„Šilokarčemos“ gražuolė jau pasiruošusi Morių paradui!

2015-02-13, „Šilokarčemos“ informacija

Turbūt daugeliui žiemos speigai, kaustantis šaltukas ir žvarbus vėjas jau gerokai pabodo. Visi tik ir laukia atskubančios pavasario šilumos. O kad pavasaris atkeliautų į mūsų gatves, privalome griausmingai pasitikti Užgavėnes. Tik kokios Užgavėnės be gražuolės Morės? Neįsivaizduojamos. Taigi Šilutės muziejaus darbuotojai sumanė tęsti tradiciją ir į vieną vietą suburti viso rajono Mores. Galbūt taip pavyks greičiau išvaryti žiemą? Taigi šiųmetė Morių paroda prasidės vasario 13-ąją, o per Užgavėnes, vasario 17-ąją, žygiuos ir Morių paradas.

„Šilokarčemos“ redakcija taip pat nusprendė prisidėti prie šio parado. Pasitelkę didžiulę fantaziją, „apsiginklavę“ siūlais, adatomis ir kitais reikalingais daiktais kibo į darbą. Netruko „Šilokarčemos“ Morė įgauti formas, ir štai – prieš mus Gražuolės vardą gavusi įspūdingų apvalumų moteriškė. Didis jos stotas byloja, kad žiema bus išvaryta.

Susirinkusios Mažosios Lietuvos sostinėje – Šilutėje – žiemos demonės tikrąją Užgavėnių dieną supleškės su visomis negerovėmis ir į mūsų namus atneš gaivų pavasarį.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!