Dažniausi miegamojo įrengimo mitai: nustokite jais tikėti

2020-10-23, Pranešimas spaudai

Įrenginėdami miegamąjį, visuomet tikimės, kad šis kambarys taps mūsų ramybės ir atsipalaidavimo oaze, kurioje galėsime gerai pailsėti po varginančių dienos iššūkių. Visgi, net ir labai stengdamiesi, neišvengiame didesnių ar mažesnių klaidų – dažniausiai jas nulemia mitai, kuriais esame įpratę tikėti. Pateikėme Jums populiariausius klaidinančius teiginius, kurie visiškai neatitinka realybės – pasitikrinkite, ar iki šiol nesivadovavote nei vienu iš jų.

Visos kambario detalės privalo derėti tarpusavyje

Interjero dizaineriai pabrėžia, jog dienos, kuomet dominavo vienspalvis, kruopščiai suderintas namų dizainas, jau yra praeityje – dabar tokia stilistika atrodo mažių mažiausiai nuobodi. Taigi galite pamiršti viską, ką žinojote apie atskirų detalių derinimą – verčiau pabandykite sukurti savas taisykles. Drąsiai raginama maišyti skirtingus stilius ir medžiagas, išlaisvinant savo kūrybiškumą. Žinoma, jei to nedarėte iki šiol, naujus atspalvius įtraukite po truputį – juk nesinori, kad galutinis rezultatas pavirstų lengvu chaosu. Tačiau šlakelis fantazijos šiuo klausimu tikrai nepamaišys.

Kuo mažiau baldų, tuo kambarys atrodo erdvesnis

Baldų kiekis ir jų dydis iš esmės priklauso nuo konkretaus kambario dydžio, tačiau bet kuriuo atveju nereikėtų pamiršti ir funkcionalumo. Jei miegamajame stovės tik spinta ir lova, tikrai atrodys, kad šioje patalpoje yra pakankamai laisvos vietos, tačiau toks erdvumas gali tapti kiek niūrus, o apie praktiškumą iš viso galima pamiršti. Dažniausiai negalime pasigirti itin erdviais miegamaisiais, tad daugybės baldų čia nepastatysime, tačiau vertėtų surasti vietos naktiniam staliukui, o tuomet pagal galimybes pagalvoti apie krėslą, lentynėles ar makiažo stalą.

Tamsios spalvos kambarį paverčia mažesniu

Tai – labai gajus mitas, kuriuo vadovaujantis įrengiami ne tik miegamieji, bet ir kitos namų erdvės. Visgi, turėtumėte įsidėmėti, jog kambarys atrodo mažesnis tuomet, kai jis yra perpildytas ir netinkamai išplanuotas, o protingai naudojamos tamsios spalvos erdvei gali suteikti šilumos, jaukumo ir elegancijos. Tokioje patalpoje tikrai galėsite lengvai atsipalaiduoti. Miegamieji labai dažnai yra dekoruojami neutraliais atspalviais, tačiau jei atrasite raminančiai veikiančią ir Jums patinkančią tamsesnę spalvą, tikrai nėra prasmės jos atsisakyti.

Visuomet reikia daug dėmesio skirti tendencijoms

Sveikintina, jei domitės vyraujančiomis interjero madomis, tačiau turėtumėte būti atsargūs jas pritaikydami savo miegamajam. Daugelis tokių tendencijų populiarios išlieka maždaug metus, tad praėjus šiam laikotarpiui namuose ir vėl norėsis pokyčių. Kad to išvengtumėte, verčiau kambarį įrenginėkite pasitelkę nesenstančius sprendimus, o tendencijas pritaikykite smulkesniems, dažniau keičiamiems aksesuarams. Pagalvėlės, užuolaidos, užvalkalai ar kitos detalės pridės kambariui dar daugiau žavesio, o Jums neprireiks didelių investicijų.

Visiškai nesvarbu, ar turėsite dekoratyvinių pagalvėlių, ar ne

Dekoratyvinės pagalvėlės ant miegamojo lovos yra labai dažnas interjero sprendimas, kuris kambariui prideda daugiau jaukumo. Klystate, jei manote, jog jų atsisakius, patalpoje niekas nepasikeis – dažniausiai tokia erdvė atrodo kur kas niūresnė, o galbūt net ir šiek tiek neišbaigta. Tiesa, su jų kiekiu persistengti taip pat nereikia, kadangi tuomet teks kiekvieną rytą paplušėti jas visas gražiai sudėliojant, o vakare – ieškant, kur šios pagalvėlės galėtų praleisti naktį. Tad atsižvelgdami į kambario dydį, turėtumėte surasti optimaliausią jų kiekį, tačiau nepamirškite, kad net ir kelios dekoratyvinės pagalvėlės miegamajame gali turėti teigiamos įtakos bendram interjerui.

Tam, kad gerai išsimiegotumėte, reikia kuo brangesnio čiužinio

Vis dar yra manančių, kad čiužinio kaina yra tiesiogiai susijusi su jo suteikiamais privalumais – jei tokį įsitikinimą turite ir Jūs, nenustebkite, jog įsigiję prabangią prekę išskirtinio komforto vis tiek nepajusite. Šių gaminių vertė priklauso ne tik nuo gamybinių technologijų, bet ir nuo paties prekinio ženklo, todėl kartais daugiau galite sumokėti tiesiog už gerą įmonės vardą. Tačiau tikrai nesuklysite, jeigu rinkdamiesi čiužinį, atkreipsite dėmesį į jo medžiagą, išsigryninsite, kokios ypatybės Jums yra svarbiausios ir atidžiau susipažinsite su apžvalgomis – tuomet tikrai atrasite patogiausią variantą. Platų čiužinių pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/ciuziniai.

Nustoję tikėti visais šiais klaidinančias mitais, miegamąjį įsirengsite ir greičiau, ir paprasčiau. Tačiau kad ir kokius sprendimus priimsite, visuomet koncentruokitės į savo norus ir poreikius – tik taip pavyks išplėtoti tokią aplinką, kurioje bus malonu laiką leisti Jums patiems.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?