Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos ir filialų renginiai

2020-10-08

Viešojoje bibliotekoje:

veikia dailininko Antano Virginijaus Krištopaičio (Klaipėda) tapybos darbų paroda.

***

Spalio 14 d. 15.00 val. – kūrybinės dirbtuvės „Ką įdomaus nuveikiam?“ Skirta jauniesiems bibliotekos lankytojams ir jų tėveliams.

***

Spalio 15 d. 15.00 val. – literatūrinis performansas „Pagauk mintį“: komandinis žaidimas su vaidybinėmis improvizacijomis. Renginio vedėjas – aktorius, humoristas Zigmantas Baranauskas.

***

Spalio 16 d. 16.00 val.Dalios Žibaitienės eilėraščių ir miniatiūrų knygos „Kiek daug dangaus...“ sutiktuvės, dalyvaujant autorei. Dainuos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas Domas Saulevičius. Renginį ves Daina Vaitiekūnienė.

***

VB filialuose:

Spalio 14 d.:

10.30 val. Traksėdžių fil. – literatūros popietė vaikams „Seku seku pasaką“;

14.00 val. Gardamo fil. – Dianos Mickienės (Katyčiai, Šilutės r.) poezijos knygos „Laiko tėkmė“ pristatymas, dalyvaujant autorei.


Straipsnio komentarai

..2020-10-09
jeigu žiba žibaitienė tai atseit tas žibėjimas ir yra aukso vertės? Nu čia yra įdomi ostapininkystės forma kad net egzistuoja tokia profesija kaip "poetai". Ir kas įdomu su tais poetais kad jiems dėl to reikaling visiška laisvė tam kad jie atseit galėtų žibėti, užsirašinėjant tuos perlinius žibėjimus į sąsiuvinį, kur po to atėję mums pabarsto, skaitydami iš tų užsirašymų, tarsi tai ką sako nėra jų pačių žodžiai. Atseit ir jūs gal būt galėtumėte būti poetais jeigu žinotumėte slapyvardį prie "sezamai atsiverk" olos prieigos. Nors taip ir yra. Kas buvo pirmiau žibaitienė ar žodis "dangus"? Tai kaip galvojate ar žibaitienė išmoko žodį dangus ar žodis "dangus" išmoko žodį žibaitienė? Kaip galima matuoti dangų su kažkokiais būdvardžiais, tarsi tie atsibastėliai būtų kažkokie dangiškų pažadų matininkai. Tame ir esmė kad dangus tai ne žemė, net jeigu pavadinsi plokščią žemės plotą "dangus". Aš pamenu kai tarybiniais laikais buvo Saja atvažiavęs pas mus į mokyklą kur pristatė eilinę kažkokią savo beletristiką. Tai prieš vakarą žibaitienė mane ir dar kažkokią man rodos mergaitę pristatė tam inteligentui, kaip būsimą rašytoją. Tas garbanius užmetė akį, ale "in your dreams", ką čia nusišneki, tt. Nu bet nors žiba šilutė kaip kažkokios "savų" beraščių gaujos rašytojai dalyvaudami kažkokiose įdomiose savų saugumiečių žibėjimo programose. Nu tame ir esmė su galingai plunksnuočiais, kad čia viskas visiškai kitaip kažkaip. Šilutė tai ne namai. Čia kažkoks gyvulinis konclageris. Aš kiek bandžiau ieškoti pasaulyje kažkokių namų, nėra nieko. Nu ir tas saja kaip reiškėsi su visomis tomis pociūninimo pasakėlių aferomis. Gal ta pasaka jo ir sugalvota ir sužibėta su žibaitiėnės pagalba? Iš kur jis gali kažką žinoti apie slaptųjų tarnybų veiklą? Jis tai pirmiausia turėtų žinoti kam liežuviui reikalingi burnoje dantys. Ar suprantate kažką apie dantukus, kurie kažkodėl nežiba burnytėje, kur nuo tos galvytės neturėjo nei plaukas nukristi.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tai2020-10-09
turi vykti mokyklose... Komentaras patinka Komentaras nepatinka