Svarbi informacija dėl VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ paslaugų teikimo

2020-11-05, Mero patarėja Inga Kuzmarskienė

Nuo š. m. lapkričio 3 dienos VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ kolektyvą papildys dvi šeimos gydytojos, kurios rūpinsis Pagėgių savivaldybės gyventojais, prisirašiusiais prie šios gydymo įstaigos. Taip pat pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos – šeimos medicinos bei bendruomenės slaugos paslaugos bus ir toliau teikiamos Lumpėnų, Rukų ir Vilkyškių šeimos gydytojų kabinetuose.

„Džiaugiuosi, kad pavyko į VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ pakviesti naujas šeimos gydytojas, kurios sutiko dirbti kiekvieną (darbo) dieną. Įstaiga ir toliau teiks šeimos, odontologo paslaugas ir rūpinsis savivaldybės gyventojų sveikata“, – teigia Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos, atliekamos vaistų injekcijos, infuzijos bei elektrokardiogramos, atliekami būtinieji kraujo ir šlapimo, taip pat biocheminiai, imunologiniai, hormonų bei daugelis kitų tyrimų.


Straipsnio komentarai

..2020-11-05
Nu čia irgi geras pavyzdys apie batsiuvius kurie kažkodėl vaikšto be batų matyt tam kad kai formins jog pabėgo per pusnis nebūtų palikta pėdų. Jeigu tikėti daktarų grupuotės suokiamais makaronais tai pas visus nuotraukoje nufotografuotuosius yra didžiulis antsvoris, nutukimas, viršsvoris, tt., kuris jeigu tikėti tais pačiais makaronais yra labai pavojingas ne tik sveikatai bet ir gyvybei. Nu gali būti kad pavojingas tik "žmonėms" ir tik tiems kuriais šitie daktarų grupuotės buožės rūpinasi kad klipatos neturėtų jokio svorio visuomenėje. Jie patys yra "piliečiai", "valstybės tarnautojai", "biudžetininkai", tt.. Jų indulgencijomis ir imunitetais matyt ir rūpinasi "imuniteto tarnybos". Kodėl va sėdi daktarų grupuotė rankas sudėjus ir nepasirūpina ostaparavičiaus sveikata, kuris sėdi priešais turbūt mažiau negu 6 pėdų atstumu? Jeigu blogas pavyzdys užkrečia tai čia yra kažkoks baisus infekcijos židinys. Bet va negalima "daryti" klaidų pasitinkant sudoktorintas knygas nei pagal viršelius nei pagal turinį. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?