Paraiškos kompensacijoms už sunaikintą taršų automobilį įsigyjant dviratį ar paspirtuką

2020-11-25, am.lrv.lt

Lapkričio 25 d., Aplinkos projektų valdymo agentūra paskelbs kvietimą teikti paraiškas kompensacijoms už sunaikintą taršų automobilį įsigyjant elektrinį ar paprastą dviratį, elektrinį paspirtuką, motociklą, mopedą ar metinį viešojo transporto bilietą.

Šiemet tai jau antras tokio pobūdžio kvietimas. Pagal jį pateikusieji paraiškas gali tikėtis kompensacinių išmokų, kurioms numatyti 3 mln. eurų iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos. Tokia papildoma parama skirta, atsižvelgus į gyventojų poreikius ir perskirsčius šios programos lėšas.

Klimato kaitos programos priemonė, skirta kompensacinėmis išmokomis skatinti žmones atsisakyti taršių automobilių ir įsigyti ekologiškesnę susisiekimo priemonę, startavo gegužės viduryje ir sulaukė didelio susidomėjimo. Iki spalio 19 d. jau buvo gauta per 9 tūkst. gyventojų prašymų maždaug 8 mln. eurų kompensacijoms, nors priemonė buvo numatyta iki kitų metų vasario 1-osios. Todėl, pasibaigus skirtoms lėšoms, nutarta priemonę pratęsti.

Gyventojai per informacinę sistemą APVIS galės teikti prašymus tol, kol pakaks skirtų papildomų lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2021 m. vasario 1 d. Kvietimo sąlygos išlieka tos pačios.

Sunaikinto taršaus automobilio savininkas galės gauti iki 310 eurų kompensaciją už metinį viešojo transporto bilietą, iki 400 eurų – už paprastą dviratį arba elektrinį paspirtuką, iki 700 eurų – už elektrinį dviratį, iki 1 tūkst. eurų – už elektrinį mopedą ar elektrinį motociklą.

Kompensacijos dydis apskaičiuojamas pagal faktiškai patirtas išlaidas, neviršijant priemonei nustatytų maksimalių sumų ir bendros 1 tūkst. eurų kompensacijos sumos.


Straipsnio komentarai

Ric Clayton 2020-12-04
I really want to thank Dr Emu for saving my marriage. My wife really treated me badly and left home for almost 3 month this got me sick and confused. Then I told my friend about how my wife has changed towards me then she told me to contact Dr Emu that he will help me bring back my wife and change her back to a good woman. I never believed in all this but I gave it a try. Dr Emu casted a spell of return of love on her, and my wife came back home for forgiveness and today we are happy again. If you are going through any relationship stress or you want back your Ex or Divorce husband you can contact his whatsapp +2347012841542 or email emutemple@gmail.com  Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Algirdas Pocius2020-11-25
Ačiū jums už šį straipsnį.
[url=https://www.statybosabc.lt/muro-darbai/]murijimo darbai[/url]
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Algirdas Pocius2020-11-25
Ačiū jums už šį straipsnį.
https://www.statybosabc.lt/muro-darbai/
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-11-25
Nu čia reikalinga atkreipti dėmesį ir į nesismulkinančiai užšifruotas raudų jūrų bangas plakančias geltono lietaus nugairintus krantus kuriuose laukia pieno putų kažkokie mulkiai. Paskaitykit reikalavimus. Pareiškėjas turi būti fizinis asmuo. Net nesakoma kad lietuvos pilietis ar gyventojas. Kitas punktas turi būti transporto priemonės valdytojas. Tai yra kažkas kuris naudojasi ta transporto priemone. Čia neina kalba apie nuosavybę - valdytojas ir tas kuris patikėjimo, nuomos, panaudos ar kitokiu teisėtu pagrindu valdo ar naudojasi transporto priemone. Kalba eina apie nuotoliniu distanciniu ir neakivaizdiniu būdu gaudomas naudas. Tai yra reikalinga žiūrėti į tai kaip į covid19 posistemę, kur plaunamos raudomis aplaistytos rankos ir tvarkomos buhalterijos. Nes mes kalbame apie etninio valymo valančių pridarytą bardaką, kurį jie dabar valosi. Nu žinot kaip kad konclageriuose būdavo nuotraukos kur surversta kalnai batų, kalnai laikrodžių, kalnai bižuterijos, kalnai drabužių, tt. Nu nebuvo taip kad tuose konclageriuose būtų suversta kalnai vežimų ar arklių ar kitų taršių transporto priemonių. Nes čia atseit va "atsižvelgiama į gyventojų poreikius", kuriems tos transporto priemonės kabo kaip akmuo ant kaklo. Ir va kas čia įdomiausia tai kad valdytojas gali būti visiškai nesusietas su transporto priemone biurokratiškai. Tai yra jis gali tupėti kitame pasaulio krašte pvz indonezijoje ir būti M1 klasės transporto priemonės "valdytoju" lietuvoje. Jisai va paskambino ir davė įsakymus nuvažiuoti ir parvežti mėsos iš parduotuvės. Jam va reikalinga pervesti pinigus į maltą ar kiprą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?