Papuošalai žiemos sezonu: kokius rinktis?

2020-12-01

Nenumaldomai artėja šaltasis metų laikas, kai jaukumo ir šilumos ieškome įsisupdami į dailius megztinius, o einant į lauką renkamės storą paltą, didelį šaliką ir mielą kepurę. Nors žiema keičia mūsų įpročius bei aprangą, tai visai nereiškia, kad nenorime puoštis. Tuo labiau, kad prieš akis ir gražiausios metų šventės, kuomet norime atrodyti ir jaustis puikiai. Taigi, kokiais aksesuarais pasipuošti žiemos sezono metu?

Dėmesys auskarams

Turbūt nenustebsite, kad bene didžiausią dėmesį žiemos laikotarpiu reikėtų skirti auskarams. Išties tai yra tas aksesuaras, kuris tokiu laikotarpiu yra labiausiai matomas ne tik vidaus patalpose, bet ir lauke, kai kitus papuošalus tuo tarpu dažniausiai slepia šilti rūbai. O toliau, be jokios abejonės, aiškių taisyklių nėra. Viskas priklauso nuo stiliaus ir poreikių. Derinkite auskarus prie skirtingų drabužių, tačiau svarbiausia atkreipti dėmesį į patogumą. Galbūt geriau kasdienai rinktis subtilesnius auskarus, o ne pernelyg ilgus ar su daugybe detalių, kurie trukdys dėvint žieminius lauko drabužius. Kitaip yra su šventine apranga - čia galima elgtis drąsiau ir rinktis masyvesnius variantus, kurie galbūt taps išskirtine stiliaus detale.

Žavingas įvaizdžio akcentas - kaklo papuošalai

Bižuterija, įvairaus dizaino grandinės, rankų darbo gaminiai, juvelyriniai pakabukai ar natūralių perlų vėrinys - kaklo papuošalų pasirinkimas džiugina įvairove, o tokiu būdu kiekviena pasipuošti ketinanti dama ras galimybes ir lūkesčius pateisinantį variantą. Šiandien madinga keletą kaklo papuošalų derinti tarpusavyje. Tačiau svarbiausia taisyklė yra neperkrauti įvaizdžio skirtingo stiliaus detalėmis. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip atrodo visuma. Be to, jei renkatės masyvius papuošalus, nuspręskite, ar papuošite įvaizdį kaklo papuošalais ar, tarkime, auskarais. Suderinti abu gali būti pernelyg sunki užduotis. Kaip teigia senasis posakis - “kas per daug, tas nesveika”.

Prašauti pro šalį neleis klasikiniai pasirinkimai

Klasika ir subtilumas - tai tie sprendimai, kurie visuomet atrodys puikiai nepaisant aprangos, amžiaus ar progos. Be to, jie niekada nesensta, todėl tuo pačiu tai yra puiki investicija į jūsų papuošalų kolekciją. Žiemos laikotarpiu ypatingai vertinami perlai. Visgi tai savotiškas elegancijos ir prabangos simbolis, kuris papuoš jus tiek prie kuklios aprangos, tiek prie išskirtinių šventiškų derinių. Turėti keletą juvelyrinių dirbinių, nepavaldžių laikui, išties verta. Taip būsite tikra, kad esant progai atrodysite stilingai ir rafinuotai.


Straipsnio komentarai

..2020-12-01
Matot žodis "papuošalai" yra toks keistas, tarsi padarytas naudojant priešdėlį "pa-" iš žodžio "puošalas". Tarsi pati prasmė padailinta. Tarsi kalba eina apie kažkokį vėsinimą, šaldymą, tt. Nu kaip žaisliukas vaikui kad apsiramintų, nes neliko virtos pilkos košytės kaip visiems. Nu kaip vydūnas ir pavydūnas. Kaip tas vytis kuris nori pavyti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?