Be įvarčių

2020-10-14

Spalio 3 dieną FK „Šilutė“ namuose žaidė 14-ojo turo rungtynes su Klaipėdos FC „Neptūnu“. Lygiosios – 0:0.

Šalies II lygos Vakarų zonos pirmenybės (12 klubų) artėja į pabaigą. Komandos jau kovoja pasidalinusios pagal pajėgumą į pirmą ir antrą šešetukus. FK „Šilutė“ (vyr. treneris S. Česnulis), kaip ir FC „Neptūnas“ (treneris D. Navikas), varžosi dėl 1-6 vietų. Pirmojo rato rungtynėse tarp šių komandų Klaipėdoje taip pat neįmušta įvarčių.

Bet komandų padėtis turnyrinėje lentelėje nelygi. „Neptūnas“, turintis ir dublerių komandą, po 14 turų žengia antras – 31 taškas. Pirmą vietą su tiek pat taškų užima Gargždų „Banga B“, trečia – FA „Šiauliai B“ – 27 tšk. , ketvirtas – Klaipėdos FK „Atlantas“ – 26 tšk. „Šilutė“ su 22 taškais penkta, šeštas - Plungės FK „Babrungas“ su 21 tšk. Visos išvardintos komandos sužaidė po 14 rungtynių.

Praėjusio šeštadienio rungtynėse „Šilutei“ vadovavo treneris B. Mackevičius, laikinai pakeitęs S. Česnulį. Pirmą kėlinį aktyviau pradėjo šilutiškiai, rengę greitas atakas aikštės kraštais ir skersuodavę kamuolius į klaipėdiečių baudos aikštelę. Iš to nieko nepešta. Svečių atsakas – kontratakos. Komandų vartininkams teko būti budriems, bet abu išsaugojo vartus „sausus“. Tiesa, po pertraukos „Neptūnas“ perėmė žaidimo iniciatyvą, įgijo teritorinę persvarą ir atliko kelis patrankinius smūgius į A. Normanto ginamus vartus, tačiau nuginkluoti vartininko uostamiesčio žaidėjams nepavyko. Kelias progas prie svečių vartų sukūrė ir pamariškiai, deja, išnaudoti jų nepavyko.

Rungtynės buvo atkaklios, traumas, siekdami kamuolio ir griūdami, patyrė šilutiškiai E. Dedurkevičius ir D. Paldauskas. Jiems prireikė medikės pagalbos. Abu paliko aikštę šlubuodami. Treneris B. Mackevičius pakeitė 4 žaidėjus, iš kurių du – priverstinai. Aikštės teisėjo V. Gerasimov įspėjimus užsidirbo 3 šilutiškiai, tarp jų – puolėjas R. Šmitas, vienas iš rezultatyviausių komandos futbolininkų.

Rungtynės baigėsi taikiai – 0:0. Antrame kėlinyje ir per teisėjo pridėtą laiką šilutiškiams labiau rūpėjo apsiginti nei užpulti. Apsigynė. Rytoj „Šilutė“ savo vejoje žais su Plungės „Babrungu“.