Antradienio horoskopas – vasario 17 d.

2015-02-17, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Blynai
„Shutterstock“ nuotr. / Blynai

Kokią gi dieną po švenčių jums numačiusios žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien visas jūsų dėmesys ir rūpestis – kolektyve. Jums tampa itin svarbu būti gerais komandos nariais ir patikimais draugais, todėl visas mintis, kad jūs vieni geriau kažką žinote ir geriau gebate atlikti, vykite šalin. Kartu jūs jėga, kuriai neprilygsta niekas. Ir jei retkarčiais vidiniai slenksčiai, prisiminimai ar įsivaizdavimai jums trukdo – neleiskite jiems jūsų užvaldyti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visos duobės šiandien nebaisios, jei turite idėjų, kurias taikote savo darbe ir dėl jų einate prieš vėją tam, kad padidintumėte savo karjeros šansus. Tačiau drąsiai taikydami naujus metodus vis dėlto pernelyg plačiai neužsimokite. Mėnuo senka, todėl liaukitės dairytis naujų teritorijų. Verčiau kaukitės už tas, kurios jau užimtos dėl jūsų ankstesnių pastangų darbe. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus paprasta pamatyti ir kitiems parodyti tai, kas vertinga, kas padeda daugiau išmokti, dėl ko galima padidinti savo galimybes ir praplėsti savo horizontus. Esate laisvi ir gebate suteikti laisvės kitiems, pateikdami kitokius požiūrius. Tik pernelyg neužsimokite ieškodami naujų galimybių. Verčiau peržiūrėkite tai, kas dar neužbaigta

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums šiandien seksis bendradarbiauti, bet ne visuomet žinosite, kaip pasielgti, kad jus suprastų tinkamai. Kai prie ko nors pernelyg arti prisiartinsite, jus atstums, o kai suteiksite per daug laisvės – būsite apkaltinti abejingumu. Ieškodami aukso vidurio savęs neišvarginkite. Ignoruokite visus, kam jūs nerūpite, o kam būsite reikalingi – patys jus susiras.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite laimingi tiek, kiek pavyks laimingais padaryti kitus, tačiau tam privalote pasitikėti kitais ir pripažinti sau, kad jūs vertingi tiek, kiek gebate būti gerais partneriais. Džiaugsitės radę šalia žmonių, kurie savo pastabomis ir patarimais padės jums geriau suprasti save, paaiškins, kaip įvykdyti jums svarbias užduotis ir padidins jūsų pasitikėjimą savimi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien viskas spręsis netikėjai ir neįprastai, net jei jums atrodys, kad viskas vyksta ne ta kryptimi, kurią jūs esate sugalvoję. Dėliodami iš mažų dėlionės gabalėlių šios dienos paveikslą, pajusite, kad galite pabaigti tuos darbus, kuriems anksčiau trūko ugnelės, kūrybiškumo ir drąsos neįprastai atlikti įprastas užduotis.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nesitikėkite, kad šiandien viskas vyks pagal planą, tai būtų tik tuščias laiko gaišimas. Būkite atviri viskam, kas beldžiasi į jūsų biurą, namus ar širdį. Nestokosite kūrybiškumo, kai reikia paversti savo ir kitų dieną maža švente. Tik nedėkite visko į vieną šios dienos krepšį. Kažką, ko tikitės ir apie ką svajojate, pasilikite ateičiai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Daug ką šiandien vertinsite savo asmeniniais matais. O kai reikės rinktis, kas svarbiau, ar asmeniška, ar visuomeniška, visų pirma sieksite visa tai suderinti. To negalėdami, linksite pasirūpinti savo asmenine laime. O daugiausia galutinių taškų, kurie galbūt vėliau bus priežastis naujiems sumanymams, jūs padėsite savo namuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite judrūs, nenuilstantys ir vis ieškantys peno savo norui su kuo daugiau žmonių pasikalbėti, kuo daugiau pamatyti ir kuo daugiau vietų aplankyti. Kol pakaks vidinio užsidegimo viskam atlikti, tol jausitės ir laisvi, ir stiprūs. Tik pernelyg aukštai sau kartelės nekelkite – delčia ragina tausoti jėgas, susikaupti ir peržiūrėti mėnesio ar net visų metų įdirbį. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien rūpinsitės savo materialiuoju pasauliu, todėl daug pastangų dėsite tam, kad uždirbtumėte, ir nemažai, kad ką nors įsigytumėte. Apribojimų sau nekurkite, nebent tik tuo atveju, jei rinksitės naujus kelius. Tuomet paklauskite savęs, kiek jums tai reikalinga ir kiek esate iki šiol padarę, kad šis naujas kelias būtų jums sėkmingas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jausite didesnį nei kitomis dienomis emocinį krūvį, raginantį kuo daugiau atlikti, kuo daugiau žmonių sužavėti ir kuo labiau juos įkvėpti. Kartais tam taikysite keistus metodus, tačiau dažniausiai aplinkiniai jums pritars, bandydami suspėti jūsų diktuojamu ritmu. Viskas puiku, jei tai leidžia jums būti savimi ir neatima iš jūsų per daug energijos. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai ore tvyro laisvės dvasia, jums norisi pasislėpti ir iš šono pažvelgti į tai, kas vyksta. Kitaip jūs pasijustumėte lyg išmesti į didelį vandenyną, kurio taisyklės jums nesuprantamos. Užuovėjoje, kurią pasirinksite, reiktų apsvarstyti praeitų savaičių ir mėnesių rezultatus tam, kad ateityje jūsų balsas būtų geriau girdimas, o jūs patys išvengtumėte ankstesnių klaidų. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?