„Tele2“ nuolaidos telefonams, televizoriams, robotams dulkių siurbliams ir draudimui

2020-11-18, Pranešimas spaudai

Dabar itin palankus metas išsirinkti naujus išmaniuosius įrenginius už ypatingą kainą. Pasiūlymais jau galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir e. parduotuvėje www.tele2.lt.

„Išmanieji įrenginiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo, darbo ir buities dalimi. Ieškantiems naujo išmaniojo telefono, televizoriaus ar roboto dulkių siurblio – geros naujienos. Šiuo metu siūlome itin patrauklias sąlygas jiems įsigyti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Išmanieji su 1 Eur pradine įmoka

„Samsung“ telefonų gerbėjai turėtų suskubti – šiuo metu net keturiems šio gamintojo išmaniųjų telefonų modeliams taikomi ypač geri pasiūlymai.

Dabar ryškus, spartus ir universalus „Samsung Galaxy A41“ (64GB) telefonas su bet kuriuo „Tele2“ planu, nurodytu www.tele2.lt, 24 mėn. sutartimi ir 1 Eur pradine įmoka – vos 8,25 Eur/mėn. Telefono kaina mokant visą sumą iškart – tik 199 Eur.

Su 1 Eur pradine įmoka galite įsigyti ir kitus populiarius „Samsung“ telefonų modelius: galingą „Samsung Galaxy A 71“ (128 GB), ištvermingą „Samsung Galaxy S20 FE“ (128 GB) ir pažangų „Samsung Galaxy S20+“ (128 GB).

Televizoriai vos nuo 1,99 Eur/mėn.

Dabar užsakant televizorių su 24 mėn. „Tele2 Laisvo interneto“ planu ir „Go3“ išmaniąja televizija, pradinė televizoriaus įsigijimo įmoka yra tik 1 Eur. Interneto ir televizijos paketo kaina prasideda vos nuo 21,64 Eur. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn. Taip pat taikoma 50 proc. nuolaida TV priedėliui.

Puikus pasiūlymas šiuo metu taikomas aukšta vaizdo ir garso kokybe pasižyminčiam televizoriui „Xiaomi Mi Led TV 4A 32EU“. Užsakant šį televizorių su 24 mėn. interneto planu ir pasirašant 36 mėn. įrangos pirkimo sutartį, jo kaina – tik 1,99 Eur/mėn.

O išsirinkus 65 colių ekrano įstrižainę turintį „Samsung Q70T QLED Smart 4K TV“ arba „Samsung Q80T QLED Smart 4K TV“ televizoriaus modelį už simbolinį 1 ct mokestį bus pridėta dovana – „Samsung“ garso sistema „Soundbar HW-Q60T“ namų kino teatrui.

Įsigijus 55 colių įstrižainės televizorių „Samsung Q70T QLED Smart 4K TV“ taip pat dovana – „Samsung“ garso sistema „Soundbar HW-T650“ dar geresnei filmų žiūrėjimo ir žaidimų patirčiai.

Nuolaidos robotams dulkių siurbliams

Šiuo metu su puikia nuolaida galite įsigyti vieną iš vartotojų pamėgtų robotų dulkių siurblių.

Išmanųjį pagalbininką „Ecovacs Deebot 500“ mokant visą sumą iškart galite įsigyti vos už 169 Eur.

„Xiaomi Mi Robot Wet & Dry“ siurbiantis ir plaunantis išmanus siurblys mokant visą sumą iškart kainuos vos 219 Eur.

O didele siurbimo galia ir precizišku grindų plovimu vandeniu pasižymintį dulkių siurblį „Xiaomi Mi Robot Vacuum–Mop P“ šiuo metu mokant visą sumą iškart galite įsigyti vos už 279 Eur.

Namų turto draudimas – tik 3,5 Eur/mėn.

Namuose laikant įvairius vertingus daiktus ir išmaniuosius įrenginius, verta pasirūpinti patikimu ir saugiu namų turto draudimu. Namų turto draudimo kaina – tik 3,5 Eur/mėn. Mėnesio mokestis už draudimo paslaugą bus įtrauktas į „Tele2“ mėnesio mokėjimo sąskaitą.

Be namų turto draudimo, taip pat galite rinktis būsto draudimo, būsto + namų turto draudimo bei privalomojo vairuotojų draudimo paslaugas.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis – riboti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!