Prie sienos su Rusija aptikta pavojinga karo laikų mina

2020-11-18, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.

Prie Nemuno Pagėgių savivaldybėje pasieniečiai aptiko karo laikų miną. Pavojingas sprogmuo sunaikintas vietoje.

Antradienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Plaškių pasienio užkardos pasieniečiai patruliavo Pagėgių savivaldybės Karceviškių kaimo ribose netoli Nemuno, kuriuo eina siena su Rusija. Netoli upės kranto esančiuose arimuose patruliai pastebėjo sprogmenį.

Kaip įprasta tokiais atvejais, pasieniečiai ėmėsi radinio apsaugos ir apie jį informavo išminuotojus bei kitas kompetentingas tarnybas. Taip pat buvo įvestas planas "Skydas".

Atvykę Juozo Vitkaus inžinierinio bataliono išminuotojai nustatė, kad pasieniečiai aptiko Antrojo pasaulinio karo laikų minosvaidžio miną. Pavojingas sprogmuo sunaikintas vietoje.

 

Straipsnio komentarai

..2020-11-18
antraštė apgaulinga sudaromas keistas įspūdis apie laiką tarsi dabar būtų ne karo laikai. Ar jau baigėsi tarptautinis karas prieš terorizmą? Karas prieš skurdą, Karas prieš neraštingumą, Karas prieš narkotikus, Karas prieš akoholizmą, karas prieš karą, tt? Kas yra karas? Enciklopedinis apibrėžimas skamba taip: Karas yra vadinamas plataus masto organizuotas smurtas tarp šalių. Nu ir iš karto nebeaišku nieko, nes yra globalizuotas pasaulis, nebent galvoti apie žodžius tarsi tai kažkokia nauja pasaulietinė kalba, kur egzistuoja ir kitos reišmės. pvz kas yra "šalis"? Tai atseit konflikto pusė. Bet gal čia vienu metu ir būdvardis, kur apibrėžiama šaltas protas, šaltakraujiškumas, tt. Nu kažkas atvirkščiai proporcingo šiluminėms karštakošybos bomboms. Vėsinantis dušas kaitimui virš karčių. Nu dabar amerikėj kažkokie visiškai patvoriniai terbakrauskiai irgi aiškina kažkokias nesamones apie "release the kraken". Gal jie šneka apie krokų lankas? Bet matot "release" yra ir finansinis terminas jeigu turima omenyje kažkokia lizingo nuomos sutartis, kurią jie iš naujo nori pasirašyti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?