Šilutiškės rezultatai – geriausi!

2020-09-25, LŽŪKT informacija
Simona Kazlauskienė kolegoms linkėjo sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime, kiekvienoje situacijoje išlikti žmonėmis.
Simona Kazlauskienė kolegoms linkėjo sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime, kiekvienoje situacijoje išlikti žmonėmis.

LŽŪKT Šilutės r. biuro konsultantė Simona Kazlauskienė nominuota už geriausius rezultatus 2019 m. teikiant klientams verslo ekonomikos paslaugas.

Šilutės rajono biure besidarbuojanti Simona Kazlauskienė teikia klientams ir buhalterinės apskaitos, ir ekonomines paslaugas. Konsultantei 2019 m. buvo sėkmingi, ji tapo geriausia Konsultavimo tarnybos ekonominių paslaugų teikėja.

„Simona labai  šilta ir tuo pačiu labai konkreti, atsakinga konsultantė. Man kartais atrodo, kad jai į viską sekasi žvelgti ramiai ir su optimizmu. Kai aš jos kažkada paklausiau: ,,Simona, tavo rezultatas įspūdingas, klientų atsiliepimai – puikūs, kaip ir kada tu viską spėji?“. Atsakymas buvo labai nuoširdus ir paprastas: ,,Man patinka šis darbas“. Todėl ir aš kartais pagalvoju, kad gal ir tiesą sako Bobas Woodwardas: „Kai keliesi ryte tam, kad galėtum daryti tai, ką mėgsti, gyvenimas yra visiškai kitoks, tai kokybiškas gyvenimas“, – apibūdindama Simoną, sakė regiono vadovė Sonata Chmieliauskienė, linkėdama konsultantei ir toliau svajoti, planuoti ir siekti savo tikslų, įveikiant visus gyvenimo kelyje sutiktus karantinus.

Kalbėdama apie save, konsultantė sakė mėgstanti laisvalaikiu prižiūrėti gėlynus, keliauti. Paprašyta trimis žodžiais apibūdinti Konsultavimo tarnybą, pasirinko šiuos: kompleksiškumas, patirtis, profesionalumas, o visiems kolegoms linkėjo sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime, kiekvienoje situacijoje išlikti žmonėmis.

 


Straipsnio komentarai

.. @ va teip2020-09-27
nu vis tiek neina suprasti tų milžiniškų apyvartų. Nu ir kas kad pradėjo daugiau duoti pieno, tai dar nereiškia kad dėl to valgiaraščio. Viskas kas liečia konsultacijų ir vadybos verslą prieštarauja elementariai "null hypothesis" taisyklei. Atseit "konsultantas" sėdėdamas kažkokiame kabinete nieko nematydamas apie tą pieno ūkį stebuklingai gali jį įtakoti vien iš ūkininko žodžių, kuriam atseit kažkas neaišku apie savo ūkį. Tam konsultantui meilės reikalai yra aiškiau, nes jis žongliruoja "žodžiais", o ne žygiais. Nu taip kaip pateikiama ta tarnyba atrodo kažkas nesubalansuota apie visą lietuvos žemės ūkį, kad ūkininkai nesupranta kažko apie dvasinius reikalus ir jiems va yra tarnyba kur jie gali kažką pasiaiškinti. Tarsi tai ne konsultacijų tarnyba, bet kažkokia operacijų koordinacijos tarnyba. Nu kad ūkininkai neina konsultuotis, jie eina pasitikslinti kažko apie įsakymus ir jų vykdymą. Ir ne todėl kad įsakymai nesuprantami, bet dėl nenumatytų aplinkybių ar kad neišsišokti, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
va teip2020-09-26
subalansavau racioną, karvė pradėjo duoti daugiau pieno...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-09-26
Visiškai neina suprasti kas čia per rezultatai ir kuo tie rezultatai geresni palyginus su kitais rezultatais. Kas čia per konsultacijos? Ko tie ūkininkai patys nežino kad turi būti tokia "tarnyba". Ar čia kažkas panašaus kaip NASA valdymo štabe konsultuoja "ūkininkus" kosminėje stotyje, kurie tenais irgi augina visokias daržoves. Gal todėl tos konsultacijos tokios brangios, nes čia kalba ir eina apie kažkokius vyrukus kurie spokso į ūkininkų ožius (men who stare at goats), tai yra berniukų saugumo tinklas, kuriems reikalinga susimokėti kad neatbėgtų vilkai iš miško. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ūkininkė2020-09-25
Sveikinu, Simona verta šito apdovanojimo,visada malonu apsilankyti !!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Reda2020-09-25
Sveikinu, Simona, visada malonu apsilankyti ???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Flamingo2020-09-25
Šaunole sveikinimai didziausi sekmes!!!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka