Prevencinė priemonė skirta vairuotojams dėl neteisėto mobiliojo ryšio priemonės naudojimo vairuojant

2020-10-16, Tauragės AVPK inforamcija

Kelių eismo taisyklėse yra numatytas punktas, kad vairuojant transporto priemones naudotis mobiliuoju telefonu yra griežtai draudžiama. Deja, tokie daromi pažeidimai yra dažniausiai pasitaikantys.

Siekiant vairuotojų sąmoningumo ir atsakingumo policijos pareigūnai nuo spalio 7 d. iki spalio 13 d. vykdė prevencinę priemonę skirtą kontroliuoti vairuotojus, kurie vairuodami naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis.

Priemonės metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje užfiksuoti 66 pažeidimai. Už tokį pažeidimą yra numatyta bauda nuo 60 iki 90 eurų bei gali būti skiriamas teisės vairuoti atėmimas nuo 1 iki 6 mėnesių.

Linkime saugių kelionių, atidumo kelyje ir tolerantiškumo vieni kitų atžvilgiu.


Straipsnio komentarai

..2020-10-16
Čia policija išsiduoda savo aferas. Nu policijos darbas ir yra prižiūrėti kaip vairuotojai laikosi saugaus eismo taisyklių. Kad vairuotojai negali naudotis vairuojant mobilaus ryšio priemonėmis tai tik vienas iš pažeidimų. Nu gal čia kažkokios "aferos", kur policija susigalvojusi kaip užsidirbti daugiau pinigų. Nu išeina patruliuoti ir kiekvieną kelių eismo punktą forminasi kaip "prevencinę priemonę", kur vienu metu susišaudo 20 zuikių į kišenę. Va stovėjom prevenciškai patvoryje vizualiai tikrinom pravažiuojančių transporto priemonių padangų slėgį. Kitas reikalas kad tokios "priemonės" gal yra naudojamos kad nuslėpti nekompetencingumą. Tai yra tuo metu gali ką tik nori išdarinėti, važinėti girti, pasiutę, greitai, tt. jie stovės patvoryje ir žiūrės kad tie girti ir pasiutę nešnekėtų telefonu kai važinės girti ir pasiutusiai greitai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?