Kodėl auskarus bei žiedus verta pirkti internetu?

2020-10-14, Pranešimas spaudai

Būtų galima išvardinti šimtus įvairių gaminių, kuriuos galima įsigyti būtent internetu. Auskarai bei žiedai – taip pat ne išimtis. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent apie šiuos gaminius daugelis žmonių sako, kad jie turėtų būti įsigyjami tik fizinėse parduotuvėse, kad galėtume gyvai apžiūrėti, paliesti ar net pasimatuoti. Vis dėlto, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl reikėtų šiuos papuošalus pirkti internetu. Tad kviečiame su jomis susipažinti.

Turėsite galimybę rinktis iš ypač didelio pasirinkimo

Ne paslaptis, kad būtent tokiems pirkiniams kaip auskarai ar žiedai, yra keliama labai daug įvairių reikalavimų. Vienas iš jų tas, kad šie papuošalai būtų unikalūs, išskirtiniai, tam tikromis detalėmis išsiskirtų iš daugybės kitų. Tačiau tam, kad galėtumėte įsigyti būtent šį kriterijų atitinkančius papuošalus, būtina ir viena sąlyga – turite turėti galimybę rinktis iš ypač didelio pasirinkimo. Taigi, būtent tokias sąlygas ir sudaro pirkimas internetu. Tik pagalvokite, kiek jūsų mieste yra vietų, kur galima įsigyti papuošalų – skaičius bus konkretus, tad ir pasirinkimas bus ribotas. Na, o apsisprendimas pirkti internetu atveria visai kitas galimybes – visai nesvarbu, kur jūs gyvenate, vos keliais kompiuterio arba išmaniojo telefono mygtukais jūs galite pasiekti bet kurią internetinę parduotuvę, kurioje parduodami papuošalai. Vadinasi, pasirinkimo galimybės išauga labai daug kartų. Štai, pavyzdžiui, visai nesvarbu, kokiam Lietuvos kampelyje jūs gyvenate, galite apsilankyti https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/auskarai ir įsigyti patikusius auskarus.

Vienu metu galite lankytis keliose parduotuvėse bei lyginti gaminių savybes

Ne paslaptis ir tai, kad iš papuošalų dažniausiai yra tikimąsi labai ilgo tarnavimo laiko ir jie perkami su intencija, kad juos bus galima nešioti kelerius ar net keliolika metų, o galbūt netgi perduoti iš kartos į kartą. Tačiau, kad iš tiesų pavyktų išsirinkti visus šiuos lūkesčius atitinkantį gaminį,  svarbu prisiminti, pasirinkimo procesu turėtų būti skiriamas iš tiesų didelis dėmesys. Tai reiškia, kad gaminiai turi būti ypač atsakingai lyginami tarpusavyje  pagal tam tikras savybes, kriterijus ir parametrus. Na, o tai patogiausia padaryti tuomet, kai papuošalai yra perkami internetu. Pirkdami internetu, jūsų galėsite patogiai lyginti skirtingose internetinėse parduotuvėse esančių prekių aprašymus, atkreipti dėmesį tam tikras jų savybes. Taip pat galėsite labiausiai patikusius papuošalus įtraukti į norų sąrašą ir vėliau prie jo sugrįžti dar kartą.

Paprasta sužinoti, kur kainos patraukliausios

Ne paslaptis, kad auskarams ar žiedams įsigyti neretai yra paskiriamos ir pakankamai solidžios pinigų sumos – ne vienas šimtas eurų. Taigi, natūralu, jog perkant brangiau kainuojantį gaminį, yra siekiama sužinoti, kur jis parduodamas patraukliausia kaina. Pavyzdžiui, jeigu jūs planuojate pirkti ne vienetinį, o masinės gamybos auskarus arba žiedą, tokiu atveju iš tiesų pravartu lyginti kainas, kadangi skirtingose prekybos vietose jos gali skirtis. Tačiau jūs tikrai neturėsite tiek laiko bei energijos, kad aplankytumėte visas fizines papuošalų parduotuves ir patikrintumėte, kurioje iš jų jus sudominusį papuošalą galima įsigyti už patraukliausią kainą. Na, o, kai kalbame apie papuošalų įsigijimą internetu, situacija keičiasi iš esmės – vos per kelias minutes galite sužinoti, kurioje parduotuvėje jūsų dėmesį patraukusio papuošalo kaina yra pati patraukliausia.

Taigi, kaip matyti, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl papuošalai – auskarai bei žiedai turėtų būti perkami būtent internetu. Na, o internetinė parduotuvė Pigu.lt yra vienas iš tų pasirinkimų, kur  jūsų laukia ne tik itin didelis šių papuošalų asortimentas, bet ir ypač patrauklios kainos, ženklios  nuolaidos bei patogūs pristatymo būdai.


Straipsnio komentarai

..2020-10-14
Kuo skiriasi ausų karai nuo chorų karų? Tame ir esmė kad visiškai nėra skirtumo kas kuom blizga jeigu pats savarankiškai nemoki atskirti blizgėjimo spektro ypatumu. Tu tada ir esi aklas, kuris negali suprasti kažko. Nu jeigu turi aukso luitą. Kad įsitikinti jog auksas tikras turi nešti tą auksą pas specialistus, kurie patvirtins arba paneigs tavo "hipotezę". Už paslaugą turi sumokėti kažkiek aukso, nes net arkliai arklių dykai nekasa. Problema tame kad jeigu auksas tikras, tave bet kada gali apiplėši sukeičiant tavo auksą su identiškai atrodančiu luito kopija nulieta iš beverčio analogiškai blizgančio lydinio. Tai yra kiekvieną kartą prieš norint pasidžiaugti savo turtu turi nešti auksą "ekspertizei". Nu su juvelyrika yra didžiulė raudona vėliava, kad kažkas čia ne taip. Nors dabar jeigu nuesi į bet kokį tvartą kaime visos kiaulės ir galvijai vaikšto su auskarais. Panašiai ir miestų gyvulinėse fermose. Pamenu sakydavo kad jeigu vyras įsivėręs auskarą tai reiškia kad pas jį vaivorykštės spektras galvoje. Kitas pavyzdys yra raguoti žiedų valdovai ventėje. Bet nedarykit klaidos kad aš agituoju "prieš" auskarus ar kitus papuošalus. Ne drabužiai puošia žmogų, tuo labiau ne aksesuarai. Aš tik nemoku kažko suprasti, nors jie aiškina kad ta juvelyrika tokia svarbi ir tiek visiems reikalinga, nors tikrovėje nieko panašaus nevyksta. Panagrinėkit lietuvos "juvelyrikus", kurie atseit menininkai. Kas juos finansuoja su tais aukso kalnais, kur jie išdarinėja absoliučias nesamones. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
posakis2020-10-14
po puošniausiomis povo plunksnomis slepiasi paprasta vištos su bi nė... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
štiš2020-10-14
moteris ir be auskarų yra moteris... Komentaras patinka Komentaras nepatinka