Policija kreipėsi į Savivaldybių asociaciją prašydama riboti renginius žmonių susibūrimo vietose

2020-12-30, policija.lrv.lt

Įvertinus susidariusią situaciją ir atsižvelgiant į LRV nutarimą, draudžiantį komercinius ir nekomercinius renginius viešose vietose, ar masinius žmonių susibūrimus, policijos generalinis komisaras Renatas Požėla raštu kreipėsi į Savivaldybių asociacijos vadovą, prašydamas imtis prevencinių priemonių ir riboti tokius renginius sutinkant Naujuosius Metus.

Policija prašo visų šalies savivaldybių neorganizuoti masinių Naujųjų Metų sutikimo renginių, neleisti fejerverkų, užgesinti kalėdines eglutes, riboti eismą centrinių aikščių prieigose. Džiugina, kad kai kurios savivaldybės šiai iniciatyvai pritaria, tačiau yra ir tokių, kurios tai vertina skeptiškai.

Policija įsipareigoja visapusiškai bendradarbiauti su savivaldybėmis ir padėti užkardyti būriavimąsi centrinėse aikštėse.

Policija ragina žmones Naujuosius Metus sutikti su savo artimaisiais, namuose, susilaikyti nuo nereikalingo judėjimo į miestų centrą ar kitas savivaldybes.


Straipsnio komentarai

..2020-12-30
policija išsiduoda kad nelabai supranta kam reikalinga savivaldybių ąsociacija. Tai yra ne valdymo organas, bet savivaldos. Arba kitaip tariant sviestuotas sviestas. Tarsi LRV nutarimo neužtenka, nes lietuvos respublikos vyriausybės nutarimai veikia tik lietuvos respublikoje, bet ne globalios lietuvos didžiosios lietuvos kapelioninkystės didikų žemės teritorijoje. Ta ąsociacija tai kaip nusikalstama grupuotė, organiuotas nusikalstamumo susivienyjimas, cosa nostra, tt. Jau vien užmetus akį į tos asociacijos asociacininko fizionomiją turėtų būti aišku policijai kad jie ne čia pataikė, o dabar dar bėga į geltonosios spaudos patvorius girtis tarsi čia nuveikė kažkokį žygdarbį. O tai kaip "komisaras" kreipėsi? Gyvai rodė ir glostė vienas kito gražulio kelnes, ar gal beraščiai raštu kažką pabarškino su klaviatūra, kuri pati išspausdina kreipinius pagal šablonus, o gal nuotoliniu būdu, pazoomino, kašpirovskiškai, tt? Ir dabar ta "policija" pateikiama tarsi kažkoks dinozauras kuris "bendrauja" su kitais monstrais ale savivaldybėmis. Nei policija nei savivaldybės nėra gyvi objektai. Jie negali "bendradarbiauti". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?