Mirtinas 20-mečio vairuotojo neapdairumas Šilutėje: perėjoje „Mersedesu“ nubloškė pėsčiąją

2020-10-09

Penktadienio vakarą – šilutiškės žūtis pėsčiųjų perėjoje.

Tragiška eismo nelaimė Šilutėje, Lietuvininkų ir Martyno Jankaus gatvių sankryžoje, įvyko prieš 18 valandą.

Pirminiais duomenimis, viena šilutiškė (gim. 1963 metais) spėriai ėjo per Lietuvininkų gatvės pėsčiųjų perėją, ir vieno automobilio vairuotojas sustojo jos praleisti. O tuomet jau pasipylė kritinės klaidos.

Pėsčioji ėjo toliau neįsitikinusi, kad kitas, priešinga kryptimi atvažiuojantis vairuotojas ją mato ir ketina praleisti.

Šiurkščiai suklydo ir patirties stokojantis „Mercedes-Benz E220“ vairuotojas. Dvidešimtmetis per perėją lėkė taip, kad stabdyti pradėjo tik pajutęs smūgį į žmogų. Anot liudininkų, parblokšta moteris skriste perskido transporto priemonę, tada bloškėsi į asfaltą.

Teigiama, jog greitosios medikai į nelaimės vietą atvyko ganėtinai greitai. Ėmę teikti pagalbą, jie dar fiksavo nukentėjusiosios gyvybės požymius. Tačiau netrukus ėmė aiškėti, kad pėsčioji patyrė su gyvybinėmis funkcijomis nesuderinamų traumų. Medikams beliko konstatuoti šilutiškės mirtį.

Tuo metu šokiruotas „Mersedeso“ vairuotojas policininkams bandė teisintis, kad jį galėjo apakinti kaip tik besileidusi vakaro saulė. Vaikinas prasitarė, kad kaip tik tuo metu mėgino atlenkti prie stiklo esantį apsauginį skydelį. Kodėl tai darydamas jis nenustojo ar bent nesumažino greičio, juolab ties pėsčiųjų perėja – belieka tik spėlioti arba dar sykį konstatuoti menką įtariamojo avarijos kaltininko patyrimą, valdant padidinto pavojingumo šaltinį.

15min.lt


Straipsnio komentarai

Petras2021-10-10
Užuojauta artimiesiems dėl netekties.
Jau nepirmas kartas kai Šilutėj nutinka kažkas panašaus ten išvis reikia labai ramiai vairuot kai kuriom gatvėm nes tikrai būna ir nepastebi ar pan...
O kas liečia kelių gaidelį na ka stiprybės jam zonoj....ir nuoširdžiai tikiuos kad jam daug daug metų saulė vakare nespigins į akis....tokius galima apibūdint tik vienu sakiniu Potencialus žudikas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gražina 2021-10-09
Aš pažinojau šią moterį,užjaučiu jos šeima , ją laikė visi keistoka, bet jin man buvusi kaimynė ir mes auginom po tris sūnus, dėl to nestsakingumo mes galim daug diskutuoti, mes esame kiekvienas už savo gyvybę atsakingas, bet ar reikia važiuoti kaip nutrūkę nuo ko nors tikrai ir prieš perėją reikia greitį primazinti, ir iš kur 20 meciuil patirtis, juonkinga, ir jinai tikrai ėjo atsakingai, o kad skubėti kažkam reikėjo ir tik kur nusmubesim, o jei sekanti kart medį apkabins. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ric Clayton2020-12-04
I really want to thank Dr Emu for saving my marriage. My wife really treated me badly and left home for almost 3 month this got me sick and confused. Then I told my friend about how my wife has changed towards me then she told me to contact Dr Emu that he will help me bring back my wife and change her back to a good woman. I never believed in all this but I gave it a try. Dr Emu casted a spell of return of love on her, and my wife came back home for forgiveness and today we are happy again. If you are going through any relationship stress or you want back your Ex or Divorce husband you can contact his whatsapp +2347012841542 or email emutemple@gmail.com  Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Valode2020-10-19
Parašykit kas varda , pavardę ir kontaktus to pitucho bus jam pamoka užlenksim patys nereiks nei teismo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Liudytoja2020-10-17
Taip, kur dingo panelė iš mašinos, kuri cypė ir pabėgo? Gi iš įvykio vietos ji pabėgo.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tadas2020-10-17
Ta vairuotoja 10m be galimybes iseiti. Pituvhas pituchyne sedet tur. Butu mano nukale prie mentu uzsmauges ta gandona buciau. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Liudytojas2020-10-16
pėščioji tikrai ėjo isitikinus per perėja ,viena masina sustojo,tada pradėjo ji eiti,ji ejo drasiai ,nes nebuvo masinu daugiau ,bet perlėkė dideliu greiciu ir net nebande stabdyti,stabde tada ,kai ji buvo jau pakilus y orą kaži kur dingo pagrindinė liudytoja kur važiavo kartu?..panelė pasišalino iš yvykio vietos...,liudytoju yra daug,galų gale yra miesto kamera ,užuojauta žuvusios vaikam,jos mamai,seserim,broliui,anūkam!o vaikinui reikėtu atsiprasyti ir gailėtis ka padaręs,. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
E2020-10-14
Komentatoriai jus.. paziureciau Ka jus kalbetumete jai tai jusu mama butu? Iliskit I zuvusios moters vaiku kaili, tada gerai pagalvokit ir parasykit? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Viktorija2020-10-14
Su tuo perėjo reikia būti atsargūs. Aš kol ne įsitikinu ar abėjiuose pusėse nėra mašinų. Nes taip greičiausia būna viėnoj pusėj sustoja o kita pusė ne. Tai tik tokiu atveju įsitikinu ar nėra mašinos tik tada einu nes baisu yra eiti per perėję būna kad lauki kol trys masinos pravažiuos ir tik tada eini nes nesustoja. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Agnė2020-10-13
Nu blemba žmonės, kodėl kaltinat tik vairuotojus?
Tie, kurie vairuojate, jug patys puikiai žinote, kad pas mus matyti ar kas eina per perėja yra neįmanoma, mašinų pundais, vakare išvis tragedija ir niekam tai nėra įdomu.
Kai nutrenkia žmogų, tai vienaip ar kitaip bus kaltas vairuotojas ane? O kodėl negali pėstysis būti kaltas?
Čia visi eina kiaurai, jie nežiūri parvažiuoja mašina ar ne. Ir jiems dzin. Privalai sustoti, bet galbūt tu jo nematai? Jug nuo pradinių klasių buvo mokoma, prieš žengiant į perėją turi sustoti iš abiejų pusių važiuojantys automobiliai, apsižvalgyti net kelis kartus ir tik tada žengti į perėją. A.a. moteris panašu to nepadarė, nes dar neįsitikinusi žengė į perėją.
Man pačiai buvo panašus atvėjis, saulė spigino, kelias šlapias, po lietaus, moteris ėjo per perėją, tai dyvai spėjau sustoti, važiavau 40km/h greičiu ir tikrai jos nesimatė.
UŽUOJAUTA ŽUVUSIOSIOS ARTIMIESIEMS.
O kaltinti vien vairuotoją neteisinga. Nes dabar pėstieji yra labai neatsargūs.
Tarkime aš vairuoju, jūs einate per perėją. Ar aš atsakau už jūsų gyvybę ar jūs pats? Ar aš privalau jus saugoti? Patys atsakykite į šį klausimą sau. Kas atsakingas už jus? Tik įsitikinę, kad abi transporto priemonės sustos, galite žengti į perėją.
O ne kaip aš sakau šovė į plikę ir einu. Nu taip negalima. Čia ne dviratis, kad per sekundę sustotų. Saugokit patys save.
O dėl šio įvykio pilnai tikiu, kad jos tikrai nematė. Nes pastarosiomis dienomis lyja, nušvitus saulei tu nieko nematai, mes su vyru važiavome, plentas tiek blizga, kad net norint nematysi.
Ir tie, kurie lekia nestabdydami prie perėjų, manau vertėtų pergalvot savo veiksmus, nes gali baigtis lygiai taip pat.
Visados reikia primažinti greitį prieš perėją, nes nežinai kokia kliūtis tau išlys.
Aš pati vairuojant visados primažinu greitį prieš perėją, nes gali ne tik teises padėt į stalčių ir gaut kalėjimo, bet dar ir žmogų užmušt. O einant per perėją laukiu arba bent ĮSITIKINU jog mašina sustojo arba stoja.
Taip kad prieš ką nors teisiant patys būkit atsakingi, o ne bėkit per perėjas.
Neginu nei vieno, tik Dievas žino kaip ten kas buvo...
O žmogus girtas ar blaivas, praleisti reikia visus. Nesvarbu KOKS žmogus, reikia gerbti visus. Išmokite tolerancijos ir pagarbos kitiems.
O savivaldybėi dabar puiki proga pergalvoti perėjų ir jų matomumo klausimą. Nes važiuojant visa lietuvininkų gatve net norint nematysi žmogaus dėl pristatytų mašinų.
Visiems gražios dienos ir neteiskite nei vieno, nes nei vienas iš jūsų neturite teisės teisti žmonių, nei vienas iš jūsų nežinote kaip ten kas buvo.
O vaikinukui, jeigu mano duomenimis pasitvirtino prielaida, kad ten tikrai jis, stiprybės, viskas bus gerai ir tikrai žinau, kad geras vaikis užaugo.
Visiems visko gyvenime nutinka.
Stiprybės tiek žuvusiosios šeimai, tiek vairuotojo šeimai, tikiu, kad abi pusės stipriai išgyvena.
Dar kartelį STIPRYBĖS abiems šeimoms.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jolanta2020-10-13
Sveiki uzjauciu mirusios moters artimuosius . As einu per ta pereja kiekviena diena nrs vedu dukra i mokykla ir parsivedu ta pacia diena pasivedziau dukra ir stovejom prie tos perejos vienoj pusej sustojo masina priesingoj o toj pusej nuo mokyklos pravaziavo dvi masinos ir apsimete kad nemato kad stovim bet tikrai mate ir dar priesingoj pusej jau buvo sustojusi masina. Del tos priezasties nuvedu dukra ir parsivedu nes baime yra didele. Kaip as sakiau jei pats saves nepasaugosi nieks kitas taves nesaugos. Yra ir piesciuju ir vairuotoju pas kuriu atsakomybes nulis nesaugo nei saves nei kito. Bukim kiekvienas uz save ir kita atsakingas ir gal nebebus tokiu nelaimiu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Realistas2020-10-11
Truputi elementarios matematikos daunams ginantiems vairuotoją.
Pečiojo greitis 5km/ h. 5000m / 3600s Tai moters greitis apie 1, 4 metro per sekundę. Ja nutrenke 4-5 m nuo šaligatvio. Tai , kad atsidurti nuo šaligatvio apie 4-5m reikia mažiausia 2 sekundžių. Automobilis per 2 sekundes važiuodamas 50km/h nuvažiuoja 28 metrus.
Važiavo su savo 15 metų lupena 60-70 km /h miesto centrine gatve , krapštės prie radijos ar telefone ir nutrenkė be stabdymo.
Dabar vienintelis kelias krist ant kelių prieš nukentėjusios šeimą , prašyti atleidimo , kad minimali bausmė būtų. Bet dauanas saulę kaltina , o jį palaikantys giminaičiai komentarus rašinėja. .

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to Blogai2020-10-11
Atvažiuodamas nuo Klaipėdos pusės , kertate sankryžą su Aukštumalės g. ( prie pieninės ) ir su Kalinausko g. palei baldų fabriko tvorą. Jeigu važiuodamas nuo Klaipedos , pietų metu nesusimažinate tokioje vietoje greičio iki minimumo , kad spėtum išvengti susidūrimo su kliūtimi ir verkšlenate dėl to viešai , tai jūs paprasčiausia debilas kuriam nereiktų sesti prue vairo.
Nes jūs ne vairuotojas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pekom nevaikstau2020-10-11
Šioje vietoje gatvė labai plati. Pagal foto , MB atvažiavo nuo Verdainių. Na , jei tau saulė spigina , tai sumažink greitį iki tokio , kad suspėtum išvengti susidūrimo prieš bet kokią kliūtį. .
O dabar per stogą permetęs , moters gyvybę atėmè plačiausioje gatvėje ir saulę kaltina. Nutrenkė nuo šaligatvio 3-4 metrai . Jis kirto sankryžą su Jankaus gatve ! Tai reiškia , kad nors ir važiuodamas pagrindine gatve , per sankryžą lėkė . Čia dauguma komentatorių pėsčiuosius kaltina. Neauprantu , kaip jūs važiuojate ? Ar niekada negalvojate , jei kelkraštyje stovi prieš perėją automobilis , kad gali atsirasti netikėta kliūtis ? Be
Nu , ką ? Pasėdės Kybartuose 3-4 metus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Blogai2020-10-11
kad Šilutėje ant kelių posūkių yra visur perėjos.Prie Šyšos valgyklos mašinų pristatyta prie valgyklos ,posūkis ir tuoj pat perėja ,o ten tokioje situacijoje nesimato nieko ,kas ruošiasi eiti per perėją ,o ten išlenda koks pėstysis ,nes ir jam nesimato gerai ar atvažiuoja mašina,nebent būtų Sabonio aukščio ,gal pamatytų.Pirmiausia turi būti temstant ir vėliau visos perėjos apšviestos.Šis įvykis palietė abi šeimas ,tik dabar reiktų viską įvertinti ir priimti teisingą ne keršto sprendimą .Užuojauta abiems šeimoms. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-10-10
Nu čia tada reikalinga klausti kodėl neapdairiems vairuotojams išduodamos teisės. Nu atseit regitra sakys kai jis buvo egzaminuose jis tada buvo apdairus. Bet gal buvo neapdairus egzaminatorius? Tada gal reikalinga pažiūrėti ir kitus to egzaminatoriaus praegzaminuotus vairuotojus. Kas vairuotojų apdairumą nustato? Ar čia tie psichiatrai kur išduoda apdairumo pažymas? Ateini susimoki krūva pinigų į kasą, ir gauni iš šiaudinės kaliausės parašiuką. Nieko nesiskiria nuo tarybinių laikų išskyrus kad žydi komunizmas. Kitas reikalas tai žurnalistai. Pamenate kai buvo panašus incidentas prieš kelis metus tik pėstysis išgyveno kai jį pereinantį per perėją su džipu partrenkė savivaldybos tarybos narė. Gal dar nebuvo tarybinė? Nu tai tas partrenktas pėstysis kažkaip nekreipė dėmesio ir toliau nuėjo, o va ta tarybinė būdama labai sąžininga puolė vytis, skambinti pagalbos, tt Nu net ir džipas sulankstė kažkoks geležinis žmogus ir net nepajuto. Va kas įdomu kad sekančią dieną irgi naujiena. Atseit šyšos vingyje prie redakcijos langų sėmė bobutė vandenį su stikline, bet paslydo įkrito ir paskendo. Vasaros laikas. Šyša nusekusi. Srovės jokios. Žmonių pilna kurie tingėjo įbristi iki kelių ir paduoti bobutei ranką. Stovėjo sau ir stebėjo. Nu gal ta tarybininkė tą bobutė išvakarėse partrenkė su džipu o sekančią dieną įmetė į šyšą? Na o žinote kas kare miršta pirmiausia? O tų tarybininkų snukiai irgi tokie tarsi čia kažkokią čingiskhano ordos gvardija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-10-10
Teko vairuoti pro ten vakar. Ka jau ka, saulė spigino.. ir net labai. Kelias šlapias, saulė tikrai stipriai spigino į akis. Pačiam teko stabdyti staiga ir vos dėdule į gala neivažiavo. Gaila žmogaus, bet čia tik nelaimingas atsitikimas, o ne “gazas” “Jaunimas nemoka vairuoti” ar koks tai bandymas pamandravoti. NUSTOKIT PULTI VAIRUOTOJUS, PESTIEJI PATYS NESIŽVALGO, BĖGA, VAŽIUOJA SU DVIRAČIAIS NEKREIPDAMI IR PILNAI TIKĖDAMIESI, JOG VAIRUOTOJAS PAMATYS IR SUSTOS. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JORĖ2020-10-10
Esu vairuotoja daug metų. UŽJAUČIU MIRUSIOSIOS ŠEIMĄ IR ARTIMUOSIUS. Labai užjaučiu nepažįstamą vaikiną, kuris įvykdė minėtą avariją. Šis įvykis paliks gilų randą vairuotojo gyvenime, turite būti stiprus, įvertinti įvykį, pripažinti ir iš lėto gyventi toliau. O Šilutėje per pėsčiųjų perėjas tiek jauni tiek vyresni eina taip neatsargiai, neapsidairę, atrodo kad perėja yra JŲ tunelis.
Prie perėjų arti pastatytos mašinos, visada važiuojame kaip "ropotume". Ypatingai pavojinga temstant. Policijos pareigūnams daug darbo mieste. Reikia " padėti" tiek vairuotojams tiek pėstiems. Mere ir kiti MENO veikėjai liaukitės statę meno kūrinius -pabūklus eismo juostose ar arti jų. ŠILUTĖ turi piktžolėtų įvažiavimų puoškite ten meno kūriniais.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
užuojauta 2020-10-10
valioooooooooooooo lakunams finišas pasiektas , tik kokiam vaikų darželį jie tokias teises gauna ,svarbiausia dugnas gazas ir greitis kol akys ant kaktos išsprokstą o kas kelį darosi tas neidomu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-10-10
Nu jo čia ir lenda jau raguotos ylos iš kažkokio maišo. Nu tame ir esmė kad čia nebuvo nieko. Išlindo "giminės" ir visokie "neteisėjai" ale valanda su rūta lįskit į landą. Tame ir esmė kad Las Vegas oficialus pavadinimas ir yra "paradise" ty rojus, dangaus karalystė, tt. Milijonai žmonių kurie tenais važiuoja kaip turistai ar šiaip net nežino kad jie leido laiką rojuje. Taip ir su šita avarija. Kažkas žaidžia kažką. Yra stavkės. Nu žaidžiama iš jūsų sielų, o kūnai tai nesvarbu jie seka žodžiais. Kodėl kai tas adomkus atėjo į valdžią pirmiausia sulegalizavo azartinius žaidimus? Pamenate kur ta avarija įvyko seniau būdavo šalia ir lošimų salonas. Ir tenais atseit seniau būdavo sąjūdis ir kultūros namai buvo tame pastate, kurie ir suvaidino tą sąjūdį atbuline tvarka kaip ir šitą avariją. Prašo atsiprašymų. Va kokie įdomūs artimieji pas juos apie viską pagalvota. Reikia ruoštis laidotuvėms, šermenims, pakasynoms, balnoti katafalkus, užsakinėti aikštingus kunigus nes va dar viena ratuotų tankų sutraiškyta auka prie bokšto, tt. Užknisot visus su savo durninimais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Saule2020-10-10
Bjauru net paskaityt!Šitaip šmeižti žmogu...Gal vaikinukui tikrai saule užšviete nemanote?bjaurus jus negaliu paskaityt.Užuojata moters šeimai...vaikinukui didelis sokas ir baime kas bus toliau,as ji pati zinau jis yra atsakingas ir niekada nelakste,todel prasau sitaip negraziai nepazinoje zmogaus nekalbeti,nes slysktu is jusu puses.Užuojauta abieju šeimai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nerko.2020-10-10
Bjaurus žmonės šiais laikais,visus tik teisti nežinoja nieko.Tikit tais beprasmiskais strapsniais...žinoma gaila abiejų žmonių,jus isivaizduojat kaip vakinas jauciasi dabar?Šeima užjaučiu begalo.Prašot kažkokia sigita kad parašytu jums?juokaukate..jam šokas taip pat manau.Mažiau malkite liežuviais LIETUVIAI. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Olga2020-10-10
Sigita, didžiausia užjuojauta jums Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Sigita2020-10-10
Zinau, noriu i sita asmeni kreiptis. Teapsaugo jus dievas nuo tokiu nelaimiu. Gyvenime jusu, dar gali atsirasti visokiu, jus neturit teises jos teisti. JI buvo mama, labai gera mama, JI buvo dukra, JI buvo musu sese ????????????! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Sigita2020-10-10
Kai paskaiciau komentarus apeme siaubas! Aciu kas palaiket musu, zuvusios puse, o kiti zeria taip tarsi niekada ju seimos nariu neistiktu tokia nelaime. Ji buvo perejusi iki puses pesciuju pereja, kam sakyt taip, kad ji visada taip vaiksto. Cia mano sesuo, prasau jos nesmeizt, tik mes zinom kokia ji buvo, ne jums sprest girta ar ne girta. As apie si vairuotoja irgi zinau, bet nepuolu smerkt, tragedija ir jo seimoje, bet teisint nesiruosiu! Esi jaunas, vaziuoji per pesciuju pereje, VISADA sumazink greiti, juk nezinai kas isbegs? Skaudziausia, kad neatsirado iki siol nei vieno: nei vairuotojo, nei ju artimuju atsiprasymo, galbut Komentaras patinka Komentaras nepatinka
HBH2020-10-10
Silutes meste turetu buti pre pesciuju pereju tuscios vietos o ne pilna masina apsvetimas turi but kaip priklauso o ir pesteji yra neabdairiu pasitaiko tiesiog pradeda eit neziuredami i kelia o jus sustabdykit masina staiga kaip slapia kelio danga ,saugokit vieni kitus o teisti visi galim ,musu valdzia yra apsileidus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nezinia2020-10-10
Dalbajobai jus,ka cia snekat durneliai nemate nieko ir nezinoje?kaip buvo kas? Ar zmones speceliai tranko per persciuju pereja?kas nori to?nesvaikit visai jau,zmogaus nepažystate.Jam taip pat didelė nuoskauda,o jums tik liezuviai pamalt debilai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vietinr2020-10-10
As pati vairuoju ir yra buve kad eini per perejs tiesiog kiti su masinom ant koju vaziuoja o cia leke per pesciuju pereja baisu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-10-10
Nu sakykim yra prielaida kad šita avarija ne tikra, kaip ir šitie visi komentarai ar reitingai, kur jehovos liudininkai liudija ir protestantai protestantinasi išpažindami savo tik ėjimo eismą patvoriais. Nu tame ir esmė kad negalima žiūrėti į samatas ar projekto kaštus jeigu kalba eina apie biudžetininkystę. Šito projekto samata nesvarbu kokia didelė vis tiek yra dalis kitų projektų. Nes projekto lėšų administravimas tai jau atskiras projektas su atskiromis samatomis, konsultantais, draudikais, auditoriais, tt. Jeigu įsisavinamos ES lėšos tai lėšų skyrimas irgi vyksta kažkokiuose sunumeruotuose kabinetuose kur prie tų lėšų pririšamos visokios virvelės tampymui. Kaip galvojate kas tas žiedines sankryžas tiesia? Kodėl tenais kai eini pro šalį skamba nelietuviška kalba? Kas čia per rangovai ar subrangovai? Atseit nėra kvalifikuotų vietinių kurie mokėtų ir norėtų dirbti tokį darbą. Gal ir taip. Panašūs reikalai ir su viešnaminiais ryšiais. Kadangi "komentarystė" tai yra kažkokia viešųjų ryšių madmenų teritorija tai čia yra "įdomu", nes jau pačios sankryžos samatoje turbūt irgi figūruoja tokios "paslaugos", kur viešinama tai kas daroma tam kad atrodytų taip kaip reikalinga. Nu reitingai drąsuoliams reikalinga nes jie šneka nors ir nežino apie ką eina kalba. Nu viešosios nuomonės tyrinėtojams ir manipuliuotojams, įvaizdžio formuotojams. Madmenams. Tai burtininkų burės į kurias gaudomas vėjas. Buriavimui nėra svarbu iš kokios pusės vėjas pučia. Svarbu kad būtų vėjas. Jeigu smegenys yra iškorėjusios ar tai simptomas kad tai nuostabios smegenys ar kažkokios mad cow disease, ar antavilių korių, gal UAB bitė korinio ryšio ar gal korėjos karinių bazių korimo karinės agresijos? Tame ir esmė kad tie komentarai tarsi atsižymėjimas kažkokiose "teisingumo" sistemose, kurios atseit nesupranta melagysčių. Teisuoliai kurie teisia uolia atsitūpę ant teisingumui nepasiekiamų uolų. Nu naudojami kažkokie keisti "aukų" metodai. Ale reikalinga laistyti laisvės medį su tironų kraujais. Tame ir esmė kad jie "mūsiškiai" yra laisvi, jūs estate tironai todėl ir esate vergovėje. Jūs nieko nesuprantate tik stalininių kumščių kalbą. Todėl jums ir suorganizuojami tokie mirties spektakliai. Jie patys sau organizuojaj pergalingos garbės paradus. Nu čia nuo žodžio "paradise". Jie naikina tironus ir taip beldžiasi į dangaus karalystę, kurią jiems atrodo jie užsitarnavo. Kalba ir eina apie jūsų pažadėtą žemę kurios jūs išsižadate kaip gulatės į krematoriumų krosnis arba socialinės distancijos gylio griovį kapinėse. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Roksas2020-10-10
Gal tą mersą parduoda? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
lina2020-10-10
kokia zolia ka jus cia pastaitot ?jai nezinot zmogaus geriau ne nekomentuokit .Baisu skaityt kai kuriu zmoniu komentarus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mr. G2020-10-10
Siaubinga klaida! Vienas sustoja praleisti o kitas px lekia. Kalėjimas. Ten tokių jaunučių laukia. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
niuha2020-10-10
PATIKRINKIT JO KRAUJA,JIS BARYGELIS YRA,ZOLE STUMDO :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nezinoma2020-10-10
Nesvarbu kad pazystate ar ne esme jau yra padaryta ir nebera zmogaus atsakyti tures vairotojas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mama2020-10-10
Pescioji moteris Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aldona 2020-10-10
kas žuvo? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Eb2020-10-09
Ne jusu reikalas Kokia jinai buvo, kazkas neteko mamos, dukros, sesers,tetos. Niekada nepateisinsiu tokiu vairuotoju. Reikia kekiais zingsniais mastyti I prieki vairuojant masina. O ne partrenkus stabdyti. Ilsekis ramybeja , pasiilgsim taves ... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ds2020-10-09
koks skirtumas girtas ar blaivas,ejo per pereja,o ne skersai kelia kirto,vairuoji turi stebet zenklus,zmones, šunys irgi eina per perėją,as ir juos praleidziu,palyginimas geras jeigu girtas žmogus tai jau px galima nutrenkt? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Žinau2020-10-09
Moteris buvo girta ,juk soc gavo pirko dektine ir gėrė pati kalta kad kaip visada ji lekia dzin jai visada viskas buvo o vairuotojas tikrai ramus ,pavyzdingas ne iš tų kur laksto .O tie kurie jį puolate teisti žiūrėkite ,kad jums ar jūsų šeimos nariams taip gyvenime nenutiktų .Nežinai ją tau gyvenimas turi paruošęs Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ CC2020-10-09
Nu gali būti kad niekas čia nieko neužmušė. Kaip vilniuje jie tada virė košę dėl to viaduko. Kad čia tada yra užsakyta karinė psichologinė operacija. Ir tai dalis "projekto" kaštų kaip rezonansinių ginklų panaudojimas. Nes nu visiškai nereikalinga. Galėjo pataupyti. Matot vairuotojas tokio amžiaus kai jie ir atlikinėja karinę tarnybą. Tada viskas suvaidinta ir nukentėjusieji ir nukentėjusioji (kuri pasibrexitino ar dar kiti egzostiškesni variantai). Kas įdomu kaip čia sujudo komentuoti ir reitinguoti komentarus tarsi su kažkokiais kibernetiniais ginklais. Tad čia tada visi kurie dalyvavo šio atvejo vadyboje yra įtariamieji: policija, greitoji, voluntariusai, gaisrinė, ikiteismininkai, teismininkai, liudininkai, tt. Visi kurie prisilietė prie bet kokių popierių ar duomenų bazių užpildymo. Nu ir tada lenda kažkokios ylos iš kažkokio drąsos kelio maišo. Nes yra ta pati problema su baltoslavija: keliai ir durniai. Aš kaip suprantu žiedinės sankryžos yra reikalingos kažkaip dėl ateities, kai turbūt kitaip numatytas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
CC2020-10-09
kokie čia dar bandymai užstoti vairuotoją... Žmogų užmušė pėsčiųjų perėjoje. Bet kokiu atveju kaltas vairuotojas. Jokie čia išstatyti automobiliai, jokia čia spiginanti saulė nei trupučio neteisina žmogžudžio Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vairuotojas2020-10-09
Šilutei žmonės vaikšto per perėjęs kaip dievai eina bėga net nepasižvalge o paskuj reik laidot Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-10-09
Nu gali būti kad čia niekas nieko nenutrenkė. Čia panaši "operacija" kai vilniuje jie irgi vizgino kales besilaistančias geltonu lietumi kai jiems reikėjo ten viaduką statyti ar kažkas tokio. Nu jiems irgi reikalinga tuojau žieduoti tą sankryžą tarsi tas jų kelias ar kelininkai tuojau išskris kaip tie raguotos ventės tinkluose migruojantys pauksčiai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ugnius2020-10-09
Pristato pilnas gatvės krepšu visokių ir ką čia gali matyti ...tas Šilutės centras katastrofa pro jį važiuojant gali net nesuprasti kaip isoks koks praeivis į gatvę nes visad darbo dienom prikimštas visas centras mašinų .Turėtų Policija ne vaciukus girtus po kaimus rinkti ir atimti jų paskutinė pencija o vieną kartą sutvarkyti tą uzgrusta gatvė .. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-10-09
Jugi tenais yra įstatyta viena iš policijos kamerų kurias šilutė prieš kelis metus įrengė po visą miestą. Tai kur vaizdo įrašas? Kam tos bereikalingos kalbos ir nuotraukos tarsi būtų vaiduoklį nutrenkę. Tai kam tada tos perėjos reikalingos jeigu jomis pėstieji negali saugiai pereiti į kitą gatvės pusę? Pėsčiųjų perėja tai kaip mozės stebuklingai perskirta eismo jūra. Bet pasirodo nevisai. Jeigu tvirtos rankos spaudžia arklių kaimenę po kapotu tai vienas zebras lauke yra ne karys. Nu ir neaišku gal pėsčioji ir ėjo apdairiai ir apsižiūrėjo, tik tas merecedesas gal lėkė kosminiu greičiu. Jugi straipsnyje parašyta kad moteris vos nenulėkė ant namo stogo kaip koks karsonas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2020-10-09
Kiek zinau ir pazystu ši vairuotoją jis nes iš tu kaip kad čia komentuojama .nei laksto nei ką pavizdingas vairuotojas jis .bet visi iš kart vairuotoja pulti biški įjunkite savo smegenis prieš komentuodami.ekstrasensu kraštas Šilute ... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Viktorija2020-10-09
Pries komentuodami gerai pagalvokite. Vaikina pazystu nuo vaikystes. Jis visada vaziuodavo atsargiai ir niekada greicio nevirsydavo, laikesi taisykliu. Dabar rasote tokius komentarus nepagalvodami kaip jis jauciasi dabar kai sitaip nutiko.
Tycia to jis tikrai nepadare. Jei butu mates pesciaja butu ir sustojas..
masinom aplipdytos perejos visur Šilutėje, pestieji net neziuri masina sustojo ar ne. Betkuriam galejo taip atsitikti.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Baisu2020-10-09
Kaip visuomet išlenda straipsnis ir visi puola komentuoti vejius ..lakūnas lakūnas .pilna Šilute tokių jai kas.Atsimerkit vieną kartą komentuotojai jūs . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Silutiskis2020-10-09
Kada piestieji įsitikina ar juos praleidžia, patys nė nežiūrėdami neria po ratais.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Žinau 2020-10-09
Kodėl iškarto puolate teisti vairuotoją?jei matė ,žinot tada ir teiskit vairuotoja ,o čia nei mirusios nei to vaikino nepazystat bele rasot .Aš abu juos pazystu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rašytojas2020-10-09
Korespondentui per nagus rek duoti už skubėjimą tašyti,kažkaip metai neatinka ,kad tik būti pirmam,gėda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nu2020-10-09
Dalbajobas kas tokiem teisės duoda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senelis2020-10-09
Policijos pareigūnai aplaidžiai dirba ir nebaudžia prieš perėją pastatytų automobilių. Klausimas policija tingi dirbt ar nemoka KET Komentaras patinka Komentaras nepatinka
dd2020-10-09
kas cia toks vairuotojas vairavo? a čia ne is dešriaus draugų? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2020-10-09
siaubas, uzaujauta mirusiosios seimai
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ugnė2020-10-09
... Tas meras lakstė visad, užuojauta žuvusiosios šeimai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
užuojauta 2020-10-09
VALIOOOOOOOOOOOOOOO LAKUNAMS VIENA KART PRISILAKSTĖ TIK IDOMU KOKIAM VAIKŲ DARŽELĮ TOKIE TEISES GAUNA , GAZAS DUGNAS IR TIK KUO DIDESNIS GREITIS BE STABDŽIŲ Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o2020-10-09
siaube Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?