Lietuvos policijos mokykloje prasideda nauji mokslo metai

2020-09-29, policija.lrv.lt

Rugsėjo 28 d. Mokslo metus pradėjo Lietuvos policijos mokyklos pirminio profesinio mokymo kursantai. 123 pasitempę ir naujų iššūkių ištroškę būsimi policijos pareigūnai šią dieną dalyvavo pirmoje iškilmingoje rikiuotėje. Kursantus pasveikino ir sėkmingų mokslo metų palinkėjo LPM viršininkas Vilius Motiejaitis. 

Šiais metais visi kursantai yra suskirstyti į penkis būrius, kiekvienam iš būrių paskirta po kuratorių, kurie padės kursantams adaptuotis ir įsilieti į naują kolektyvą bei veiklas.

Tikimės, kad šiandieniniai iššūkiai dėl koronaviruso grėsmės nesutrukdys nertis į žinių pasaulį, ir naujieji Mokslo metai bus sėkmingi tiek patiems kursantams, tieks visai mokyklos bendruomenei.


Straipsnio komentarai

.. @ w2020-10-01
neina suprasti ar tu supranti žodį "suprasti"? Vis tą patį klausinėji, klausinėji, tt. Nu jeigu aš esu kažkoks šnekantis nesamones "durnius" tavo akyse, ko tu prie to durniaus vis kabinėjiesi? Ko tu tam durniui neužleidi kelio. Ar tau atrodo kad tu ir durnius keliauja vienu keliu ir tu dėl to jautiesi nevalyvas, nes tu atsakingas už kelią. Žinai amerikoje yra tokios keistos valstybinės programos, kur galima "įsivaikinti" kelius. Kai žmogus ar organizacija įsivaikina autostrados ruožą tai jie pasidaro atsakingi už tų pakelių ir patvorių tvarkymą: renka šiukšles, tvarko aplinką, prižiūri kelio kraštus, tt. Ar tu esi tarsi "įsivaikinęs" kažkokį lietuvos kelio ruožą, kur pilni pakelės grioviai durnių lawonų? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
w to ..2020-10-01
Ir vėl rašai beleką. Persiskaityk savo keverziones, ar supratai ką komentuoji? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-09-29
Kodėl žodis "kursantai"? Atseit ne studentai, ne mokiniai, tt.. bet kursantai. Tarsi čia kažkokie savaitgaliniai kursai. Ištroškę "iššūkių" ir dar ne bet kokių, bet naujų. Ir kas įdomiausia iš karto garbės paradas. Iš karto banditizmai kur suskirstomi į bandas, būriai kur vyksta burtai, tt. Matot reikalinga "adaptuotis" prie kolektyvo ir veiklos, nes kitaip bus kažkokios vaivorykštės spalvos pritaikytos ale "code red". Matot kaip skaldoma sėkmė kas liečia sėmkingumą: kursantai nėra mokyklos bendruomenė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?