Rusnės specialiajai mokykai – 50 000 Lt

2013-12-27, Gerda BELOKOPYTOVA
Visa Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenė be galo džiaugiasi gavusi paramą.
Visa Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenė be galo džiaugiasi gavusi paramą.
Šiuo metu Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenė gyvena džiugiomis nuotaikomis. Mokyklą pasiekė žinia, jog laimėjus konkursą jai skiriama 50 000 Lt sporto aikštyno renovacijai. Panašu, kad Kalėdų Senelis šiemet Rusnės specialiajai mokyklai buvo itin dosnus.

Rusnės specialioji mokykla nuo seno garsėja aukštais pasiekimais Lietuvos, Europos, pasaulio krepšinio, futbolo ir lengvosios atletikos srityse. Ne kartą yra tapę šių sporto šakų čempionais ar prizininkais. Deja, mokykla iki šiol neturi sporto salės, kurioje mokiniai galėtų tobulinti savo įgūdžius ir siekti aukštų rezultatų. Mokyklos teritorijoje esanti lauko krepšinio aikštelė yra labai prastos būklės, danga nelygi ir kieta, taip pat būtina pakeisti senus krepšinio stovus.

Dar pavasarį Rusnės specialiosios mokyklos direktorius Romualdas Blechertas parengė projektą sporto aikštyno renovacijai, kurį pateikė Vilniaus Tarptautinei verslininkų asociacijai. Mokykloje apsilankius minėtos organizacijos narei Agnei Zuokienei projektas buvo pripažintas tinkamu.

Jau tradiciniu tapusios Vilniaus rotušėje organizuojamos Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės metu šiemet buvo surinkta 319 tūkstančių litų suma, kuri buvo paskirstyta 15 organizacijų. Rusnės specialiajai mokyklai atiteko bene didžiausia paramos suma – 50 000 Lt. Gruodžio 12-ąją Vilniuje, dalyvaujant prezidentienei Almai Adamkienei, organizacinio komiteto pirmininkei Sarah Hunt, užsienio ambasadų darbuotojams, verslininkams įvyko paramos perdavimo ceremonija. Mokyklos direktorius R. Blechertas ir mokyklos tarybos pirmininkė Vida Šimelienė ceremonijos metu atsiimdami čekį dėkojo už didžiulę ir neįkainojamą dovaną neįgaliesiems vaikams. Taip pat verslininkėms įteikė padėką nuo Rusnės specialiosios mokyklos bendruomenės, padovanojo atminimo dovanėlių iš Rusnės.

Buvo pasirašyta dvišalė sutartis, kuri įpareigoja baigti krepšinio aikštelės renovaciją iki 2014 m. gegužės 31 d. ,,Tiesą sakant terminas, per kurį turime įrengti aikštyną, labai trumpas. Dabar žiema, todėl darbų vykdyti negalime. Juos pradėsime tik atėjus pavasariui. Vis dėlto tikiuosi, kad jau rugsėjį mūsų vaikai galės sportuoti atnaujintoje, saugioje aikštelėje“, - ,,Šilokarčemai“ sakė R. Blechertas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!