A. Bekeris: „Tik už Tomą – veiklų, tikrą ir jaučiantį atsakomybę už pamario žmones“

2020-09-23
Ne vienerius metus A. Bekeris ir T. Budrikis kartu dirbo koalicijoje.
Ne vienerius metus A. Bekeris ir T. Budrikis kartu dirbo koalicijoje.

Jaunas ir įdomus politikas, kuriam netrūksta entuziazmo ir, žinoma, nesuvaidinto noro padaryti kažką gero dėl savo gimtojo Šilutės krašto, – taip kandidatą į Lietuvos Respublikos Seimą apibūdina buvęs Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, verslininkas, o dabar užtarnautu poilsiu besidžiaugiantis Algis Bekeris.

Štai kokį atsakymą išgirdome iš politikos veterano pasidomėję, kodėl reikėtų balsuoti už Tomą.

Ne vienerius metus A. Bekeris ir T. Budrikis kartu dirbo koalicijoje, tad apie kandidatą į Seimą A. Bekeris gali pasakyti labai daug.

„Visuomet maniau, kad apie žmogų geriausiai pasakoja jo nuveikti darbai, elgesys, siekiai ir tai, kaip jis jų siekia. Mačiau iš arti Tomo pastangas, kiek galima daugiau dalyvauti savivaldoje. Ir ne dėl garbės ar žinomumo jis tai daro. Kai žmogui nuoširdžiai svarbu padėti savo krašto žmonėms, kai jam tikrai aktualu, kaip gyvena jaunieji pamariečiai, puikiai pastebi jo didžiules pastangas tyliai, be didesnio žiniasklaidos dėmesio ne tik suteikti pagalbą tiems, kam to reikia, bet ir rūpintis jaunimo reikalais“, - atvirai kalbėjo A. Bekeris.

Žinomas politikas neslėpė palaikantis entuziastingus jaunus žmones, kurie ne tik pakalbėti gali, bet ir turi jėgų bei užsispyrimo įgyvendinti savo sumanymus.

„Politikoje esu jau labai seniai, todėl Tomui norėčiau palinkėti tvirtai ir oriai laikytis prieš bet kokius politikos senbuvių akibrokštus“, – teigė A. Bekeris.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDP lėšų. Užsk. Nr.2020/09/23-01