Girtam ir pats velnias padeda...

2020-09-30, Vidas Kalinauskis
Skaitytojo nuotr.
Skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienį, po pietų ir policijos pareigūnų, ir greitosios medicinos pagalbos automobiliai skubėjo Vainuto link. Mat žmonės pastebėjo pakelės griovyje aukštyn ratais gulintį sunkvežimį.

Avarija įvyko kelyje Vainutas-Tauragė, tarp Vainuto ir Balčių kaimo. Tokį nekasdienišką vaizdelį pamatę gyventojai iškvietė policiją ir medikus.

Iš tikrųjų, griovyje gulėjo ZIL markės automobilis. Šalia jo ne visai tiesiai vaikštinėjo jaunas vyras. Atvykusiems policijos pareigūnams jis prisipažino vairavęs tą sunkvežimį. Į alkoholio matuoklį 1985 metais gimęs vyras įpūtė 2,64 promiles. Kadangi nebaudžiamoji alkoholio „norma“ viršyta ir buvo daugiau nei 1,5 promilės, vairuotojo „drąsuolio“ dabar laukia baudžiamoji byla ir teisiamųjų suolas.

Medikai jį apžiūrėjo, bet į gydymo įstaigą nevežė. Laimingasis vyriškis atsipirko tik keliais sumušimais ir nubrozdinimais. Sunkvežimis nukentėjo daugiau – jo kabina kaip reikiant sulankstyta.

Manoma, kad šis vairuotojas gyvena kažkur netoli, kadangi tokiu senuku ZIL-u iš toliau tikrai nebūtų atvažiavęs.


Straipsnio komentarai

..2020-10-01
Labai keistas straipsnis. Pastebit antraštėje dvikalbystę? Žodis "girtas" yra ne tik tas kuris apsvaigęs nuo alkoholio, ber ir toks žmogus kurį kažkas gyrė dėl kažko kas reikalinga ar nereikalinga. Nu ir tokie labai pavojingi velnių lašai yra labai plačia naudojami dalijant psichiatrinių simptomus (prakeikimų) valdymo tikslais. Todėl ir sakoma kad vienas nikotino lašas užtenka arklį užmušti. jeigu žmogus "pagirtas" ir nesupranta kažko apie tas priešų suokiamas saldžias liaupses tai jis ir yra "girtas", nes buvo "girtas". Paimkit kitą pavyzdį su sportu ar bet kokia sritimi kur "lenktyniaujama" lenkiant jaunus medelius su visokiais medaliais, taurėmis pilnomis garbėtroškos ir paradų, diplomais, tt.Tai yra kažkokia energija kuria manipuliuojama. Paskutinis sakinys tai iš viso užmušantis. Iš kur čia tas autorius susigalvojo kad "manoma"? Gal jam ar kažkam stebuklingai matosi žmonių mintys, nuostatos, jausmai, tt? Nu gal nukrito tas girtas su tuo zilu iš visai netoli virš galvos griuvančio dangaus. Greičiausiai tai ne autorius bet pseudonimas arba pseudonimo pseudonimas. Jaučiasi galingų plunksnų "braižas", kurį naudoja ir kiti baltoslavijos kraugeriniai pancerovozai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.0 to jo2020-10-01
Žinai... sveikata yra didžiausia laimė. Visa kita tik niekis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jo2020-09-30
,,Laimingasis vyriškis atsipirko tik keliais sumušimais ir nubrozdinimais''
...velniop tokią laimę...tai tik nemalonumų pradžia...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?