Jonas Jatautas: „Matosi, kad politikus dažnai vedžioja už nosies“

2020-09-26
Anot J. Jatauto, politikos genijai – plačių pažiūrų žmonės. Audrius Enzinas gal ir nėra genijus, tačiau jis yra jo prioritetas
Anot J. Jatauto, politikos genijai – plačių pažiūrų žmonės. Audrius Enzinas gal ir nėra genijus, tačiau jis yra jo prioritetas

Tauragėje Žalgirių gimnazijai vadovauja pamario krašte gerai žinomas politinis veikėjas, pedagogas Jonas Jatautas. Jis išskiria tris momentus, kodėl Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose jis palaikys liberalų kandidatą Audrių Endziną.

Pasak pašnekovo, pirmiausia dėl to, kad Audrius išugdytas humanitarų, mokytojų šeimoje. „Jis turintis platų humanitarinį pasirengimą. Geriausi politikai, išugdyti Lietuvoje, buvo plačių pažiūrų žmonės. Tokia taisyklė ir pasaulio politikoje“, - teigė švietimo atstovas.

Anot J. Jatauto, politikos genijai – plačių pažiūrų žmonės. Audrius Enzinas gal ir nėra genijus, tačiau jis yra jo prioritetas.

„Antras dalykas – Audrius yra žmogus, turintis techninį išprusimą. Todėl puikiai suvokia technologinio pasaulio, šiuolaikinio pasaulio  peripetijas. Lietuvoje turime gausybę projektų, kuriuose politikai neturi nuojautos. Kokią sritį bepaimsi – ar tai būtų mūsų keliai, ar tai būtų mūsų miestų plėtra. Matosi, kad politikus dažnai vedžioja už nosies tie, kuriems rūpi tik greiti pilni delnai, nerūpi ateitis. Tai šia prasme Audrius vėl turi puikų pasirengimą, yra išsilavinęs technokratas“, - tęsė šilutiškis.

Trečias dalykas, dėl ko rinkasi Audrių - jis praktiškai visą gyvenimą yra versle ir puikiai žino, ką gali verslas, jei yra tinkamas sutarimas ir tinkamas suvokimas nacionaliniame politiniame lygyje.

Taigi, gimnazijos vadovas kviečia visus eiti prie balsadėžių ir palaikyti kandidatą į LR Seimo narius Audrių Endziną.

Politinė reklama, bus apmokėta iš A. Endzino rinkimų sąskaitos. Užsakymo Nr.2020/09/26-01


Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?