Priimk iššūkį – sėsk už keturračio vairo

2014-08-05, Gerda BELOKOPYTOVA
Idėja šilutiškiams įkurti smagią laiko praleidimo vietą kilo (iš kairės) Edgarui, Remigijui ir Lukui.
Idėja šilutiškiams įkurti smagią laiko praleidimo vietą kilo (iš kairės) Edgarui, Remigijui ir Lukui.

Ar kada teko sėdėti už keturračio vairo? Mėgstate ekstremalų pasivažinėjimą? O galbūt norite tiesiog linksmai praleisti laiką? Naujasis Šilutės keturračių klubas kviečia visus – didelius ir mažus – pajusti malonumą važiuojant specialia trasa. Gerai praleistas laikas kartu su draugais ar šeima ilgam paliks puikius įspūdžius, o kartą pabandęs ištarsi: „Noriu pakartoti”. Tad pirmyn!
 Idėja šilutiškiams įkurti smagią laiko praleidimo vietą kilo Lukui, Edgarui ir Remigijui. „Turėjome vieną keturratį ir dažnai juo važinėdamiesi leisdavome laiką. Vėliau pagalvojome, o kodėl gi nepabandžius įkurti trasos, įsigyti daugiau keturračių ir taip suteikti mūsų rajono gyventojams naują pramogų vietą”, - kalbėjo idėjos autorius Lukas.
Ilgai nelaukę vaikinai įkūrė keturračių trasą ir praėjusią savaitę jau atvėrė duris savo klientams. Įkūrėjai džiaugiasi, kad per tokį trumpą laiką jau sulaukė nemažo susidomėjusiųjų skaičiaus. „Praleidę laiką mūsų trasoje visi labai džiaugėsi ir sakė, kad atvyks čia ne kartą“, - sakė Edgaras.

Atvykstančių laukia treneriai
 
Šiuo metu naujajame ekstremalių pojūčių mėgėjų klube yra trys galingi keturračiai suaugusiems ir du mažiesiems lankytojams. Tačiau neužilgo laukiama ir papildymo – dar trijų keturračių. Važinėti trasoje leidžiama įvairiaus amžiaus žmonėms nuo 5-erių metų.

Niekuomet nesėdėjai už keturračio vairo? Ne bėda. Čia jūsų laukia išties malonūs treneriai, kurie padarys viską, kad tik jūsų laikas šioje trasoje praeitų sklandžiai ir išvykę išsivežtumėte tik pačius geriausius prisiminimus bei emocijas.

Ekstremali trasa – tik jums
 
Anot Luko, šioje trasoje puikiai jausis tiek ekstremalių pojūčių ištroškę, tiek tiesiog linksmai laiką norintys praleisti lankytojai. O galingas šių keturiais ratais varomų transporto priemonių variklių gausmas suvirpins širdis. Ekstremali keturračių trasa puikiai tiks aktyvų laisvalaikį norinčioms praleisti kompanijoms – čia jūsų laukia trenerių paruoštos kliūtis. Išbandykite  keturračių manevringumą ir greitį – jums tai patiks!
 
Specialūs užsiėmimai vaikams
 
Pasak Šilutės keturračių klubo įkūrėjų, planuojamas vaikų būrelio įkūrimas. „Norime, kad vaikai čia galėtų lankytis nuolatos ir praleisti laiką lauke, treniruojantis, važinėjant šiais keturračiais. Užsiėmimų metu organizuosime ir įvairiausius pratimus, mankštas, kad sustiprintume vaikų fizinį pasirengimą“, - ateities planais dalijosi Edgaras.

Tad priimkite iššūkį – sėskite už galingo keturračio vairo, skriekite greičiau už vėją ir greičio bei azarto dozė garantuota!
 
Šilutės keturračių klubą rasite Verdainės kaime (kelyje važiuojant link Juknaičių). 20 min. pasivažinėjimo kaina 30 Lt. Klubo nariams taikomos nuolaidos. Daugiau informacijos tel. 8 678 88 989, 8 641 64 820.
 
 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?