Kuo atnaujinti drabužinės turinį 2020 – ųjų žiemą? Svarbiausi pirkiniai moterims

2020-11-26, Pranešimas spaudai

Kas jau kas, tačiau merginos bei moterys tikrai suras progą drabužinės turinio atnaujinimui. Na, o besikeičiantys metų laikai – dar viena puiki priežastis, įsigyti ką nors naujo. Tad kviečiame sužinoti, į kokius pirkinius kiekvienai dailiosios lyties atstovei derėtų investuoti artėjant šiai žiemai.

Pastelinių spalvų megztas suknelė

Vėsus oras tikrai dar nėra priežastis atsisakyti suknelių – ir toliau galite mėgautis žavingais įvaizdžiais, kurie sukuriami dėvint tokį drabužį, tik, žinoma, nereikėtų pamiršti ir tam tikrų korekcijų, t.y., rinktis būtent šiam metų likus puikiai tinkantį drabužį. Būtent tokia ir yra megzta suknelė – maloniai šildanti bei apgaubianti jaukumu, kurio taip trūksta darganotomis dienomis. Na,  o pastelinės spalvos suknelės yra viena svarbiausių šių metų tendencijų. Be to, prie pastelinių spalvų drabužio bus ypač paprasta priderinti ir kitus drabužius bei įvaizdžio detales.

Megztinis su sagomis ar dekoro elementais nugaroje

Vėsusis metų laikas yra tas periodas, kuomet savo drabužinės turinį derėtų atnaujinti ir bent keliais megztiniais. Savaime suprantama, pirmenybę verta teikti tiems, kurie jums atrodo patys smagiausi bei šilčiausi. Kad ir kokius reikalavimus bekeltumėte šiems pirkiniams, jų tikrai surasite užsukę į Pigu.lt. Na, o, jei jums svarbu, kad pirkiniai pateisintų ir naujausias tendencijas, tokiu atveju verta investuoti megztinius, su sagomis ar dekoro elementais nugaroje. Toks drabužis puikai derės su žavingu plaukų kuodu. Tačiau tai – ne vienintelė tendencija, kurios verta paisyti. Nereikia pamiršti, kad šiais metais ir vėl bus megztiniai aukštu kaklu. Belieka tik pridurti, kad tos pasirinkimas yra ir labai praktiškas – jei tik norėsite, galėsite atsisakyti šaliko ir būsite tikros, jog vis tiek neperšalsite.

Drabužiai pūstomis ir rauktomis rankovėmis

Dar vienas sprendimas, kuris taip pat puikiai tiks norinčioms investuoti tik į svarbiausius pirkinius, yra bet koks drabužis pūstomis ir rauktomis rankovėmis (tai gali būti ir tos pačios, jau ką tik aptartos megztos suknelės ar megztiniai). Raukiniai dekoruotos bei pūstos rankovės, šį sezoną ir vėl bus vienas madingiausių sprendimų, todėl bent vienas drabužis turėtų būti būtent toks.

Ryškių spalvų aksesuarai

Tie, kurie sako, kad atėjus žiemai, nebeįmanoma atrodyti itin puošniai ir patraukliai, labai klysta – juk egzistuoja daugybė aksesuarų, kuriais galite pagyvinti savo kuriamus įvaizdžius, tai – šalikai, skarelės, kepurės, masyvioms segės bei diržai paltams ir striukėms ir t.t. Taigi, bent keliomis tokiomis detalėmis reikėtų atnaujinti ir drabužinės turinį artėjant žiemai, na, o, jei norite, kad jie atitiktų ir naujausias tendencijas, tokiu atveju vertėtų pirmenybę teikti itin ryškių spalvų pirkiniams.

Avalynė žemu, plačiu kulnu

Na, ir, žinoma, tikrai nesunku nuspręsti, kad artėjant žiemai, avalynė taip pat neliks nuošalyje – tikrai norėsite savo  drabužinės turinį papildyti bent keliomis naujomis batų poromis. Tačiau, kokią rinktis, kad pirkinys pateisintų naujausias tendencijas ir kad sėkmingai džiugintų jus artimiausius kelerius metus? Pasirodo, viena svarbiausių taisyklių, kurios turėtumėte laikytis pirkdami avalynę, skirtą šių metų žiemai, yra platus bei žemas kulnas. Na, o, kad ir kokius reikalavimus bekeltumėte naujiesiems batams, pačius tinkamiausius surasite čia.

Sakoma, kad už kokybiškus pirkinius labiau džiuginti gali tik kokybiški pirkiniai, kurių įsigijimas buvo itin gerai apgalvotas. Būtent taip ir bus, jei nusprendusios papildyti drabužinės turinį, žiemai skirtais pirkiniais, vadovausitės šiomis taisyklėmis. Būsite tikri, kad tai, ką įsigysite dabar, patikimai jums tarnaus ir artimiausius kelerius metus.


Straipsnio komentarai

megztas suknelė2020-11-26
apsieisime be nurodymų kaip rengtis. Atia... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?