Stabdomas nestojo, kol griovys nesustabdė

2020-09-30, Tauragės AVPK informacija

Antradienį apie 16.30 val. kelyje Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas buvo stabdomas automobilis ,,Audi A6 Avant”, kuris nepakluso reikalavimui sustoti ir nuvažiavo. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai nedelsiant pradėjo persekioti automobilį.

Endriškių kaimo ribose, vyras nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į pakelės griovį. Policijos pareigūnams sulaikius blaivų vyrą, gim. 1987 m., paaiškėjo, kad automobilis neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu ir asmuo neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės. Apžiūros metu automobilio bagažinėje buvo rastos keturios kartoninės dėžės, kuriose buvo 2000 pakelių ,,MINSK Capital QS” cigarečių nepaženklintų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, specialiais ženklais – banderolėmis. Asmens apžiūros metu vyriškio rankinėje buvo rastas maišelis su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti bei bus sprendžiama patraukti vyrą administracinėn atsakomybėn dėl akcizinių prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, dėl nepaklusimo uniformuoto policijos pareigūno prašymo sustoti, dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti bei dėl neapdrautos civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu transporto priemonės, kuri dalyvavo   viešajame eisme.


Straipsnio komentarai

..2020-10-01
Netikrus stabus galima pateikti kaip tik nori jeigu tik tai reikalinga dėl kažkokios garbės parado. Nu pavyzdžiui kad ir šitas įvykis. Taip nesuprantama kažkas su tomis cigaretėmis. Lietuvoje taip išvystyta susisiekimas, logistika, vežėjai, tt, bet va su kontrabandinėmis cigaretėmis problema. Čia irgi analogiška istorija kaip su robinhoodais. Va važiavo ponas su karieta, vežėsi lauktuvių. Bet krūmuose tupėjo kažkokie stabdytojai. Kai pagavo atėmė ir lauktuves ir piniginę iškratė, konfiskavo ne ir karietą. Kas keista tai ne tik krovinys, bet ir transporto priemonė ir vairuotojas. Tarsi būtų kelialapis į vieną pusę. Tarsi kamikadzė, kuris ir buvo paruoštas tam kad būtų pagautas "sistemos" tam kad praeitų per kažkokius tos sistemos "procesus". Tokią mašiną pavojinga vairuoti net jeigu ir nevežama kontrabanda. Vairuotojui be teisių pavojinga vairuoti ir visiškai tvarkingą mašiną. Komentaras patinka Komentaras nepatinka