Moksleiviai kviečiami į atvirų durų dieną Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate

2015-02-15, Tauragės AVPK informacija

Vis sparčiau artėjant brandos egzaminams bei pasirinkimui, su kuo sieti savo ateitį ar kokią profesiją pasirinkti, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai ragina abiturientus neužmiršti ir pareigūno profesijos bei kviečia apsilankyti atvirų durų dienoje, kuri vyks kovo 5-ąją.

Moksleiviai, besirenkantys būsimą profesiją, kviečiami susitikti su policijos pareigūnais Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pirmojo aukšto pasitarimų salėje, Gedimino g. 17, Tauragėje, 10.00 val., kur iš arčiau bus galima susipažinti su policijos veiklos specifika, sužinoti apie pareigūnų profesinio rengimo procesą, pamatyti visą policijos darbe naudojamą amuniciją bei pabendrauti su studentais, pasirinkusiais policijos pareigūno specialybę.

Visiems, besidomintiems policijos studijomis, bus pateikta išsami informacija apie įsidarbinimą baigus studijas ir karjeros galimybes, atlygį ir socialines garantijas, kurios suteikiamos policijos pareigūnams.

Moksleiviams bus demonstruojamos policijos pareigūnų naudojamos specialiosios priemonės ir ginkluotė bei policijos pareigūno ekipuotėje naudojamos priemonės riaušių malšinimui ar persekiojimo metu. Kelių policijos skyriaus pareigūnai supažindins su policininkų naudojamais greičio ir alkoholio kiekio matavimo prietaisais, ryšio įranga, transporto priemonėmis ir visa jose įdiegta technika, skirta eismo saugumo kontrolei.

Išsamesnę informaciją apie atvirų durų dieną suteiks Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyriaus psichologų grupės specialistė Jūratė Savickienė, Gedimino g. 17, Tauragėje, 210 kab., tel. (8 446) 20270.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?