Per karantiną – nemokamos virtualios ekskursijos ir edukacijos

2020-11-27, am.lrv.lt

Šalyje tebesitęsiant karantinui, abu Aplinkos ministerijai pavaldūs muziejai ir Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras negali priimti lankytojų ir siūlo juose apsilankyti virtualiai.

Svarbiausia naujiena – panaudojus inovatyvias technologijas, į elektroninę erdvę ką tik baigta perkelti Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus ekspozicija. Ji užima 2,5 tūkst. m2 plotą ir išdėstyta 7 salėse. Lankytojų laukia virtualus turas po šią ekspoziciją.

Į virtualias ekskursijas ir edukacijas apie saugomą Lietuvos gamtą kviečia Nacionalinis saugomų teritorijų lankytojų centras. Registruotis ir dalyvauti virtualiose pamokose gali ne tik mokyklos, bet ir šeimos.

Virtualias edukacijas taip pat rengia Respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus.


Straipsnio komentarai

..2020-11-27
Nu tai geras pavyzdys apie aklųjų karalystės raudomis žibančius kvartalus. Angliškai sakoma kad velnias slypi smulkmenose arba kitaip tariant kažko ko jūs nesuprantate, bet kažką apie tai žinote ty būdvardžiuose. Nes patys žodžiai irgi yra lygiai taip pat nesuprantami. Kitas reikalas detalės apie kurias neturite žalio supratimo ty esate kaip žiopčiojanti žuvis kuri bandė bėgti į krantą nuo žuvėjų krašto grabų upių geltono lietaus tvano. Kuo skiriasi virtuali ekskursija nuo ekskursijos? Atrodo tik vienu žodžiu. Kuo skiriasi virtualus maitinimas nuo maitinimo? Nu turbūt galima forminti kad beata per televizorių su vienu kepalu (virtualiai) pamaitina visą lietuvą. Nu įsivaizduokit kai jūs perkate kokį buitinį prietaisą ar įrenginį, nesvarbu ar išmanųjį ar ne visai jums tas prietaisas būtų parduodamas nesurinktas. Nu kaip spinta baldų parduotuvėje tik be instrukcijų. Pirktumėte sieninį laikrodį ir parsinešę namuose krūvą varžtukų ir spyralių bandytumėte surinkti tą puzzle. Turbūt dėl jūsų išrasto dviračio nemokėtumėte susirinkti patys. Ką jau bekalbėti apie planšetę ar išmanųjį telefoną. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?