Siekiant sumažinti COVID-19 ligos plitimą, pareigūnai prioritetą teikia karantinui nurodytų įpareigojimų kontrolei

2020-10-30, Tauragės AVPK inforamcija

Artėjant ilgajam savaitgaliui (2020 m. spalio 30 d. - lapkričio 2 d.) didžioji dalis gyventojų leis laiką viešosiose vietose, lankys kapines, artimuosius, padidės ir automobiliais vykstančių gyventojų srautai. Pareigūnai minėtu laikotarpiu pasirengę ypatingą dėmesį skirti viešosios tvarkos užtikrinimui ir karantino bei saviizoliacijos sąlygų laikymosi kontrolei.

Įspėjame, kad didėjant COVID-19 atvejų skaičiui Tauragės, Šilutės ir Šilalės rajonuose, pareigūnai imasi griežtesnių priemonių.

Primename, kad žaliojoje, geltonojoje ir raudonojoje zonoje esančiose uždarose ir atvirose prekybos (įskaitant prekybos centrų patalpas), paslaugų teikimo ir veiklos vykdymo vietose asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Šilalės rajono savivaldybė pateko į aukštą pavojaus zoną – raudonų savivaldybių sąrašą. Šioje zonoje pareigūnai išskirtinį dėmesį skirs masinio lankymo vietoms (parkams, skverams, sporto aikštelėms, prekybos centrams, kavinėms, turgui ir kt.) ir tikrins ar asmenys dėvi kaukes, ir ar laikosi nustatyto 2 metrų atstumo.

Pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje sustiprins asmenų, esančių saviizoliacijoje, kontrolę.

Informuojame, kad nustačius pažeidimus, piktybiškai karantino taisyklių nesilaikantiems asmenims gresia administracinė (bauda nuo 500 iki 1500 Eur.) arba baudžiamoji atsakomybė.

Būkite sveiki, atsakingi, saugokite save ir kitus!

Prašome laikytis visų nurodytų reikalavimų.


Straipsnio komentarai

..2020-10-30
nu va atseit tik prasideda žaliųjų žmogeliukų (marsiečių) mirties maršai, nors tie marsiečiai į lietuvą atsikraustė vos tik subyrėjus tarybų sąjungai. Čia ne tik MARS inc, ar I love you Phillip Morris ar Kraft Jacobs, tt. Nėra svarbu. Dabar va Elon Musk ir pareiškė kadangi jis skrenda į marsą tai jam nebegalioja jokie žemėje egzistuojantys įstatymai, nei vietiniai nei tarptautiniai. Jisai vadovausis panašiais įstatymais kuriuos jau yra išmynę misionieriai kurie kolonizavo ir gyvena lietuvoje - savivalda. Matot tas jo firmos pavadinimas "spaceX" tai nėra savaime suprantamas. X - tai kryžius, nukryžiavimas, sunaikinimas, nu žinot kaip kad paveiksliukuose ant akyčių uždeda iksiukus tai vadinasi šaukštai po pietų. bet ką reiškia "space"? Tai atseit erdvė, vieta, kosmosas, tt. Nu va brazilijoje yra didžiulė jėzaus skultūra kurioje jis atseit nėra nukryžiuotas tik rankos ištiestos į šonus. Nors va gal tokie modernūs kryžiai pagaminti iš "erdvės". Nu yra užgavėnių kaukių balius, kur nešiojama kaukes tam kad galima būtų kaukti ir kaukinti. Kai užsideda tuos skydelius ant galvos tai iš viso atrodo kaip kosmonautai. Nu yra aklųjų karalystė panašiai kaip su radiacija, kurios nesimato ir nesijaučia. Jeigu nori žinoti kad yra radiacija turi naudoti kažkokius išmaniuosius įrenginius kurie tą radiaciją "mato". Pamenate kai buvo černobylis? Kaip čia visiems buvo baisu kas ten per pavojingumai, spindulinės ligos, tt. Vakar žiūriu youtube kad pačiam černobylio avarijos įkarštyje likvidatoriams buvo suorganizuotas didžiulis koncertas kur ala pugačiova aiškino kad jinai kaip ir visi "služu sovetskomu sojuzu". Sėdi visi su darbiniais rūbais ir uniformomis matyt parėję ką tik iš darbo avarijoje. Pugačiova dainuoja ant scenos tarsi čia kažkokia miesto šventė. Nei vienas neužsidėjęs jokių kaukių, nebent ant pakaušio ar ant kaklo. Po to kitas klipukas kur pugačiova jau praėjus daug metų duoda interviu apie černobylį, atseit kokia jinai buvo kvaila, kad tenais važiavo, kaip jinai nieko nesuprato, kaip ją durnino, kaip jai tos kelios dienos černobylyje pakenkė jos balsui ir endokrininei sistemai. Ne dainavimo balsui, bet šnekėjimo balsui. Pugačiova tai turbūt lietuvė, ane? Viena iš keliautojų į žvaigždes kur nebijo keliauti laistantis geltonu lietumi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?