Vyriausybė priėmė sprendimą stabdyti vairuotojų praktinį mokymą

2020-12-26, sumin.lrv.lt

Vyriausybė, atsižvelgdama į nepalankią COVID-19 situaciją Lietuvoje, priėmė sprendimą laikinai uždrausti transporto priemonių vairavimo praktinius mokymus.

Siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą šalyje, vairuotojų mokymo teorijos kurso dėstymas turi būti vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.

Pradedantieji vairuotojai, padarę Kelių eismo taisyklių pažeidimų, už kuriuos numatyta prievolė baigti papildomą vairuotojų mokymą, o šios prievolės įvykdymo terminas baigiasi karantino laikotarpiu, nepraras teisės vairuoti transporto priemonių. Nurodytas terminas bus pratęstas karantino laikotarpiu ir 30 kalendorinių dienų po jo pabaigos.

Jūrinio ir aviacijos sektoriaus specialistų praktiniai egzaminai bus vykdomi įprastai, ne nuotoliniu būdu. Pažymėtina, kad tiek jūrininkų, tiek skrydžių vadovų bei orlaivių pilotų mokymuose naudojami specialūs treniruokliai, todėl nėra galimybės mokymus vykdyti nuotoliniu būdu. Nepaisant to, tokių mokymų metu privalomas griežtas įvairių apsaugos priemonių naudojimas, turi būti reguliuojamas praktinių mokymų dalyvių srautas.

Naujausia informacija apie karantino apribojimus ir koronavirusą Lietuvoje skelbiama čia

Apie susisiekimą ir transporto sektoriuje organizuojamus mokymus karantino metu taip pat informuoja Lietuvos transporto saugos administracija.


Straipsnio komentarai

.. @ šeip2020-12-26
taip kaip čia sukonstruota viskas tai kiaulės ėda ne tam kad kažkas pradėtų ginčytis dėl skoningumo, bet tam kad tos kiaulės ir būtų vėliau ėdamos tų kurie ir moka atskirti kas yra skoninga kiaulystė ir kas ne, kas graži kiaulystė ir kas ne, tt.. Va dabar prieš šventes parduotuvėje stumdo pieninio paršiuko mėsą. Galima pirkti priekinę, užpakalinę arba vidurinę dalį. Tam paršiukui dar pienas nuo lūpų nenudžiūvo. Nors kažkodėl kiaulės nosis lietuvių kalboje vadinama tuo pačiu žodžiu kaip ir visokie žvalgybininkai. Ty šnipas. Globalizuotame pasaulyje šnipų neturėtų būti reikalinga, nes visi savi. Bet kažkaip atvirkščiai viskas jiems išėjo. Šnipų karalystė, komunistinė utopija, kur šnipams nebereikia nieko šnipinėti (dirbti), jiems tereikia žinoti. Jiems užtenka "būti" šalia jūsų. Ganyti visus aplink save. Matai čia yra užuomina apie valstybines paslaptis, apie tai kaip suorganizuota kastų sistema, prieš kurią niekas negali pašokinėti, nesvarbu ar smurtiškai ar nesmurtiškai, nes apie visus įmanomus šokinėjimo ar net galvojimo šokinėti variantus irgi pagalvota iš anksto. Kiaulė negyvena tam kad ėsti ir neėda tam kad gyventi. Nors tvarte kai apie viską pagalvota ir pasirūpinta tie kurie rūpinasi kiaulėmis gali pradėti rūpintis ir dvasiniu kiaulių gyvenimu, užimtumu, turiningumu, tt.. Elon Musk nesenai demonstravo kaip jis ten kiaulėms kažką įstatęs į smegenis gali rimtai vaikščioti kiaulių batuose net neapmovus tom kiaulėms jokių batų. Aš kaip suprantu Elon ten labai stipriai kabino makaronus. Nu yra problema. Jūs turėtumėte perduoti informaciją, bet kalba yra žemesnio lygio informacinė sistema. Vadinasi kalba žmonėms visiškai nereikalinga. Taip ir su visomis valstybėmis. Jeigu tu nežinai valstybinės paslapties tai kaip tu gali skaitytis tos valstybės visaverčiu piliečiu? Politiškai kalbant toks žmogus net negali skaitytis antrarūšis ar trečiarūšis, tt. Tai iš viso nerūšinis pilietis... Dar kiti reikalai prasideda n-gubos pilietybės. Nėra svarbu. Aš nenagrinėju nieko, ne todėl kad tai per daug sudėtinga, bet todėl kad viskas kas čia paminėta yra išimtos iš konteksto nesamonės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
>..2020-12-26
šeip...keulės gražeu ėda, niagu Tamsta če komiantuojate Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-12-26
Nu jo kiek jonų forbes našų gyvena našvilėje? o kiek našų raša? visagino country? Mūsiškiai mūsiškinasi ir tiek. Tame ir esmė kad vašingtonas turėjo būti naudojamas kad skalbtis, o ne purvintis ir daryti bardakus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?