Ieškomas be žinios dingęs A. Lisauskas

2020-11-20, Tauragės AVPK inforamcija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatas vykdo dingusio be žinios asmens paiešką.

2020 m. lapkričio 14 d. apie 21.00 val. iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo Arūnas Lisauskas, gim. 1955 m. Vyras dėvėjo juodos spalvos striukę, sportinės juodos spalvos kelnes su raudonos spalvos linijomis šonuose, guminius batus, su savimi turėjo raudonos spalvos žibintuvėlį. Paskutinį kartą A. Lisauskas matytas Švėkšnos sen., Vilkų Kampo k.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atsiliepti asmenis, mačiusius ar žinančius šio vyriškio buvimo vietą, ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos.

Prašome susisiekti tel. 865093678 bei el. paštu kristina.toliusyte@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos tel. 112.


Straipsnio komentarai

..2020-11-20
Kodėl yra pavojinga lipdyti senių besmegenių etatus saugumo struktūrose? Nu tokiems sekliams morkoms viskas visur ir kvepia morkomis. Jiems visur matosi tik juoda pro tuos angliukus. Jie nieko negali sekti išskyrus pasakas apie savo stebukllingus sugebėjimus su angliukais nuiminėti pirštų antpaudus. Nu kažkas panašaus kai raganos buria žiūrėdamos į delnų linijas. Pas juos pačius vietoj rankų įstatyta rykštės, dar ir šluota kartais būna matyt kad galima būtų paskraidyti nepaliekant pėdsakų pusnyse. Nu keista skaityti tokius pagalbos prašymus žiniasklaidoje, kuri veikia dėka išmaniųjų technologijų tarsi tai tik butaforija ir vis tiek gyventume praeitame amžiuje. Jugi visai nesenai buvo straipsnis kad net šiuolaikinis žemės ūkis yra toks išmanus kad yra pajėgumai kur mokslininkai vilniuje su dronų pagalba gali suskaičiuoti visus kolorado vabalus didžiausiame lauke. Nu žmogus tai ne kolorado vabalas. O čia dar ir su guminiais batais ir žibintuvėliu. Ir atseit yra pilnas dangus karinių žvalgybinių ir kitokių palydovų kurie viską stebi, bet matyt kažkaip kitaip negu susipranta akliems žmonėms apie tai kas yra "matymas", regėjimas", stebėjimas, tt.. Jugi jiems dingsta net ir didžiausi lėktuvai. Ir dingsta ne šiaip sau bet "be žinios". Kodėl nerašoma "ieškomas dingęs A. Lisauskas"? Kam reikalinga tas "be žinios"? Iš kur jie žino kad jis nepasiėmė su savimi žinios? Ar "be" žinia stovi nuvilkta ir palikta kampe? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?