Trečiadienio horoskopas – vasario 18 d.

2015-02-18, Ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Zodiako ženklai
„Shutterstock“ nuotr. / Zodiako ženklai

Siūlome susipažinti su astrologinėmis šios dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandieninė Pelenų diena sutampa ne tik su paskutine Mėnulio mėnesio, bet ir su paskutine metų diena pagal rytietišką kalendorių. Todėl nėra geresnės dienos apsivalyti tiek fiziškai, tiek dvasiškai, atsikratyti praeities naštos, ypač tame, kas susiję su jūsų grupės veikla. O jei trokštate permainų kolektyve ar santykiuose su draugais, šį vakarą suformuluokite savo pageidavimą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šios dienos pažadai nieko verti. O jei kas nors jūsų netenkina, žinokite, kad pjaunate tai, ką iki šiol pasėjote. Dabar pati tinkamiausiai diena apžiūrėti visus savo pasėlius ir pagalvoti apie tai, kokių jų norite ateityje. Kas juose jums nepatinka išravėkite ir jau po to apsispręskite, ko geidžiate pasiekti, ypač tuomet, kai žvalgotės po savo profesinę sritį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ši diena gali pasirodyti kritiška tiems, kurių veikla susijusi su aukštuoju mokslu, užsieniu, leidyba ir pan. Galbūt akligatvyje atsidurs ne vienas, kuris kokiu nors būdu plečia savo akiratį. Skirkite laiko peržiūrėti tai, kas čia nuveikta, išmokta, suprasta. Vakare susitelkę į šias sritis galite jose padaryti teigiamą šuolį ar visiškai pakeisti savo požiūrį kokia nors tema.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Regis, jums laikotarpis, kai reikėjo daug ko atsisakyti ir pasitikėti kitais asmenimis taip, kaip pačiu savimi, nepaisant ilgus metus statytų gynybinių sienų, jau baigiasi. Vis tik ši diena dar ne visiška pabaiga. Tai slenkstis, už kurio yra tai, ko jums reikia, jei tinkamai įvykdysite atsikratymo nereikalinga našta misiją. Žinokite, pagal kokį scenarijų viskas turi įvykti, apmąstymams skirdami vėlų šiandienos vakarą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena gausi vidinių išgyvenimų, kurių eigą gali būti nelengva kontroliuoti. O ir tai, kas vyksta aplink jus, galimas daiktas, didžiąja dalimi priklauso nuo jūsų ankstesnių veiksmų. Ypač stipriai tai pajusite santykiuose su partneriais ar kitais jums svarbias asmenimis. Daug galite čia pakeisti, jei savo galvoje turėsite sprendimą, kokia turėtų būti šių santykių eiga.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kuo daugiau šiandien bus pabaigta, ypač kalbant apie kasdienius darbus ir ryšius su kolegomis, tuo daugiau vilties spindulių pamatysite ateityje. Ši Pelenų diena sutampa su tam tikrais astrologiniais įvykiais, raginančiais sudeginti viską, kas jus slegia. Argi iki galo atliktas nuobodus darbas jums nesuteikia išsilaisvinimo būsenos? O jei vis dar kažkas stringa, sutelkite į tai mintis šį vakarą.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors ši diena pabaigia žaismingą, kupiną kūrybos ir romantikos laikotarpį, čia dar galite kai ką atlikti. Jei dienos įvykiai nesuteikia jums progos pasidžiaugti, vadinasi, kažkur buvo jūsų suklysta. Ištaisyti padės jūsų geranoriškas ketinimas, kurį turite žodžiu, raštu ar mintimis išsakyti šviesiosiom jėgom šį vakarą. O jei turite dėl ko atgailauti, ši diena tobulai tiks atsiprašyti savęs ir kitų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Namai, jūsų džiaugsmas ir paguoda, jūsų nerimas ir viltis – tokios prieštaringos mintys jus sekiojo pastaruoju metu ir jos gali būti itin ryškios šiandien. Teigiamos ar neigiamos dominuos, priklauso nuo jūsų per pastarąsias savaites atliktų veiksmų. Skirdami daugiau laiko apmąstymams šia tema, o mažiau veiksmams, padarysite neįkainojamą paslaugą savo privačiam gyvenimui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daug laiko skyrę mokymuisi, pokalbiams ir kelionėms, šiandien turėsite atlikti dar nemažą darbą šiose srityse. Galbūt kažko svarbaus dar nesužinojote, o kažkas, ką jums būtina žinoti, prasprūdo jums pro ausis? Šiandien mažiau kalbėkite, o klausykite, kad išgirstumėte tai, kas jums svarbu ir be ko galbūt niekaip neišsiversite ateityje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visas jūsų mintis šiandien gali užvaldyti jūsų asmeninių finansų sritis. Ir ne paslaptis, kad tai, kiek šią dirvą įdirbote, tiek ji ir duos jums vaisių ateityje. Tik neskubėkite viską suskaičiavę nusivilti. Jei nesijaučiate tvirtai, matyt, kažko svarbaus dėl savo materialinės gerovės dar neatlikote. Šis vakaras idealus laikas kažką šioje srityje nuspręsti ir dėl kažko apsispręsti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien baigiasi jūsų asmenybės stiprinimo laikotarpis, dovanodamas jums laiko pažvelgti į save veidrodyje dar kartą ir padaryti kažką tokio dėl savęs, ko niekaip nesiryžote atlikti. Ar žinote, kas tai ir ko jūs siekiate? Kokius jūs norite matyti save ir parodyti kitiems? Jei žinote, rašykite apie tai laišką mintimis ar rašikliu visatai šį vakarą ir ji jus išgirs.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vis dar mieliau renkatės užkulisius, o ne sceną ir taip elgdamiesi šiandien, esate teisūs. Turite dar vieną dieną apsivalymams, prisiminimams, apmąstymams apie savo svajones ir regėtus sapnus bei viltims apie būsimas pergales. Tik šiandien labiau susitelkite ne į konkrečią veiklą, o į svajonę, kuri dabar tinkamai suformuluota jūsų širdyje, ateityje gali būti jūsų būsimos saviraiškos priežastimi.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?