Žmonos automobilio padegimu įtariamas vyras

2020-10-07
Mortos Mikutytės nuotrauka | kurjeris.lt
Mortos Mikutytės nuotrauka | kurjeris.lt

Pirmadienio rytą ugniagesiai iškviesti į Pagėgių savivaldybėje esantį Benininkų kaimą dėl „Opel Meriva“ kilusio gaisro.

Apie degantį automobilį pranešta 6 val. Visgi gaisro metu 2006 m. pagaminta 58-erių moteriai priklausanti transporto priemonė sudegė.

Įvykyje dirbę specialistai pranešė įtariantys, kad automobilis buvo padegtas. Transporto priemonės savininkės teigimu, nuostolis siekia 2 tūkst. eurų.

Nedelsiant darbą pradėję policijos pareigūnai į areštinę uždarė 53-ejų įtariamąjį – automobilio savininkės vyrą. Jam pareikšti įtarimai turto sunaikinimu visuotinai pavojingu būdu. Jei įtarimai pasitvirtins, jam grės bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

kurjeris.lt


Straipsnio komentarai

..2020-10-07
negi rimtai užtenka "įtarti" ir jau tai yra pagrindas kad uždaryti kažką į areštinę pareiškiant "įtarimus". Jeigu įtarimai pasitvirtins tai tik tada grės laisvės apribojimas arba areštas. Tarsi uždarymas į areštinę dar nesiskaito kaip laisvės apribojimas ar areštas negu tas kitas gresiantis laisvės apribojimas ar areštas. Yra visokios laisvės: mirksėjimo, kvėpavimo, judėjimo, širdies plakimo, tt. Kas čia per beraščiai rašinėja tas nesamones? Komentaras patinka Komentaras nepatinka