Pamariškiai – tarp šalies moksleivių greičiausių kroso bėgikų

2020-10-16
Lietuvos kroso ir kroso estafečių čempionate labiausiai pasižymėję pamariškiai (iš kairės) - Naglis Kuturys, Kamilė Kerpytė, Mija Pielikytė, Goda Šiaudvytytė, Kamilė Stankutė, Ignas Stankus ir Justas Budrikas.
Lietuvos moksleivių kroso ir kroso estafečių čempionate Palangoje tarp rajonų rinktinių Šilutės sporto mokyklos komanda (trenerė Lina Leikuvienė) užėmė antrą vietą, o bendroje įskaitoje – trečią. Šilutiškės trylikametė Mija Pielikytė ir keturiolikmetė Goda Šiaudvytytė finišavo pirmos bėgdamos 1 000 metrų.

Moksleivių varžybose apdovanojamas pirmas šešetukas. Aišku, čempionų titulas garbingiausias ir daugiausia taškų atnešantis komandai. Pamariškių rinktinėje – dvi nugalėtojos: M. Pielikytė laimėjo trylikamečių ir jaunesnių mergaičių 1 000 m bėgimą, o G. Šiaudvytytė buvo nepralenkiama tarp 14-15 metų varžovių.

Mija distanciją įveikė per 03:48 min., Goda – per 03:25 min. Šilutės sporto mokyklos komandai jos pelnė po 21 tašką. Kartu su Mija bėgusi Kamilė Kerpytė užėmė ketvirtą vietą – 03:54 min. Tarp berniukų (jaunučių grupė) trečias finišavo mūsiškis Ignas Stankus, bėgęs 1 000 m. Jaunių (16-17 m.) varžybose 1 000 m bėgusi Kamilė Stankutė užėmė ketvirtą vietą. Jos laikas – 03:38 min. Pelnė 15 tšk. Naglis Kuturys, bėgęs 1 500 m, liko šeštas (04:55 min.).

Jaunimo grupės atstovai (18-19 m.) bėgo 3 000 m. Šilutiškis Justas Budrikas, įveikęs distanciją per 10:07 min., finišavo antras. Šilutės sporto mokyklos komanda surinko 119 taškų ir bendroje įskaitoje iškovojo trečios vietos taurę. Tarp rajonų komandų pamariškių rinktinė, kuriai taškus pelnė ne vien prizininkai, bet ir žemesnes vietas užėmę lengvaatlečiai, liko antra. Pirma – Marijampolės komanda, pelniusi 127 tš. Kelmės rinktinė trečia – 107 tšk.

..2020-10-16
nu matot anglų kalboje žodis "cross" tai yra kryžius, nors turi ir daug kitų reikšmių. Tad kroso bėgikai nori nenori ir yra kažkokie kryžiuočiai. Pvz tas anekdotinis klausimas: why did chicken cross the road? Visi supranta tai ta prasme: kodėl višta perėjo į kitą kelio pusę. Niekam nesusipranta klausimas kodėl višta nukryžiavo kelią arba kitaip tariant nešė ir metė kelią dėl takelio? Bet tai gali būti išversta ir kaip: kodėl višta išdavė kelią? Kadangi žodis "chicken" yra ir vienaskaita ir daugiskaita tai gali būti ir "kodėl vištos išdavė kelią?". Komentaras patinka Komentaras nepatinka