Savaitės horoskopas – vasario 16–22 d.

2015-02-15, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Papuošalas.
Fotolia nuotr. / Papuošalas.

Dėl šventinės dienos sutrumpėjusioje darbo savaitėje numatoma ne mažiau svarbių ir įdomių įvykių.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Įvykių kupina savaitė, turtinga ir astrologinių įvykių. O jei jūsų santykiuose su draugais ar kolektyvu reikalingos radikalios permainos, siųskite apie tai žinią Visatai trečiadienio vakarą.

Prasidėjusi Gavėnia jums sutaps su kitu jūsų galimybes iš dalies ribojančiu laikotarpiu, t. y. Saulės perėjimu į Žuvų žvaigždyną. Jo metu baigsis vienas jūsų gyvenimo ciklas, todėl kol kas, kol Saulė nepasiekė jūsų ženklo, nerkite į vidinius savo gyvenimo vandenis ir puoselėkite savo vidines galias. Puiku, jei pavyktų atlikti ką nors gero dėl kitų taip, kad geradarių sąraše jūsų vardas net nebūtų minimas.

Veiksmui energijos pakaks, nes Marsas ir Venera antroje savaitės pusėję įsiveržia į jūsų ženklą. Pirmasis jumyse sustiprins kovotojo dvasią, o antroji padės atviriau ir laisviau išreikšti jausmus. Be to, tai, kokie atrodote kitiems, jums taps išties svarbu, ypač savaitgalį.   

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei jūsų karjeroje šis tas užstrigo, vėlus trečiadienio vakaras būtų idealus laikas apsispręsti, kad taip, kaip buvo, jau nebus, o bus tik taip, kaip jums reikalinga. Vėliau turėsite tai, ką sumanėte atlikti, pasitelkdami grupės dvasią: prasideda Saulės kelionė Žuvų ženklu, gerinanti jumyse draugo ir komandos nario įgūdžius. Tik būdami grupės dalimi, patirsite pilnatvę ir pajudėsite link savo tikslų.

Visa jūsų veikla bus paslėpta po paslapties skraiste dėl Marso padėties Avino ženkle. Kaupkite jėgas, įveikite savo vidinius priešus ir padėkite tiems, kurie be jūsų pagalbos neišsiverčia. Dar labiau atsiriboti ir jausmų pasaulyje pasijusti lyg išmestiems už borto paskatins tame pačiame ženkle atsidūrusi jūsų ženklo valdovė. Savaitgalį valdykite savo aistras ir atleiskite savo priešininkams, užuot įsivėlę į slaptus meilės nuotykius.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Perversmą savo pažiūrose ar išsilavinime galite padaryti trečiadienio vakarą, sutelkdami savo mintis į šias sritis. Tai, ką atliksite, netrukus pasitarnaus jūsų karjerai ar profesinei saviraiškai, nes Saulė apšviečia šią jūsų sritį. Tai Žuvų viešpatavimo laikas, todėl gydymo, kūrybos ir intuicijos galios yra pačios stipriausios. Panaudokite jas tam, kad jūsų profesinis kelias būtų ne tik sėkmingas, bet ir prasmingas.

Be to, turite galimybę atsakingos partnerystės dėka praplėsti savo akiratį, išmokti kažko naujo ar kur nors nukeliauti. Savo valdomame ženkle esantis Marsas reikalaus iš jūsų būti spontaniškiems, atvirai parodyti turimus ginklus ir sąžiningai siekti savo tikslų komandoje ir kartu su komanda. Į pagalbą ateina ir Venera, kuri jums padės rečiau konfliktuoti, o dažniau būti patikimais grupės nariais ar draugais.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėdami įminti jums svarbią paslaptį ar peržengti per slenkstį, už kurio liks tai, kas jums trukdo, sutelkite savo mintis į tai trečiadienio vakarą. Po to prasidės ne tik Naujieji metai pagal rytietišką kalendorių, bet ir jums naujas viltis įžiebiantis, jūsų pažiūras formuojantis ir jūsų pasaulio ribas plečiantis laikotarpis – Saulė jūsų stichijos ženkle. Leiskite, kad jūsų intuicija jums vadovautų.

Neabejokite, jei jums kažkas darbe pasiūlys daugiau veiklos ir daugiau įsipareigojimų, kuriuos atliksite ne vieni. Šiai savaitei įpusėjus, neatsispirsite pagundoms siekti pagarbos ir pripažinimo. Tai dėl to, jog jūsų karjeros sritį stiprina Marsas ir Venera. Aistros ir meilės darbui jūs nestokosite, tačiau pasistenkite nesutrypti kitų savo kelyje į jums nustatytas viršukalnes. Be to, prasideda idealus metas atsinaujinti patiems ir atnaujinti ryšius su tais, kurie jums svarbūs ir brangūs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei kažkokia spraga trukdo jums kurti intymumą ir pasitikėti savo antrąja puse ar kitu svarbiu žmogumi, skirkite tam dėmesio trečiadienio vakarą. Siekdami permainų, keiskitės patys. Taigi sakoma, kad norėdami gauti tai, ko niekada neturėjote, privalote atlikti tai, ko niekada nedarėte. Šiuo principu vadovaukitės nuo šios savaitės vidurio ir vėliau, kol Saulė bus Žuvų ženkle. Tai dvasinių, emocinių, fizinių ir emocinių ryšių kūrimo laikotarpis.

Savaitės viduryje būtų naudingi susitarimai dėl vaikų, kūrybos ar romantiškų santykių statuso pakeitimo. Marsas ugnies ženkle padės jums kovoti dėl savo įsitikinimų, tikėjimo, kelionių, išsilavinimo. O Venera čia jam pritars, sušvelnindama jo audringą temperamentą ir tapdama jums vartais į platesnius neatrastus pasaulius. Savaitgalį neleiskite sugundomi minčių, kad meilėje, kaip ir kare, – galima viskas.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje kuo daugiau darbų pabaikite, o jei vienam iš jų reikalinga papildoma energijos injekcija, gaukite jos dozę trečiadienio vakarą. Vėliau prasidės Saulės kelionė priešingu ženklu, t. y. laikotarpis, kai jūsų saviraiška priklauso nuo jūsų partnerių. Iliuzijos ir nusivylimai, kuriuos patirsite santykiuose artimiausiu metu, atskleis jums daug tiesos apie jus.

Susitarimai, atlikti padedant šeimos nariam, bus reikšmingo etapo pradžia. Stiprėjant Avino ženklui, sunkiai valdysite savyje gimstančias aistras: norėsite visko iš karto, o to negavę širsite. Skirkite laiko emociniams, materialiems ir fiziniams ryšiams kurti bei paslaptims atskleisti. Susidūrę su neįveikiamomis užduotimis, raskite šalia sąjungininkų. Savaitgalį keldami gaisrus susimąstykite, ar ateityje jums nepraverstų tiltai, kuriuos dabar deginate.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje kažką svarbaus suspėkite atlikti romantikos ar kūrybos fronte. O jei vis dar maža, praneškite savo ketinimą žmogui, savo angelui sargui ar dienoraščiui. Ruoškitės tam, kad jūsų noras bus įvykdytas su trenksmu. O tada jau būsite pasiruošę tobulai pasirūpinti savo buitimi, sveikata ir kasdienėmis pareigomis darbe, nes būtent tokia yra Saulės Žuvyse viešnagės užduotis jums.

Savaitės viduryje dairykitės galimybės susitarti dėl vaikų auklėjimo ar kūrybinių projektų įgyvendinimo. Vėliau taps aktuali partnerystės tema, nes dvi asmeninės planetos, tarp jų ir jūsų ženklo valdovė, priešingoje Zodiako pusėje. Ne kartą būsite pakviesti į atvirą kovą ir pažvelgti priešams bei konkurentams tiesiai į akis. Leiskite kitiems už jus pakovoti, o patys būkite jų pagalbininkais. Esate vieniši? Kedenkite plunksneles!

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje gali tekti atlikit ne vien tai, kas malonu, namuose ar dėl šeimos. O jei nepavyks, jums pagelbėti gali jaunatis šiame jūsų sektoriuje trečiadienio vakarą. Matykite teigiamą įvykių baigtį ir būsite apdovanoti sprendimu. Saulė trečiadienio naktį nuskubės į jūsų vaikų, kūrybos, azarto ir romantikos sritį. Joje jums plaukioti patiks, bus lengva išreikšti savo kūrybines galias ir pažvelgti į gyvenimą vaiko akimis.

Pasikalbėkite su šeimos nariais dėl namų finansų tvarkymo ar būsimų išlaidų. Nustatytos ribos visiems bus priimtinos. Be to, Marsas Avino ženkle neleis jūsų abejoti investuojant energiją į kasdienio gyvenimo ir sveikatos problemų sprendimus. Tobulinkite savo darbo sąlygas, gražinkite aplinką, gerinkite santykius su kolegomis, paverskite darbą mylimu užsiėmimu, kol Venera darbuojasi šioje jūsų srityje. Impulsyvumas kiš koją, ypač savaitgalį.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali būti naudinga savaitės pradžioje su kažkuo pasikalbėti, susitarti, įgyti žinių ar gauti informacijos, kuri netrukus pagelbės gerinant jūsų šeimos gyvenimo kokybę. Trečiadienio naktį prasideda Saulės kelionė Žuvų ženklu, kuri jums yra šeimos ryšių ir emocinio saugumo puoselėjimo laikas. Nekreipkite dėmesio į sakančius, kad pernelyg įnikote į savo privačius reikalus, ir būkite išrankūs, įsileisdami kitus į savo asmeninę erdvę.

Dėl savo brandaus požiūrio savaitės viduryje užmegsite tuos kontaktus, kurie jums ateityje suteiks daugiau žinių, galimybių keliauti ir bendrauti. Azartiškais ir romantiškais tapti jus skatins į ugnies ženklą įskubantys Marsas ir Venera. Jums bus lengva kurstyti jų įžiebtą ugnį, vis rungtyniausite, siekdami laimėti. Būtų šaunu, jei ne tik nuotykių ieškotumėte, bet ir kūrybos dvasią aplink save skleistumėte. O jei savaitgalį pakvips nauju meilės nuotykiu, būkite tikri, kad jis užges taip greitai, kaip ir įsiliepsnojo.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pritaikyti novatoriškus metodus savo asmeniniams finansams tvarkyti ar talentams atskleisti suskubkite iki trečiadienio vakaro. Vėliau turėsite pasirūpinti savo protu, kontaktais ir įgyjamoms žinioms. Saulė Žuvų ženkle, todėl svarbu vadovautis nuojautomis visur, pavyzdžiui, keliaujant ir tvarkant kasdienius reikalus, arba pasikalbėti apie savo sapnus ir vizijas, bendraujant su žmonėmis. O jei pagalbą artimui padarysite savo prioritetu, užsitarnausite aplinkinių simpatijų.

Vidiniai jūsų apsisprendimai padės jums sustiprinti materialinį pagrindą šios savaitės viduryje. O namuose savaitės pabaigoje visi kovos ir taikysis. Visa tai dėl Marso ir Veneros jūsų šeimos ir namų srityje. Pasistenkite, kad židinys, kurį užkursite, kuriuo gėrėsitės, kurį visaip puoselėsite ir prie kurio kartu šildysitės, galiausiai nesudegintų jūsų jaukios buveinės. Jei nežinosite, kur dėti energijos, pavyzdžiui, savaitgalį, užuot konkuravę su namiškiais, ką nors namuose suremontuokite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Svarbus akstinas jūsų asmenybei atskleisti šią savaitę bus vienas iš jūsų draugų ar žmonių grupė. Bet nelaukite, kol kiti visą darbą atliks už jus. Galite daug pasiekti per pirmas tris šios savaitės dienas, jei iki trečiadienio vakaro apsispręsite, ko jums trūksta. Vėliau Saulė Žuvyse įkvėps jus naujiems žygiams asmeninių finansų srityje. Nesuklupsite, jei materialaus saugumo sieksite pasitikėdami intuicija ir žadinsite savo vidinį potencialą, kuris jums padės atskleisti savo talentus.

Daug aktyvių pokalbių ir audringų diskusijų, kurių eiga jus ne visada džiugins, galite tikėtis dėl Marso Avino ženkle. Neišeikvokite visos savo energijos nereikšmingoms diskusijoms ir nesikivirčykite su giminaičiais ar kaimynais. Verčiau pasitelkite tame pačiame ženkle viešinčios Veneros kerus, kuri patars jums kaip gražiai kalbėti ir kaip dar gražiau rašyti, kaip kuo daugiau žmonių pažinti ir kaip kuo daugiau jų sužavėti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ir štai atėjo savaitė, kai išgirsite saldų klausimą: kada švenčiam tortadienį? Tai jūsų astrologinių metų pabaiga, šiemet sutampanti su Arklio metų pabaiga. Apžvelkite kas nuveikta, o jei turite svajonę, leiskite ją į dangų trečiadienio naktį. Saulės kelionė jūsų ženklu sukurs palankias sąlygas jūsų asmenybei išsiskleisti. Taps svarbu, kokiais jus mato pasaulis, ir viską darote, kad jį sužavėtumėte savo asmenine šviesa. 

Vyresnių ar aukštesnes pareigas užimančių asmenų pasiūlymai savaitės viduryje bus vertingi, nors prasmę ir naudą kol kas sunku įžvelgti. Jūsų ženklą palieka dvi asmeninės planetos, suteikdamos jums jėgų rūpintis savo asmeniniais finansais ir padėdamos atskleisti savo prigimtinius gabumus. Aršiai ginsite savo asmeninę teritoriją ir eikvosite daug jėgų savo banko sąskaitai pasipildyti. Lygiai taip pat stipriai norėsite papildyti savo garderobą ar papuošti savo namus naujais daiktais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?