Šilutiškė dėl išsiųstos žinutės kreipėsi į policiją

2020-11-02

Šilutės gyventoja, įtarusi, kad kažkas neteisėtai prisijungė prie jos asmeninės paskyros mokyklos dienyne, kreipėsi į teisėsaugą.

Tauragės apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad penktadienį gautas 37-erių Šilutės gyventojos pranešimas apie tai, kad vidurdienį per asmeninę paskyrą, neteisėtai buvo prisijungta į pagrindinės mokyklos elektroninį dienyną ir išsiųsta žinutė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto prisijungimo prie informacinės sistemos.

15min.lt


Straipsnio komentarai

..2020-11-03
visų pirma reikalinga paminėti kad visi tie elektroniniai dienynai tai nėra oficiali švietimo sistemos dalis. Tai privačių kontorų teikiama "paslauga", kur dalijamasi rinkos pyrago dalis kraustant tuos mokinių krepšelius verčiant juos į ubagų terbas. Tad jeigu buvo prisijungimas vadinasi tas prisijungimas buvo teisėtas, nes jis įvyko. Policijai nėra čia ką "tirti" apart kažkokį nepagydomą žioplumą. Kitas reikalas jeigu buvo išsiųsta žinutė ir nebuvo prisijungimo. Nes tada įtarimai turėtų kristi ne ant žinutininkų, bet ant žiniuonių. Jeigu yra saugumo problemos tai visada reikalinga žiūrėti kas yra susidėjęs su saugumiečiais kurie grįsdami viską gerais ketinimais reketuoja ir didelius ir mažus. Kibernetinis saugumas taip kvailai sugalvotas, kad žmonės kaip toje pasakoje jau yra paversti į peles. Kas valdo kompiuterį ar kompiuterinė pelė ar jūsų ranka kuri laiko pelę? Ar kai jūsų ranka paspaudžia pelės mygtuką tas kursorius ant ekrano pasispaudžia dėl to kad jūsų ranka paspaudė kažką ar kad mygtukas pasispaudė? O kaip su išmaniaisiais ekranais? Jau pelytė pati su pirščiuku tiesiogiai vedžioja kursoriu už sienos pagamintos iš silicio dioksido akmens. Nors kokia pelytė. Parazitinė žiurkė centnerinė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?