Pamario medikų gretas pildo jauni specialistai

2020-09-28, Violeta Vilniškytė
Šeimos gydytojas J. Rakickas pradėjo dirbti Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje.
Šeimos gydytojas J. Rakickas pradėjo dirbti Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje.

Jau daugiau nei pusė metų, kai prie VšĮ Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro reorganizavimo būdu buvo prijungtos Juknaičių, Vainuto ambulatorijos ir Švėkšnos PSPC. Dabar pastarieji vadinami VšĮ Šilutės PSPC Juknaičių, Vainuto ir Švėkšnos skyriais. Čia ir ne tik darbuojasi jauni žmonės.

Džiaugiasi jaunais specialistais

Centro vadovė Lina Stanišauskienė primena, kad minėtuose skyriuose yra teikiamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos bei odontologinės paslaugos. Juknaičių skyriuje dirba šeimos gydytoja Jolanta Barzdienė, Vainuto skyriuje - šeimos gydytojas Julius Rakickas, Švėkšnos skyriuje - šeimos gydytojai Violeta Giedraitienė ir J. Rakickas.

Pašnekovė sakė, kad Šilutės PSPC nuolat ieško naujų specialistų. Nuo rugpjūčio mėnesio pradėjo dirbti šeimos gydytoja Agnė Prazdeckaitė, kuri lengvai įsiliejo į kolektyvo gretas.

„Įstaigoje bei jai priklausančiuose skyriuose ir medicinos punktuose vykdomas komandinis darbas, teikiama chirurgo, akušerio-ginekologo paslaugos. Atliekamos skatinamosios, prevencinės paslaugos pacientams pagal poreikius. Vaikų ir suaugusiųjų ligų diagnozavimas ir gydymas, medicininiai tyrimai visai šeimai, daugelis tyrimų yra nemokami, nemokama medicininė pagalba ir priežiūra“, - teigė vadovė.

Stengėsi viską išspręsti

Visiems gerai žinoma PSPC administratorė slaugai Daiva Žalgevičienė pasakojo, kad karantino metu stengėsi išspręsti visas iškilusias problemas, buvo vykdomos dažnos medikų konsultacijos ir telefonu.

„Visko būna. Visi esame žmonės. Todėl ir klystame, ir taisomės, ir iš klaidų mokomės, ir būname pervargę. Tikrai nieko nedarome, kad pacientams būtų blogiau. Priešingai, mums kiekvienas žmogus yra svarbus. Pakonsultuojame ir tuos, kurie yra net kitų įstaigų klientai. Jei kažkas ne taip, kviečiu užsukti ir pasikalbėti. Tikrai pasistengsime viską išspręsti, drauge surasti tinkamiausią sprendimą“, - tikino D. Žalgevičienė. 

Abu iš Šakių krašto

Pavyko pakalbinti keletą neseniai į pamario kraštą atvykusius medikus.

Medikė, šeimos gydytoja, kilusi iš Šakių, A. Prazdeckaitė šiemet baigė mokslus ir mielai priėmė kvietimą dirbti Šilutėje. Medikė džiaugiasi šiltu priėmimu ir stengiasi atlikti sąžiningai ir nuoširdžiai savo pareigas.

„Po karantino buvo susikaupusių daug problemų, kurias galima išspręsti tik kontaktiniu būdu. Tai ir darome. Pacientai tai vertina gerai“, - nedaugžodžiavo pašnekovė.

Šeimos gydytojas J. Rakickas dirbti pradėjo Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje. „Tai nebuvo lengvas darbas, bet davė daug patirties, kuri dabar labai praverčia. Žmonės neslepia džiaugsmo, pamatę, kad jie turi naują jauną mediką. Tai mane džiugina. Esu iš Šakių krašto. Mama dirba sesele, močiutė buvo akušerė, o sesė yra gydytoja“, - kalbėjo gydytojas. Jis sako, kad artimoje ateityje neketina nieko keisti. Patinka medikui Šilutės kraštas. Jau dalį jo aplankė. Viena gražiausių rajono vietų – Ventės ragas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Šilutiškė2020-10-03
Neteko susitikti ,bet labai gerų atsiliepimų apie gydytoją Rakicką labai ,labai daug girdėjau ir tiesiog stebėjausi ,kad yra dar tokių gydytojų ,kuriems tikrai rūpi žmogus .Jis sutikęs ar užmatęs žmogų tartino elgesio ar būsenos , nepraeis pro šalį ,nepasirūpinęs ,kas tam žmogui atsitiko ir kaip gali taip padeda.Sėkmės ,stiprybės ir nepalikite mūsų krašto. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Elena2020-09-30
Gydytojas Julius Rakickas - atsakingas, rūpestingas, dėmesingas žmogui. Daugiau tokių gydytojų. Vainutiškiai labai džiaugiasi turėdami šį jauną, stropų ir energingą gydytoją. Sėkmės jam visur ir visada! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Stebėtoja2020-09-30
Julius Rakickas - atsakingas, rūpestingas, dėmesingas žmogui. Daugiau tokių gydytojų. Vainutiškiai labai džiaugiasi turėdami šį jauną ir energingą gydytoją. Sėkmės jam visur ir visada! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jo2020-09-28
balten chalaten - pokhazuken...kur kombinsonen mit antsnuken... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jovita2020-09-28
Taip tai Gydytojas is didziosios raides aciu kad jis pasirinko musu krasta o centrui matomai pasiseke ir su vadove Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vietine2020-09-28
labai džiaugiamės turėdami šį nuostabų gyd. J Rakicką Vainute Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Asta2020-09-28
Julius Rakickas lb atidus, rūpestingas. Išklauso. Pataria. Jaunas specialistas,bet žino daug. Malonu, kad Šilutė "jaunėja". Rekomenduoju šitą gydytoją????. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Juozas2020-09-28
J.RAKICKAS atidus,įsigilinantis į žmogaus nusiskundimus gydytojas.Labai gerai,kad šis gydytojas dirbs skubios pagalbos skyriuje, visa pagalba bus suteikta laiku ir kompetetinagai,patyriau tai ant savęs. Komentaras patinka Komentaras nepatinka