Šventinio laikotarpio rezultatai

2020-12-30, Tauragės AVPK inforamcija

Siekiant suvaldyti plintantį virusą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino tikslo. Atvykstančius ir išvykstančius automobilius policija tikrino nuo gruodžio 23 d. 9.00 val. iki gruodžio 28 d. 9.00 val. Šventinio laikotarpio rezultatai:

  • Tauragės mieste įrengtuose postuose patikrinta transporto priemonių – 11 511; vairuotojų, kurių paprašyta apsisukti ir grįžti į jų gyvenamąsias vietas – 79; vairuotojai, kurie neišleisti iš gyvenamosios vietos – 38; nustatyti 9 pažeidimai (1 – LR ANK 424 str., 415 str. 2 d.; 1 - pagal LR ANK 484 str. 2 d.; 1 – LR ANK 415 str. 1 d.; 1 – LR ANK 415 str. 2 d.; 2 – LR ANK 422 str. 5 d., 424 str. 3 d.; 3- LR ANK 45 str. 4 d.; 1- įteiktas šaukimas į privalomąją karo tarnybą).

  • Šilutės mieste patikrinta transporto priemonių – 4 884; nepraleisti 37 automobiliai; nustatyti 5 pažeidimai ( 2 - pagal LR ANK 424 str. 2 d., 415 str. 1 d., 415 str. 2 d.; 1 - LR ANK 209 str. 1 d.; 1 - LR BK 281¹ str. 1 d.; 1 – nustatytas asmuo, kuriam paskirta kardomoji priemonė suėmimas).

  • Pagėgių savivaldybėje patikrinta transporto priemonių - 2 291; nepraleista 24; vairuotojai, kurie neišleisti iš gyvenamosios vietos – 6. Nustatyti 7 pažeidimai ( 6 - pagal LR ANK 415 str. 1 d., 415 str. 2 d., 424 str. 2 d. ir kt.).

  • Šilalės mieste patikrinta transporto priemonių – 6 167; nepraleista 54; vairuotojai, kurie neišleisti iš gyvenamosios vietos – 10; nustatyti 3 pažeidimai (1 - pagal LR ANK 428 str. 1 d.; 1 – LR ANK 484 str. 1 d.; 1 – LR ANK 417 str. 7 d.).

Policijos pareigūnai dirbdami kartu su šauliais, karo policija, pasieniečiais bei policijos rėmėjais ne tik užtikrino budėjimą, bet padėjo žmonėms kai netikėtai automobilis ,,užsiožiuoja“, ar kai atrodo pastebėjai neblaivų vairuotoją, sustabdžius supranti, kad žmogų ištiko priepuolis ar tiesiog apgręžiant automobilį aiškini asmenims, kad šventes reikia sutikti namuose, viename namų ūkyje, siekiant stabdyti virusą bei apsaugoti artimą.

Nepaisant įvairių situacijų, labiausiai džiugino parodytas dėmesys bei supratingumas. Už šventinius skanėstus, garuojančią kavą, šiltą maistą, dėkojame, kavinei ,,Ugnija“, Šilutės rajono savivaldybei, Šilalės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai bei visiems gyventojams, kurie sukūrė stebuklą dirbantiems.

Primename, kad judėjimas tarp savivaldybių be pateisinamos priežasties draudžiamas iki sausio 3 d. Policijos pareigūnai ir toliau dirba postuose bei kontroliuoja automobilių transportą. Būkite supratingi ir atsakingi.


Straipsnio komentarai

v2020-12-30
Puiku, sėkmės jiems darbe. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-12-30
Neina suprasti tokios informacijos kaip "rezultatų". Tarsi ta policija būtų ne iš lietuvos, bet iš kažkokio pusiaujo krašto ale afrikos, pietų amerikos, tt. Nu jeigu lietuvoje sakoma kad rudenį skaičiuojami viščiukai tai jie nesupranta ką reiškia ruduo. Pas juos visada vienu metu ir ruduo ir pavasaris ir vasara ir žiema. Jeigu muhamedai nori žiemos, rudens ar pavasario užsilipi į kalną. Nu jeigu tikrai siektų suvaldyti viruso plitimą jeigu toks yra tai jau prasmingiau būtų jeigu policija tikrintų ar žmonės važiuoja teisingai apsirengę pagal orą. Pavyzdžiui važiuoja žmogus su mašina paprašo parodyti kokius batus užsimovęs, ar turi pakankamai šiltą striukę, kepurę ar kapišoną, pirštinės, tt. Priklausomai nuo kelionės tikslo patikrinti ar turi pasivilkęs terminius drabužius. Ir jeigu senesnė mašina tai nesvarbu koks tas kelionės tikslas. Jeigu mašina sugestų ir tektų stovėti pakelėję kur nors laukiant pagalbos. Jeigu neteisingai apsirengę gražinti atgal kad apsirengtų protingai. Va kokia blondinė su kalgotkėmis ir pliku užpakaliu, turėtų iš karto jeigu neturi drabužių aprengti vietoje su vatnykais. Koks skirtumas kad negražu - užtat bus apsauga. nors dabar tie visi vatnykai labai aukštos kokybės. Patys pažiūrėkit kas per uniformos šiuolaikinėse VRM ir KAM statutinėse įstagose. Net pačios pačiausios pasaulio kariuomenės tokios neturi pvz nei JAV, nei UK, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?