsto reaguodami į gyventojų "pastabas" ir "skundus". Ir lietuvoje įsivyrojo "tikroji" tvarka ir teisingumas. Žydi vienybėje visagalio proletariato diktatūra. Nu čia tie patys vikingų makaronystės, kur jie aiškina va kokie mes spartietiški, viskas minimalistiška, lakoniški, nieko nereikalinga, tt. Va IKEA direktorius turi milijardus, bet važinėja su dvidešimt metų senumo volvo ir jeigu reikalinga skristi kažkur tai skrenda nusipirkęs pigiausią bilietą kartu su visais kitais auksu pertekusiais proletarais, valstiečiais ir darbininkasi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka