Kas slepiama už Šilutės ligoninės sienų?

2020-09-18, Sergėjus GVILDYS
Tarybos narys E. Padimanskas nemano, kad pažeidė gydytojo etiką, bet budėti Priėmimo skyriuje atsisakė.
Tarybos narys E. Padimanskas nemano, kad pažeidė gydytojo etiką, bet budėti Priėmimo skyriuje atsisakė.

Jau rašėme „Šilokarčemoje“ apie Šilutės ligoninės problemą dėl teikiamų paslaugų neatnaujinimo. Dėl šios priežasties įstaiga gaus mažiau pajamų. Taip pat palietėme ir gydytojų elgesio temą. Tokia opi žaizda paūmėjo karantino laikotarpiu. Šįkart pasidomėjome, ko taip vengia šios įstaigos vadovai.

Vadovai išsisukinėja

Sužinoję, kad gydytojų etikos komisijoje buvo svarstomas Šilutės savivaldybės tarybos nario Edgaro Padimansko elgesys, paprašėme Šilutės ligoninės administracijos pateikti informaciją apie priimtą etikos komisijos sprendimą. Tikriausiai sprendime yra įvardinta kažkas pikantiško, kad laikinai einantis šios įstaigos vadovo pareigas Tomas Granoveckas išsisukinėjo nuo tiesioginio atsakymo: „Siekdami objektyviai išanalizuoti Jūsų paklausimą, prašome pateikti tikslesnę informaciją apie pareiškėjo skundą, nurodant konkretesnę datą ir skundžiamas aplinkybes. Suprasdami, kad E. P. yra viešas asmuo, įvertinę Jūsų pateiktą tikslinę informaciją, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo nuostatomis, informaciją pateiksime.“

Beje, laikinajam ligoninės vadovui ne pro šalį būtų geriau susipažinti su jo paminėtu Visuomenės informavimo įstatymu ir jame nurodytais atsakymų terminais viešos informacijos skleidėjui, kurių jis akivaizdžiai nesilaiko. Taigi, Savivaldybės tarybos narys E. Padimanskas yra viešas asmuo, dirbantis Savivaldybės viešoje įstaigoje, todėl visuomenė turi teisę žinoti apie jo darbą ir elgesį. Kol Šilutės ligoninės vadovų galvose brandinamas „teisingas“ atsakymas viešai informavimo priemonei, pateiksime informaciją iš kitų šaltinių.

Verdiktas dėl etikos pažeidimo

Pakalbinome kitą Šilutės rajono savivaldybės tarybos narį Algirdą Gečą. Jis yra ir gydytojų etikos komisijos narys. A. Gečas noriai pakomentavo situaciją dėl E. Padimansko elgesio.

Elgesys buvo svarstomas pagal gautą paciento atstovo skundą. Buvo skundžiamasi dėl gydytojo arogantiško ir netaktiško elgesio. Pasak Tarybos nario A. Gečo, jis atidžiai peržiūrėjo vaizdo įrašą iš Priėmimo skyriaus. Ir jam, žinančiam E. Padimansko manierą kalbėti, neatrodė, kad pastarasis pažeidė etiką. Tačiau dauguma komisijos narių nusprendė, kad šis gydytojas, budėjęs Priėmimo skyriuje, buvo netaktiškas ir pažeidė etikos kodekso punktą, įpareigojantį gydytoją su pacientais elgtis taktiškai.

Tarybos narys kalbėjo apie Šilutės ligoninės darbuotojų elgesio kodekso 6.4. punktą. Jame teigiama, kad darbuotojai turi „su žmonėmis bendrauti geranoriškai ir pakančiai, nepaisant jų asmens savybių, turtinės ar visuomeninės padėties, mandagiai elgtis su pacientais, jų atstovais, kolegomis, pavaldiniais ir kitų juridinių asmenų atstovais“. Beje E. Padimanskas etikos komisijos posėdyje nedalyvavo ir A. Gečui jo pozicija nėra žinoma. Tačiau vaizdo įraše jis atkreipė dėmesį į A. Padimansko pareiškimą, kad jis daugiau nebudės, nes tai yra pernelyg sudėtinga.

Gydytojas atsisakė dirbti

Komentuodamas situaciją dėl gauto skundo bei svarstyto jo elgesio, politikas ir gydytojas E. Padimanskas savo kaltės neįžvelgė. Pasak mediko, jis kvalifikuotai suteikė pirmąją pagalbą ir nematė būtinybės gydyti šį ligonį stacionare. Tačiau ligonio artimieji tikėjosi kitokio gydytojo sprendimo, todėl ir apskundė jo veiksmus.

Matydamas, koks yra sudėtingas ir nedėkingas darbas Priėmimo skyriuje, gydytojas E. Padimanskas atsisakė budėti. Mat jo budėjimai buvo savanoriški, pakeičiant chirurgus, kurie turi didelius darbo krūvius. Dvi savaites trukęs patirtas stresas, privertė jį atsisakyti savanoriško darbo Priėmimo skyriuje.

Komentuodamas bendrą situaciją E. Padimanskas pabrėžė, kad būtent Priėmimo kambarys yra ta vieta, kur būna daugiausia konfliktų ir skundų. Jo nuomone, tai yra masiškas reiškinys, nes ligoniams karantino metu ilgą laiką nebuvo teikiama planinė pagalba. Dėl to susidarė didžiulės eilės. Tačiau yra tokių pacientų, kurie mėgina išvengti laukimo eilėje, kad patektų planiniam gydymui stacionare, ir eina „apgaulės būdu per Priėmimą“. Tačiau kai specialistas atskleidžia tokius ketinimus, galimai ir atsiranda konfliktinės situacijos. 

Svarbiausia suvaldyti, o ne gydyti

Taigi, Šilutės ligoninė po karantino nebuvo pirmaujanti stacionarių paslaugų atnaujinimo sąraše. Todėl ši viešoji įstaiga finansuojama tik už faktiškai suteiktas paslaugas, o tai yra mažiau, nei numatyta. Šilutės ligoninės vyr. gydytojas Viktoras Šileikis dėl to kaltina planinių operacijų draudimą karantino metu ir Vaikų ligoninės skyriaus perkėlimą į kitas patalpas.

O sugrįžus į darbą įprastu režimu, pacientų jau nebuvo. „Pacientų, tėvų baimė dėl privalomo tyrimo COVID-19 ligai nustatyti“, – įvardino priežastį V. Šileikis. Pasak gydymo įstaigos vadovo, labiau vertėtų visiems atsižvelgti į tai, ką medikų bendruomenei pavyko pasiekti visų kraštiečių labui. Žinant, jog nė vienas pacientas, nė vienas ligoninės darbuotojas neužsikrėtė koronaviruso infekcija, anot V. Šileikio, reiškia tik tai, kad buvo paisoma visų nurodymų, imtasi būtinų saugumo priemonių.

„Užsikrėtimų pavyko išvengti, nes buvo sureguliuoti srautai“, – tvirtino vyriausiasis gydytojas. Reikėtų dar prisiminti, kad karantino metu Šilutės rajone COVID-19 buvo susirgę tik 6 asmenys lengva forma ir gydėsi namie, be medikų didelių pastangų, tai suprasime, kaip akivaizdžiai išpučiami nuopelnai. Taip išpučiami, kad net medaliu galima pasidabinti. Tačiau ne vienas potencialus pacientas gali papasakoti apie kančių kelius norint gauti pagalbą net ir ambulatoriniu lygiu. O jau anekdotų gausa apie medicinines operacijas nuotoliniu būdu yra arčiau realios tiesos, nei paviešinta situacija įstaigos interneto tinklapyje.

Problema – kadrai?

Kol Šilutės ligoninės vadovai dalinasi medalius už pandemijos suvaldymą nedidelėje rajono teritorijoje, kur išties ir epidemijos mastai nepasireiškė, mums rūpi priežastys tų reiškinių, apie kuriuos kalbame. Tai konfliktinių situacijų priežastys Priėmimo skyriuje ir stacionarių paslaugų atnaujinimo stabdžiai.

Redakcijai žinomas šaltinis medikų bendruomenėje galimu stabdžiu atnaujinti stacionarias paslaugas įvardino kadrų problemą, ypač vasaros metu, kai dauguma specialistų atostogauja. Todėl nustatyto kiekio stacionarių paslaugų atnaujinti neįmanoma per vieną mėnesį. Be to, yra ir būtinų darbų atlikimas prieš planinį gydymą – tai tam tikri tyrimai, tarp jų ir COVID-19 testas. Visi šie veiksniai ir apsunkino stacionaraus gydymo paslaugų atnaujinimą.

Tačiau žvelgdami į situaciją šalies mastu pamatysime, kad tik dvi įstaigos nesusitvarkė su šiuo reikalavimu, tarp jų ir Šilutės ligoninė. O štai Tauragės ligoninė net viršijo 100 procentų ribą. Kuo taip ypatingai skiriasi dvi kaimyninių rajonų vienodos įstaigos? Gal tuo, kad Tauragėje vadovauja Šilutės merui Vytautui Laurinaičiui neįtikęs Liutauras Indriuška, o Šilutėje mūru užstojamas, pagarsėjęs manipuliacijomis su JAV įgytu išsimokslinimu vadovas? Gal vis dėlto priežastys slypi kitur, nei bando mus įtikinti „didysis kombinatorius“ V. Šileikis?

Jau girdisi nedrąsūs balsai apie šio vadovo keistoką kadrų politiką. O gal tikroji konfliktų priežastis ligoninės Priėmimo skyriuje ir yra kadrai, padauginti iš darbo organizavimo problemų? Ir kas paneigs, kad medicinos įstaigos kadrų politikos sėkla buvo pasėta politinio lojalumo sėjamąja ir dabar kaip Sosnovskio barščiai plinta geometrinės progresijos būdu?


Straipsnio komentarai

.. @ Regina2020-09-20
nejauti kad nusišneki kaip ir kiti panašią metodiką naudojantys komentatoriai. Jeigu daug kartų tenka susidurti su gydytoju kuris gydo kažką vadinasi tas gydymas parinktas neefektyvus, negydantis, klaidingas, tt. Bet čia irgi negalima susiprasti kažką iš kažkokių žodžių kad tie žodžiai liudija tiesą, netgi jeigu nemeluojama. Nu pavyzdžiui "regina" turi fiktyvų vyrą, turi fiktyvų sūnų, fiktyvų tėvą, fiktyvų meilužį, tt. Nu ale sukama kaškokia rakštisteininė afera, kur per tas fiktyvias tapatybes "daroma" kažkas arba "daromas" kažkas. Nu ir medicina reikalinga kad kažkokiose sistemose tos tapatybės atsispindėtų kaip "judančios", krutančios, gyvos, tt. Nu tam reikalinga ligos, invalidumai, pašalpos, tt. Būna reikalingos pažymos teisėms, leidimams, tt.. Bet čia vis tiek negalima galvoti apie tai tarsi kažkokią klampauss kaip medaus deguto statinę, kurią sugadino mediniai degutienės šaukštai. Nes iš karto jūs pavirstate į skalijimo objektą kuris seks pėdomis kažkokio asmenybės kulto lyderio. Tad kas liečia daktarų grupuotę reikalinga žiūrėti į objektą kuriame saugoma medicina. Tai yra medicinos banką, kuris visiškai ne bankas, bet uždara akcinė bendrovė įsikūrusi velnių kalno papėdėje ir akmenų gatvės ambasados patvoryje. tai ir yra kažkokių mediči(nos) atgimėlių skrynelė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Regina2020-09-20
Daug metų ir kartų teko susidurti su gyd. Padimansku, gydant šeimos vyrus. Tai profesionalus ir tikrai geras gydytojas. AČIŪ jam . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-09-19
Matot kai čia kalbama apie kažkokius turėtus reikalus tai jūsų nuostabą keliantis protas jau būna peršokęs griovius ir pats supranta kad jam sakoma "op". Jugi nebūtinai nesakoma tiesa kad turėjo kažkokius reikalius kapinių ir krematoriumų patvoriuose kur alibabos dalijosi daktarų grupuotėje prisiplėšikautus turtus. Nu žodis "pilietis" tai kažkoks daktarų grupuotės narys kuris pila ugninį vandenį aborigenams į gerklę, supila kapus, gyvena daktarinėse pilaitėse, tt.. Tad čia kiti tarybos nariai nėra "susireikšminę" nes jie visi tik kartu bendrai vaidina spektaklį. Nu dabar taip išpuolė tokios kortos kad va jam reikalinga atlikti blogo daktaro vaidmenį. Jis nėra blogas daktaras, nes jis iš viso ne daktaras. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis2020-09-19
Teko turėti reikalų su Gydytoju Edgaru. Tai profas aukščiausiu lygiu. Dėkoju Gydytojui už suteiktą pagalbą ir malonų bendravimą. Sėkmės.
o toks tarybos narys gečas labai susireikšminęs, nekreipkite dėmesio į šį "politiką".
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaip dirba tokius ir pinigus gaus ligoninė ačiū tariamui direktoriui už gera darbą 2020-09-19
tokio daktaro reikia paieškot ko geresnis daktaras kuo jis save atiduoda savo pacientams tuo jį smugdiną į šššššššššššššš duobę juk tokie LIETUVIŲ mada juk jie gerumo nesupranta ir nuoširdumo ,kai žmogus ne tik skyriui dirba šitiek laiko bet ir kabinetę priima žmones bet ir dar sąvanoriškai save aukoja priimimę ne tai dar kažkam šypsotis turi ,kai šitiek žmonių ir įvairių praeina su savo dejonėm juk jie ne kunigai kad viską išklausyt gyvenimo įstorijas ,jie juk dirba savo darba Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Linas2020-09-18
Lb puikus daktatas vienas geriausiu siluteje???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Marija2020-09-18
tu labai klysti galvodama kad čia va tik šitas tipas tempiamas į viešumą ant kilimėlio. Tu bandai "žaisti" kažkokį asmenybės kulto žaidimėlį kuldama šitą ąsmenybę. Kalba eina apie visą degutuotai smaluotą daktarų grupuotę. Visus iki vieno ir viešų savivaldybės įstaigų personalą ir visokius šundaktarius ir pačių prestižiškiausių privačių klinikų šaikas ir daktariūkščius iš mokslo daktarų grupuotes pvz vilniaus universiteto, kauno klinikų, santariškių, tt. Ir kad jau tavo paminėtos švėkšnos raudonai žibančių rankų kvartalą, jau nekalbant apie odontologų rūmų įstatymą. Kažkas įstatė į lietuvą odontologų rūmus. Va čia buvo labai įdomus "lūžis", nes dėl to buvo reikalinga sunaikinti žodį "stomatologija". Tad taip kaip aš suprantu buvo sunaikinti visi lietuvos stomatologai. Tad nėra lietuvoje iš viso jokios medicinos išskyrus karo mediciną "saviems". Aišku ta medicina irgi naudojama kad šaudyti į "savus" ir pribaiginėti "savus". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Marija2020-09-18
Koks čia rašinėtojas taip detaliai aprašantis ligoninę ir ligonius, na o gydytoją "apšaudantis" iš visų pusių. Jaučiasi, kad Švėkšnoje- psich pasikaustęs ir ųžgrūdintas.Nelengva dalia...Šilutės ligoninėj ir poliklinikoj teko ir tenka lankytis dažnokai.Ir neturiu jokių priekaištų, tik padėkas galiu išreikšti medikams. O apie šitaip kritikuojamą gydytoją - paklauskit kiek žmonių jam lenkiasi ir dėkoja už profesionalę pagalbą Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Egle2020-09-18
Nelabai suprantu ką ir kodėl tyrė Etikos komisija? Darbo vietoje įrengta jei kamera, tai apie filmavimą turi visi darbuotojai įspėti pasirašytinai, o filmavimo duomenys pagal ES teisę negalima būti naudojami darbo kokybės vertinimo tikslais.. O dėl pacientų ir medikų konfliktų priėmimo skyriuose - jų tikriausiai nebus išvengta dėl Lietuvos medicinos sistemos ypatybių. O tai kad Šilutės ligoninės administracija negerbia nei darbutuojų nei pacientų tai senai aišku, tegul pati administracija ir pasifilmuoja ką ir su kuo veikia savo darbo metu :) Nemanau, kad eilinė darbinė situacija verta kažkokių komisijų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Arūnas2020-09-18
puikių gydytojų nebūna. zuikiai būna puikiai. taip kaip algiai būna greitai. Jeigu gydytojas puikus tai kažkoks nesusipratimas, nes vadinasi būna ir gydytojų kurie yra nepuikūs. Nu kalba eina apie kritinius reikalus, gyvybės ir mirties klausimai ir čia atseit laksto visokie alibabos apsišarvavę visokiais žalos be kaltės modeliais. Jie gali daryti žalą be kaltės arba kitaip tariant licenzija žudyti. Gydymo sistema turėtų būti taip sustyguota kad vos tenais neturėtų būti etatų kuriose galima būtų puikuotis. Ir čia visų pirma kalba eina apie aborigensytę. Tai yra viskas kuo užsiima daktarai turėtų būti aišku kaip 2x2 visiems besigydantiems ar nesigydantiems. Dabar viskas atvirkščiai. Palyginus su gydytojais paprasti žmonės yra nevalyvų baubiančių aborigenų gauja, kurie netgi jeigu reikėtų nemokėtų susiūti paprastos nedidelės žaizdos nors tai turbūt lengviau negu susisiūti kojines. Nu patys pagalvokit apie "paslaugas" ar "patarnavimus", kurios yra įteisintos kitose valstybėse, bet ne lietuvoje pvz eutanazija. Ir kas įdomiausia europos sąjunga viena iš pamatinių teisių ir yra laisvas prekių judėjimas. Tai yra medicininė procedūra, kuri atliekama "kliento" pageidavimu panašiai kaip kokia depiliacija grožio salone. Kas dar įdomiau tai visokie teisiniai rūpybos aspektai, kur žmonės atseit negali pasirūpinti savimi ir jais rūpinasi visokie rūpintojėliai. Tada tai rojus ir komunizmas, nes rupybos objektui nereikia nieko galvoti, apie viską pagalvota iš anksto. Nu pas mane yra viena giminaitė kurios labai keista budistinė budėjimo pavardė kurią jinai susišaudė kažkur šiauliuose tarybiniais laikais. Tai jinai dirbo policijoje. Atseit budėjo archyvuose vos galus su galu sudūrė. Irgi apsiformino pas kitus biudžeto budėtojus invalidumą, kad vos paeina. Dar pas kitus budėtojus apsiformino diplomą kad va apsišvietus. Ir tada išvažiavo budėti prie senelių lawonienos į vokietiją. Kaip galvojate ar vokietijoje legalizuota eutanazija? Prostitucija tai legalizuota. Kuo skiriasi prostitucija nuo eutanazijos? Tai tik du žodžiai kurie visiškai vienodi, nes visiškai jums nesuprantami. Kuo skiriasi grietinėlės kremas ir krematoriumo kremavimo kremai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Arūnas 2020-09-18
Puikus gydytojas. Duskit pavyduoliai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaip dirba vadovai toks ir pinigų papildymas 2020-09-18
tokio daktaro reikia paieškot visada pasisveikina paduoda ranka išeinant , katras taip laksto kaip šitas daktaras , kaip paprastas nuoširdus tuo ir engia ir smugdo tokius , pagal kažkokio bomžiuko norus nepašoko ir turi dabar kentėt , Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-09-18
kas liečia budėjimus tai vis tiek reikalinga turėti omenyje lojalumą maitinančioms rankos, grandines ir būdas, kurios būna prie kažkokių objektų kuriuos reikalinga saugoti nuo svetimų. Daug nereikalaujama bet kurioje mafijoje. Budizme lojalumas nesiskaito kaip uodegos vizginimas saviems. Lojalumas skaitosi lojimas ant svetimų. Ir čia yra labai sudėtingi reiškiniai. Jūs akli jums atrodo kad visi savi. Svetimi tai tie kažkokie turistai ar svečiai. Aišku ligoninės priimamojo atvejo vadyboje tokios būdos, bent jau ant popieriaus reikalingos kad išrūšiuoti atvykstančius tolimesniam "aptarnavimui" tuo pačiu pastebint užtrenkiant duris visokiems apsimetėliams, simuliantams, ostapininkams, miunhauzeninėms proxy, tt. Problema su biudžetinėmis įstaigomis kad jos turi visus skaityti kaip savus įskaitant save. Ir čia iš karto lenda ylos iš maišo. Aš pamenu turėjau suolo draugą kurio abu tėvai buvo daktarai kurie dirbo šilutės ligonėje. Tai sakydavo kad daktarai savų neoperuoja. Pvz jeigu tas draugas ten kažką susižalotų tai tas jo tėvas jam operacijos nenorėtų daryti. Deleguotu "svetimam", nes matyt vis tiek nors visi ir savi, bet tarp savų kai kurie skaitosi kaip savesni. Ir čia sunku pasakyti kame problemos. Aš kažko visiškai nesuprantu apie kažką. Nu čia tarsi iš tos pačios operos kur varnas varnui akių neoperuoja su kirtikliais ar snapais. Tam reikalinga kažkokia spec technika ir spec įrankiai. Nu gal patarlė turi omenyje varnas sau akies nekerta su savo snapu. Pavartota tas pats žodis varnas du kartus, pabrėžiant kažką. Tai yra gal yra kažkokios mafijinės sistemos kur jeigu tėvas operuoja sūnų gaunasi kaip gyvatė kuri ėda savo uodegą, žmogus išprotėjęs nes šaudo sau į kojas, tt. Tai yra tas tėvas neoperuoja ne todėl kad nepasitiki savo profesiniais pajėgumais, nes nežino kad jam nesudrebės ranka, bet kad čia kažkas visiškai kitaip. Kaip tas mauglio užkeikimas - Mes vieno kraujo – tu ir aš. Man tas visada būdavo labai nesuprantama kai žiūrėdavau vaikystėje tą animacinį filmą per tarybinę televiziją. Gal dėl to kad lietuvių kalboje nėra keiksmažodžių ir jokie tamsos pasaulio velnių ir raganų užkeikimai čia neturėtų veikti "pilnai". Čia baltų kraštas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Silutiskis2020-09-18
Daug kartų esu buvusi, labai malonus gyditojas. Atidžiai apžiūri. Atsisveikindamas palinki sveikatos, ir paspaudžia ranka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Šilutiškė2020-09-18
Tu šneki apie gydymo įstaiga tarsi tai būtų kažkokia įstaiga ale restoranas kuriame "aptarnaujama". Nu tu kalbi kaip koks klebonas kuris giria klapčukus kad gerai po mišių aptarnavo jo gražulio kelnes po sutana. Ar tu kvalifikuota pakankamai kad suprasti kažką apie tai kaip turi vykti "aptarnavimai" medicinoje? Tenais neturėtų būti iš viso jokių aptarnavimų, nes ligonis tai ne klientas, nebent kalba eina apie robotus ir mašinas kurias reikalinga aptarnauti, yra techninė priežiūra, garantinis remontas, tt. Jeigu taip tai tau nereikalinga jokie patarnavimai, tau tada medicina turėtų būti suorganizuota kaip švediškas stalas. Ateini pasiėmi kiek tau reikalinga. Taip būtų žymiai pigiau žymiai greičiau, patogiau, tt. Tad šiuo atveju niekam neįdomu "tarnystė", nes tai yra apeigų teritorija, kur net visiški nemokšos gali slėptis bet kurioje srityje, net jeigu tam reikalinga didžiulis išsilavinimas. Aš pamenu irgi praeitą vasarą kai mano "tėvai" suko kažkokią eilinę aferą su daktarų grupuote. Atseit "tėvui" problema su kojomis, vos paeina. Nu matosi kad jis išsikalinėja. Tai nuvažiavome į priimamąjį. Ten biški reikėjo palaukti priimamajame. Tai įkišo galvą tas budėtojas kuris matyt budėjo tuo metu ir klausia "kur kūnas?". Ir kažkaip tikrai kažkaip netaktiškai jis ten kalbėjo. Nu atseit guli lawonas ir jis tenais turi kažką su tuo lawonu daryti. Nu kam gali būti malonu tvarkytis po visokias lawonienas? Gal daktarai meta pamaskoms ir kuris pralošia tas ir turi būti "nešokinėtojas". Gal dėl to atėjo suirzęs. Bet tenais atejo ir jo "žmona" tam mano "tėvui" apžiūrėti tų kojų. Kaip "pavaduojanti" nes ta kita kur turėjo ateiti buvo kažkur nušokinėjusi. Tame ir esmė su vaidyba, kad jūms medicina suorganizuota kaip visos tos medicininės muilo operos, kurių pilna televizijoje pvz generolas vardu ligoninė (general hospital). Tikrų medikų nėra, bet yra aktoriai vaidinantys medikus, pučiantys muilo burbulus į akis nuo muilinų lawonų mazgojimo pamazgų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pravažiuojanti2020-09-18
Teko su gyd.Padimansku susitikti...profesionalus, normalus. Tik ką jis toje skylėje veikia , kai visi normalūs išlakstė po žemaitiją? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02020-09-18
Šitas veikėjas tai man panašesnis į kokį nors veikėją iš Sopranų serialo, negu į mediką. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
camel2020-09-18
Kai nedirbi, tai ir neklysti. Kai neklysti, tai apdovanoja. Kai apdovanoja, tai ir paaukština. Ar ne taip, ponas V. Šileiki? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tam nuskriaustajam reikėtu kantrybės o ne greitai staigiai ir dabar , lyg niekas šilutės nežinotu kokie pas mūsų š l įstatymai yra 2020-09-18
pirma kol tarpusavio supratimo nebus o tik staigiai greitai ir tik pinigai galvoj rūpės nieko niekada ir nebus o antrą žmonės niekada nesupras kad ir daktarai ne robotai visą dieną dirbant po popieriais žmones gydyt skyriui po to kabinetę priimt o dar budėt kažin kas tiek ištveru ir visą tą laiką šypsotis o bendraut tai turi kiekvienas nebus to niekada kol nebus supratimo kad ir pav parduotuvėj ar pardavėjos visą dieną ištempę šypsodamos ir nuostabiai bendraudamos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šilutiškė2020-09-18
Užvakar buvau poliklinikoje ,tai net visiems grįžusi pasakojau ,kaip aptarnauja poliklinikoje.Pradedant nuo registravimosi aptarnavimas nuostabus ,sesutė ieškojo man tinkamo laiko per kelis gydytojus ,kad man tiktų laikas ,nes mano gydytojas atostogauja ,o buvau prisirašius prie II-o lygio specialisto.Atėjus į polikliniką pasitinka sesutė ,kuri maloniai visiems paaiškina tvarką ,reikalavimus ir pamatuoja temperatūrą ir tiesiog parodo kur laukti eilėje ,jokio sesutės susierzinimo ar pykčio nėra ,kai žmogus nesusigaudo dabartinės tvarkos,aiškina maloniai dar kartą ir rodo.Vėliau laukiant prie gydytojos durų mačiau ,kaip sesutės tiesiog parodo žmogui ,kur eiti tyrimus pasidaryti ir susako kitur ,kur eiti ,o jeigu pamiršęs ,sako :"grįžkite pas mane aš vėl jus nuvesiu". Tikrai malonus visur aptarnavimas,žmogui streso nėra .Ačiū ,kad tokia maloniai nuteikianti tvarka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-09-18
kas čia su tais keistais gvildentojais kurie nemoka negvildenti nieko nelygindami svieto. Atseit indriuška geras nes pas jį daugiau daugiau procentų, nors lygiai tiek pat kojų ant abiejų daktarų grupuotės biurokratinių kėdžių. Tarsi kad žmonės serga ir ligoti yra gerai. Kas čia per mąstysena? Jugi indriuškos "išsilavinimas" šilutėje ir buvo didžiausia problema. Jeigu aš neklystu liutaurėlis buvo apkėdžiuotas vyr. gydytojo titulu, nors neturėjo iš vis jokio diplomo susieto su medicina, net padirbto net nupiešto su flamasteriu. Atseit čia kažkoks kitoks "vyriauriasis", kuris matyt suorganizuotas kažkokių vyriškumo mokyklų suolų vyresnybės, kurios susigalvojo pritaikyti mediciną kaip masinio naikinimo ginklą. Matot kokių tik nebūna kėdžių. Pvz muzikinės kėdės kurios atseit naudojamos keliauti į jėruzalę, matyt kad palesti žuvėjų akių įstrigusių į tinklo akis. Kas kad pas suolą kaip ir pas kėdę irgi keturios kojos, bet gali sutalpinti 20 kraugerinių buožių užpakalių.. Kaip galvojate kodėl drąsos kelio politinė partija anglų kalboje verčiasi "the way of courage". Kodėl nenaudoja žodžio "bravery" ar dar kažkaip? Gal dėl to kad čia baltoslavija ir čia lyja kruvinomis karaliukų ašaromis? Va gal kažkoks atsakymas, nes rusų kalboje ta partija verčiasi jau kaip "Путь мужества". Tai yra vyriškumo kelias. Komentaras patinka Komentaras nepatinka