Du kartus paeiliui „Šilutė“ įveikė „Gargždų“ krepšininkus

2020-12-11, Sergėjus Gvildys
Herkus Kumpys (Nr. 34) įveikė brolio Modesto (Nr. 8) gynybą.
Herkus Kumpys (Nr. 34) įveikė brolio Modesto (Nr. 8) gynybą.

paeiliui1208

 


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL–VIKINGLOTTO) čempionate pamario kraštui atstovaujanti „Šilutė“ praėjusią savaitę sužaidė dvejas rungtynes. Kęstučio Mačijausko treniruojama ekipa kovėsi su varžovais iš Gargždų ir juos nugalėjo du kartus iš eilės.

Svarbi pergalė Gargžduose

Ketvirtadienį nuvykę į Gargždus „Šilutės“ krepšininkai jau nuo pirmųjų minučių parodė savo rimtus ketinimus dvikovoje. „Gargždai“, lig šiol patyrę tik vieną pralaimėjimą iš aštuonių rungtynių, buvo tarp pirmaujančių čempionate ir tai įrodinėjo garbingoje kovoje.

Tačiau kibios gynybos dėka, pergalę šventė Šilutės krepšininkai 85:78 (17:16, 19:22, 17:24, 25:23). Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Linas Lekavičius. Pamario ekipos įžaidėjas per 28 minutes pelnė 20 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Legionierius Kahil Thomas prie pergalės pridėjo 18 pelnytų taškų ir 8 atkovotus kamuolius, Ernesto Sederevičiaus sąskaitoje - 11 taškų.

Nepasidavė namuose

Dėl COVID-19 išplitusios pandemijos, čempionate nuolat yra koreguojamas rungtynių tvarkaraštis. Siekiant stabdyti ligos plitimo grėsmes, stengiamasi sumažinti kontaktų skaičių tarp komandų. Dėl šios priežasties po dviejų dienų Šilutėje buvo žaidžiamos atsakomosios rungtynės su Gargždų „Gargždais. Komandos į kovą kilo be išankstinių apsižvalgymų.

Visų rungtynių metu abiejų komandų krepšininkai demonstravo nuostabų ir dramatiškai kovingą krepšinį. Tik varžybų pabaigoje paaiškėjo šio mačo laimėtojas. Fortūna buvo palankesnė aikštelės šeimininkams ir „Šilutė“ šventė sunkiai iškovotą pergalę  85:83 (25:26, 18:8, 25:22, 17:27). Pamario ekipos legionierius K. Thomas ir toliau demonstruoja solidų pasirodymą aikštelėje pelnytais 23 taškais ir 11 atkovotų kamuolių. E. Sederevičius pelnė 17 taškų, pataikydamas 3 tritaškius metimus iš 3. L. Lekavičius įmetė 13 taškų. Mindaugas Stašys – 10, įmesdamas visus dešimt baudos metimų. Jis taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Šių komandų susitikimas įdomus ir tuo, kad aikštelėje, skirtingų barikadų pusėje, kovojo broliai Modestas ir Herkus Kumpiai. Modestas yra ryškus Gargždų lyderis, vedantis savo komandą į pergales, bet ir šilutiškis Herkus rodikliais neatsilieka nuo brolio, ir taip pat yra svarbus savo komandoje. H. Kumpys per abu susitikimus pelnė 13 taškų, aikštelėje praleisdamas daugiau nei 20 minučių, jo brolio Modesto sąskaitoje - 17 taškų per panašų žaidimo laiką.

Priekyje - nelengvi susitikimai

Artimiausiu metu K. Mačijausko auklėtinių laukia nelengva dvikova Jonavoje su vietos „Cbet“ komanda ir sunkus mačas su čempionato vienvaldžiais lyderiais Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Ar pavyks praėjusių metų geriausiam lygos treneriui K. Mačijauskui pergrudrauti šių komandų patyrusius strategus, bus galima sužinoti stebint varžybas internetu ir per televiziją.

Tačiau jau dabar aišku, kad lengvo pasivaikščiojimo po krepšinio aikštelę tikrai nebus.


Straipsnio komentarai

..2020-12-11
kokia ekstremali kažkokios svieto lyginimo valstybės situacija. prekybos centruose reikalinga riboti stovėjimo vietas pirkėjų automobiliams, matyt kad daugiau vietos liktų kamuolinių gaujos legionieriams, kuriems matyt viską tame tarpe ir produktus su barbiančiais aitvarais suneša kažkokios barbės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?