R. Kamarauskienė: „Audrius visada buvo po padidinamuoju stiklu“

2020-09-18
R. Kamarauskienė mano, kad rinkimuose žmonės palaikys A. Endziną.
R. Kamarauskienė mano, kad rinkimuose žmonės palaikys A. Endziną.

Daug įdomių dalykų apie kiekvieną iš mūsų gali papasakoti klasės draugai. Norėdami dar daugiau atskleisti Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose dalyvaujančio Šilutės liberalų vedlio Audriaus Endzino asmenybę, būtent jo buvusių klasės draugų ir klausiame: koks jis? Šį kartą jo asmenybės paveikslą piešė Šilutės šilumos tinkluose ekonomiste dirbanti Rita Kamarauskienė. „Jis visada buvo tarp ryškesnių mokinių, aktyvus, linksmas, bet niekada nepasielgė kaip plevėsa“, - sakė Rita.

Buvo ryški asmenybė

„Jau apie penkiasdešimt metų pažįstu Audrių. Nuo pirmos klasės kartu mokėmės. Studijavome kartu ir Žemės ūkio akademijoje, tik skirtingose fakultetuose. Jis visada buvo prie ryškesnių mokinių, aktyvus, linksmas, bet niekada nepasielgė kaip plevėsa“, - teigė Rita.

Moteris prisimena, kad išdaigų yra prikrėtę daug ir iš pamokų bėgę. Bet nieko nedarė piktybiškai, tik tiek, kad būtų linksma.

„Buvome normalūs vaikai kaip ir visi. Bet visada elgdavomės atsakingai. Audrius buvo visada po padidinamuoju stiklu, nes tėvai - pedagogai, o mama dirbo toje pačioje mokykloje, kurioje ir mes mokėmės“, - prisiminė R. Kamarauskienė.

Tikisi, kad žmonės palaikys

Pasak Ritos, Audrius visada buvo reiklus, atsakingas, sąžiningas ir iniciatyvus. Net tapęs studentu idėjų nestokojo. Universitete įkūrė interklubą ir tapo jo prezidentu.

„Gali būti, jog Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose jis švęs pergalę. Manau, kad už jį žmonės balsuos, nes jis žinomas Šilutėje. Neabejoju, kad jis gali būti Seimo nariu, o juo tapęs darys gerus darbus mums visiems, Lietuvai“, - dėstė pašnekovė.

Nei rajono, nei valstybės negali valdyti tik humanitarai ar pedagogai. Būtina, kad valdžioje būtų atstovai, kurie turi verslo ir ekonominės patirties, mat tokie žmonės gali kritiškai vertinti ir parengti visiems svarbius įstatymus.

R. Kamarauskienė ragina balsuoti už gerai pasirengusį, galintį tinkamai atstovauti savo kraštui liberalų atstovą Audrių Endziną. Ji neabejoja, kad toks pasirinkimas būtų naudingas visiems.

Užs. Nr. 2020/09/13-02