Rusniškiai nenustoja stebinti – sukurta įspūdinga Lietuvos trispalvė

2015-02-20, Gerda BELOKOPYTOVA

Žvarbią, tačiau saulėtą vasario 16-osios popietę rusniškiai ir salos svečiai būriavosi ant senojo Peterso tilto, kur sveikino Lietuvą su gimtadieniu. Šiemet rusniškiai ir vėl nustebino, nors dėl gamtos išdaigų nebuvo galima šventės minėti ant ledo, šįkart svečius pasitiko įspūdingo dydžio Lietuvos trispalvė.

Bendruomenė „Rusnės sala“ ir Šyšos kaimo bendruomenė jau 5-ąjį kartą pakvietė Vasario 16-osios datą paminėti kartu. Įprastai Lietuvos valstybės atkūrimo diena buvo švenčiama ant užšalusių pievų. Šiemet gamta kiek papokštavo ir ledo pamaryje tikriausiai jau niekur neberasime. Vis dėlto išradingųjų rusniškių tai nesustabdė. Nuo 12 valandos prie milžiniškos rusniškių trispalvės būriavosi lietuviška atributika pasidabinę svečiai. Visiems kartu sugiedojus Lietuvos Respublikos himną iškilmingai iškelta praėjusiais metais LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padovanota vėliava. Garbė pakelti šią išskirtinę dovaną, kuri pernai atiteko už originaliausiai surengtą Vasario16-osios minėjimą, atiteko rusniškiams Vytautui Morkevičiui ir Michailui Griščenkovui.

O kokia šventė be vaišių – jų čia išties netrūko. Užuovėjoje kunkuliavo puodai ir virė gardžios sriubos. Šventės dalyviai atvyko kartu su šeimomis, draugais ir artimaisiais, kartu pasveikino Lietuvą su gimtadieniu. Vienybė – štai kas tądien sklandė Rusnės saloje.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?