Skaudus antausis „Šilutei“ nuo žemaičių

2020-10-30, Sergėjus Gvildys
H. Kumpys sugrįžimą po traumos pradėjo solidžiu pasirodymu.
H. Kumpys sugrįžimą po traumos pradėjo solidžiu pasirodymu.
Pamario krepšininkų laivas namų salėje tragiškai nuskandintas Ryčio Vaišvilos auklėtinių kibia gynyba ir taikliomis atakomis. Šilutiškiai nerado priešnuodžių „Telšių“ komandos lyderio Ovidijaus Kaminskio galingam pasirodymui. Svečiai iš Žemaitijos išsivežė pergalę 95:78 (30:14, 19:18, 30:16, 16:30). Varžybos pirmą kartą pamario krepšinio istorijoje, Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio sprendimu, buvo žaidžiamos be žiūrovų.

Lengva pergalė Molėtuose

Svaiginamą ir pakankamai lengvą pergalę iškovojo Kęstučio Mačijausko auklėtiniai Molėtuose. Čia nugalėjo „Ežerūno–Atleto“ krepšininkus 99:69 (23:16, 24:18, 33:17, 19:18). Molėtiškiams išsigelbėti nepadėjo rezultatyvus buvusio „Šilutės“ komandos žaidėjo Evaldo Džiaugio pasirodymas. 2018/2019 metų sezone sparčiausiai tobulėjęs krepšininkas į savo buvusios komandos krepšį primetė 14 taškų.

„Šilutės“ legionierių duetas sužlugdė visas molėtiškių viltis iškovoti pirmąją pergalę sezone. „Prabilęs“ pamario snaiperis Gabriel King iš savo toliašaudės patrankos pataikė 6 iš 12 tolimų metimų. Kitas amerikietis Kahlil Thomas į pergalės kraitį pridėjo 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Komandos veterano ir pripažinto lyderio Valdo Vasyliaus sąskaitoje 14 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai.

Skaudi žemaičių pamoka

Po svaiginančios pergalės svečiuose K. Mačijausko ekipa gavo skaudžią pamoką nuo „Telšių“ krepšininkų. Šeštąjį sezoną nesikeičiantis žemaičių komandos branduolys traiškė kibią „Šilutės“ gynybą nuo pat rungtynių starto, priversdami šeimininkus dažniau prasižengti. Galima sakyti, kad savo pagrindinį darbą svečiai atliko pirmajame kėlinuke, jį laimėdami 16 taškų skirtumu.

Antrojo kėlinuko metu „Šilutė“ mėgino sugrąžinti intrigą varžybose. Tačiau po ilgosios pertraukos „Telšiai“ parodė, kas šeštadienį diktuoja krepšinio žaidimą Šilutėje, nepalikdami jokių vilčių šeimininkams. Tokios sėkmės į pergalę su kone 30 taškų persvara priežastimi žemaičių strategas R. Vaišvila įvardino žaidimą penki prieš penkis, kuriuo siekė užkirsti kelią greitiems ir „pigiems“ taškams.

Dėl galimo plitimo COVID-19 rungtynėse K. Mačijausko auklėtiniai neturėjo sirgalių palaikymo namuose. Rezultatyviausiai pamario krašto ekipoje kovėsi Midaugas Stašys, pelnęs 19 taškų ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. V. Vasylius prisidėjo 13 taškų, K. Thomas ir Herkus Kumpys - po 11.

Savotišku „užkeikimu“ tampa „Telšių“ komanda šilutiškiams. Pamario krepšininkai paskutinį kartą žemaičius nugalėjo 2018 metų sausio 18 dieną Šilutėje. Ir tai buvo jau prieš du sezonus. Šeštadienį „Telšių“ ekipa prieš „Šilutę“ triumfavo jau šeštąjį kartą iš eilės. Tačiau visas neigiamas emocijas reikia ir palikti šeštadienyje. O jau šią savaitę pamario kariauna turi įtemtą grafiką.

Šiandien Karaliaus Mindaugo taurėje žaidžiamos atsakomosios varžybos Alytuje su „Dzūkijos“ komanda. O ketvirtadienį ir šeštadienį „Šilutė“ namuose žaidžia reguliaraus NKL sezono mačus. Jų varžovai - ambicijų nestokojantys Mažeikių „Ereliai“ ir čempionato naujokai Vilkaviškio „Perlas“, kurio gretose žaidžia buvęs pamario vidurio puolėjas Paulius Gvazdaitis. Palinkėkime ilgesnio sugrįžimo į pergalių kelią!


Straipsnio komentarai

..2020-10-30
nu tame ir esmė kad tose komandose visi yra kažkokių "amerikų" legionieriai taip kaip tie "amerikiečiai" yra legionieriai amerikoje, nes tenais apie juos niekas nieko nėra girdėjęs. Nu vien jau ką reiškia visos tos stribinės pavardės. Nu čia stribininkystė kur jau suorganizuota kaip masinio naikinimo ginklai. Jeigu anksčiau ateidavo į namus naktį ir ten atimdavo vištą ar bulvių maišą tai dabar visa gauja atvažiuoja į miestą ir vartosi kaip inkstai taukuose, o vietiniai neturi net kur gyventi ir kuom apsirengti ar ką pavalgyti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka