Žieminės kepurės moterims: geriausiai tinka tai, kas patinka

2020-12-07, Pranešimas spaudai

„Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga“ – liaudies išminties perliukas, kurio teisingumu abejoti neverta. Ir ne tik kalbant apie vaikus bei lietingą orą: dailiosios lyties atstovės, net ir už lango karaliaujant žvarbiam orui, gali išlikti stilingos bei žavingos. Pasiekti to padės ne tik preciziškai išsirinkti žieminiai batai ar paltas, bet ir kepurės moterims – aksesuaras, kuris, džiugu, jau pradedamas „prisijaukinti“, tačiau vis dar sukeliantis nemažai klaustukų prieš šį įsigyjant.

Prie ko derinti žieminę kepurę?

Šiandien, kai dažna moteris savo gyvenimą, o kartu ir garderobą stengiasi formuoti kiek įmanoma labiau nenusižengiant zero waste idėjoms, kiekvienas rūbas ar aksesuaras privalo būti itin gerai apgalvotas. Kepurė – ne išimtis. Kokybiškos žieminės kepurės, ištikimai jums tarnausiančios kelis sezonus (patraukli savybė mažinant vartotojiškumą!), turi savo kainą. Tad ir finansiškai ne kiekviena pajėgi prisipirkti tiek kepurių, jog prie kiekvienos striukės ar palto galėtų užsidėti vis naują. Galiausiai, kam to reikia: juk keičiasi ne tik mados tendencijos, bet ir mūsų asmenis skonio suvokimas. Geriau neapsikrauti kalnu daiktų, o tiesiog reguliariai papildyti savo garderobą naujais pirkiniais.

Vienokia – darbe, kitokia – namuose, laisvu laiku. Jei ir jums galioja tokia taisyklė, mados ekspertai rekomenduoja įsigyti porą kepurių, tiksiančių prie klasikinio bei laisvalaikio stiliaus. Pasiteisinimas, jog darbą pasiekiate vos tik išlipus automobilio nėra priimtinas: būti apgobta šiluma bei jaustis stilinga privalote net tuos kelis žingsnius!

Ieškant informacijos, kaip ir prie ko derinti žieminę kepurę, netruksite pastebėti, jog šiuo klausimu kiekvienas stilistas turi savo nuomonę. Vieni pataria domėtis, kokios aksesuarų tendencijos tą sezoną vyrauja, kiti – derinti kepurę, pavyzdžiui, prie savo veido formos. Tačiau ką daryti, jei būtent tas modelis, kuris iš pirmo žvilgsnio krito į akį, pagal teoriją yra visiškai netinkamas? Savaime suprantama, rinkitės tai, kas jums priimtina: su kepure, kaip ir bet kuriuo kitu rūbu, turite jaustis patogiai ir savo „kailyje“.

Tiesa, vienas praktinis patarimas, tinkantis bet kuriai kepurei, nepriklausomai nuo šio stiliaus: šis aksesuaras neturėtų „iškristi iš konteksto“. Derinkite šią prie palto ar striukės, galite įsigyti derančias pirštines ar šaliką.

Populiariausi kepurių modeliai

Dizaineriai, kuriantys kepures, savo išradingumu dažnai užgožia kvapą, tačiau yra keli pagrindiniai modeliai, neprarandantys savo populiarumo. Kai kurios klientės yra ištikimos būtent vienam modeliui: tai gali gerokai palengvinti kepurės paieškas.

Kailinės kepurės. Tai – ne tik labai stilingas, šiltas, bet ir sveikas pasirinkimas: kailio nauda mūsų savijautai reikalauja platesnio aptarimo. Kailinės kepurės stebina ne tik spalvų, kailio ilgio, bet ir formų bei dekoro elementų įvairove, pavyzdžiui – puoštos stilingomis „ausimis“. Priklausomai nuo konkretaus varianto, kailinės kepurės gali būti derinamos prie skirtingo įvaizdžio.

 Beretės. Beretės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų (kailio, tekstilės, odos ir panašiai), keičiasi ir šių modeliai, tačiau tai – toks pat klasiškas, nesenstantis variantas kaip ir maža juoda suknelė.

Žieminė kepurė su snapeliu. Šio tipo kepurių modeliai suteikia įvaizdžiui savotiškos energijos. Šis variantas puikiai derės su tiek ir prie kostiumo, ir prie džinsų, taip pat rūbų su odinėmis detalėmis.

Tabletės arba cilindro formos kepurės. Tai – variantas drąsioms, savimi pasitikinčioms moterims, puikiai tiksiantis ne tik kasdienai, bet ir iškilmingoms progoms. Ypač efektingas variantas – derinys su vyriško stiliaus drabužiais.

Skrybėlės. Mielas ir jaukus pasirinkimas rafinuotoms, romantiškoms moterims arba toms, kurios jaučia nostalgiją vintažiniam stiliui.

 

Reklama: striukės vyrams


Straipsnio komentarai

..2020-12-08
Būna blogas oras kur net geriausia apgranga nieko nepadės. Pvz užeinate į liftą kur jums reikalinga kopti aukšai į viršu nesinaudojant kopėčioms ar laiptais ir kartu ateina ir tris centnerius sveriantis keleivis po sočios raugintų kopūstų, pupėlių troškinio ir žirnienės vakarienės. Suvalgė kibirą. Na ir pagadina orą nieko nesakydamas (silent but deadly). Nesvarbu kiek medicininių sluoksnių bus jūsų kaukėje tas liftas pavirs į dujų kamerą. Jugi taip kaip aiškina daktarų grupuotė žmogaus kūno fiziologiją tai kad ir kiekviena odos lastelė kvėpuoja. Reikalinga visą kūną dengiančio cheminės saugos skafandro. Bet irgi reikalinga kad "kvėpuotų". čia keistai pasakyta: "Tad ir finansiškai ne kiekviena pajėgi prisipirkti tiek kepurių, jog prie kiekvienos striukės ar palto galėtų užsidėti vis naują". Ir čia negalima iš karto pulti ir suprasti kažką kad nusišneka kažkokie madmenai - begalviai riteriai, kurie neturi žalio supratimo kas ta kepurė ir su kuo jinai valgoma. Nu tarsi straipsnio antraštė kalba ne apie tai kad reikia mokėti moteriai suprasti ne tai kas jai patinka, bet kas patinka paltui ar striukei. Jeigu tau patinka ta ar ana kepurė tai dar nereiškia kad patiks tavo paltui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka