Suknelės ir kaklo papuošalai: ką ir su kuo derinti?

2020-12-21, Pranešimas spaudai

Nereikia ir sakyti – suknelės bei kaklo papuošalai yra vieni didžiausių merginų bei moterų pasirinkimų ir tikrai ne tik tada, kai ateina išskirtinė proga. Įvairios suknelės bei kaklo papuošalai yra ypač mėgstami ir kuriant kasdienius ar laisvalaikio įvaizdžius. Visgi nereikia pamiršti, kad geriausių rezultatų, t.y., paties patraukliausio rezultato galima tikėtis tuo atveju, kai suknelė ir kaklo papuošalas puikiai dera kartu. Atsižvelgiant į tai, kad tiek suknelės, tiek kaklo papuošalai  šiandien sudaro įspūdingą pasirinkimą, nieko keista, kad nemažai  daliai dailiosios lyties atstovių iškyla ne vienas klausimas, ką ir su kuo derinti. Tad kviečiame susipažinti su svarbiausiomis įžvalgomis.

Galime lažintis, kad bent vieną suknelę be petnešėlių rastume kiekvienos merginos bei moters spintoje. Tačiau, ar iš tiesų puikia žinote, kokie kaklo papuošalai prie jos dera? Kadangi suknelė be petnešėlių atveria labai daug erdvė, puikiai tinka itin dideli, masyvūs ir netgi sunkūs kaklo papuošalai, stambūs koljė. Galite rinktis įvairaus ilgio, akutėmis ar be jų dekoruotus aklo papuošalus.

Nors suknelės per petį tikrai nepavadinsi pačiu patogiausiu ar kasdieniškiausių drabužiu, tačiau, kai norisi pasipuošti, susikurti išskirtinį, šventinį įvaizdį, toks drabužis gali puikiai pasitarnauti. Tokios suknelės internetu taip pat sudaro labai didelį pasirinkimą, tad tereikia išsirinkti labiausiai sau patikusią, Na, o atsakant į klausimą, kokie kaklo papuošalai tiks prie tokio drabužio, nereikia pamiršti, kad pati suknelė (o tiksliau – viršutinė jos dalis, jau ir taip atrodo ypač išskirtinai, todėl dideli, masyvūs kaklo papuošalai jau tikrai nėra būtini, visiški pakaks dailios, kuklios kaklo grandinėlės su nedideliu, subtiliu pakabuku.

Suknelės su samtelio formos iškirptė taip pa tyra labai populiarios. Jos taip pat sukuria nemažai erdvės kaklo papuošalams atsirasti. Tačiau sprendžiant klausimą, kokius pasirinkti, nereikia pamiršti ir vienos detalės – tiesiog atsižvelkite, kokia įvaizdžiui – dieniam ar vakariniam yra skirta suknelė. Jei ši suknelė yra skirta dieniniam įvaizdžiui, rinkitės lengvus, smulkius koljė. Ir atvirkščiai – jei suknelė yra skirta vakarui, puikiai tiks sunkus, masyvus, didelis, ryškus, blizgus  ir netgi iš tolo pastebimas koljė.

Suknelės, kurios atidengia pečių juostą, padės sukurti romantišką, lengvumu alsuojantį įvaizdį. Belieka tik pridurti, kad būtent tokie ir turėtų būti prie šios suknelės pasirenkami kaklo papuošalai – rinkitės nedidelius, lengvus, romantiško stiliaus papuošalus.

Na, o ar yra tokių suknelių, kurias dėvint jokie kaklo papuošalai apskritai tampa nebereikalingi? Tikrai taip, jei bus pasirinkta Halter tipo iškirptą turinti suknelė. Tai – suknelė, kuri turi kaklą juosiantį dirželį. Taigi, ši detalė tampa puikiu paaiškinimu, kodėl dėvint tokią suknelę, kaklo papuošalai tampa tiesiog nebereikalingi. Juo labiau, kad tokių suknelių dirželiai dažniausiai būna ir papildomai dekoruoti įvairiais elementais, detalėmis. Kita vertus, nereikia galvoti, kad nusprendus dėvėti tokią suknelę, nebereikalingi ir jokie kiti aksesuarai – nieko panašaus tikrai galite pasidabinti žiedais, segėmis, auskarais, skrybėlaite ar puošniu lankeliu, tereikia išsirinkti sau labiausiai patinkančias detales.

Kaip matyti, skirtas iškirptes turinčios suknelės reikalauja ir skirtingų kaklo papuošalų. Taigi, nieko keista, kodėl jūsų kaklo papuošalų dėžutės turinys turėtų būti formuojamas atsižvelgiant į tai, kokias sukneles esate įsigijusios. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad tų pačių taisyklių verta laikytis ir tuo atveju, kai kalbame apie tai, prie kokių palaidinės labiausiai tiks kaklo papuošalai.


Straipsnio komentarai

jo2020-12-21
moteris ir be blizgučių yra moteris...
Blizgučiai labiau kaliausėms tinka, nes geriau atbaido paukščius...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?