Pagėgiškiai – TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatai!

2020-10-23, Evelina Norkienė, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė

2020 metų TV konkursas „Dainų dainelė“  buvo ilgas ir sudėtingas. Pirmieji konkurso turai įvyko 2019 m. metų gruodžio mėnesį savivaldybėse ir rajonuose, regioniniai turai – 2020 m. sausio mėnesį.

Vasarį prasidėjo III turo filmavimai  Vilniuje. Buvo nufilmuoti 6 koncertai ir tada gyvenimas visame pasaulyje sustojo dėl pandemijos. Rugsėjo mėnesį  konkursas vėl atnaujintas – nufilmuoti ir parodyti per televiziją 4 koncertai. Ir tik spalio 11-ąją pasiektas finišas – laureatų koncertas Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mišrus vaikų vokalinis ansamblis – Kamilė Putytė, Gabija Oberauskaitė, Evita Pilkionytė, Rugilė Jonelytė, Rugilė Milašauskaitė, Kotryna Norkutė, Gabija Račkauskaitė, Urtė Sauspreikšaitytė, Gabija Gudaitytė, Darija Šegždaitė, Deimantė Grigelytė ir Matas Sragauskas (vadovė Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė), - įveikęs ilgą, sudėtingą bei daug darbo pareikalavusį kelią, kompetentingos ir gausios komisijos sprendimu, buvo įvertintas laureato apdovanojimu!

Iškilmingoje laureatų pagerbimo šventėje, kuri vyko spalio 10 d. M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje, jaunieji dainininkai buvo apdovanoti laureato diplomais ir ženkliukais, belaidėmis ausinėmis.

Spalio 11 d. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro didžiojoje scenoje, TV konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ laureatų koncerte, pagėgiškiai atliko originalią Nijolės Sinkevičiūtės dainą pagal lietuvių liaudies žodžius „Kiekū kiekū“. Beje, jaunieji talentai iš Pagėgių jau antrą kartą tapo šio prestižinio konkurso laureatais – prieš dvejus metus savo kraštą Nacionaliniame operos ir baleto teatre garsino mokytojos Reginos Pilkionienės mokinys Rokas Kondrotas, kuris dabar mokosi Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje.

Dėkojame vaikų tėveliams, kurie gausiai atvyko į Vilnių palaikyti, pasiklausyti ir pasididžiuoti savo vaikais bei Pagėgių savivaldybės vadovams, kurie visada parodo tinkamą dėmesį savo kraštą garsinantiems vaikams – kolektyvas į laureatų koncertą buvo išlydėtas su saldžiomis dovanomis, o rugsėjo mėnesį apdovanotas mero padėkos raštais ir dovanomis – skėčiais.

Turiningai praleistos dienos Vilniuje, naujos pažintys ir patirtys, didžiulis jaudulys bei pasididžiavimas lipant į garbingiausią Lietuvos sceną, aukštas įvertinimas ir ,,Dainų dainelės‘‘ laureato titulas – tai patirtis, kuri augina žmogų.


Straipsnio komentarai

..2020-10-23
nu gali būti kad čia viskas kitaip su tais geros bylos gadinimais. Jau vien pavadinimas gali būti kažkas visiškai kitaip negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Yra šiaulių mieste "dainų" rajonas, kuriame tarybiniais laikais veikė didžiulis sovietų karinės pramonės fabrikas pavadinimu Nuklonas, kur jie atseit gamindavo kažkokią elektroniką visokiems kariniems reikalams. Pvz jie sako tas rusų kosminis laivas "Buran" kur keliauja į žvaigždes tenais įstatyta mikroschemos iš Nuklono. Nu gal valinskas jokių dviračių nėra išradęs. Gal jis veikia pagal nuklono schemas. Patys pagalvokit iš kur tie mobingo "specialistai" lietuvoje atsirado. Tas nuklonas pavirto į šiaulių universiteto socialinį fakultetą. Dabar vėl persikūnijo į vilniaus universiteto padalinį. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?