„Šilutės“ gretas papildė iš JAV sugrįžęs šilutiškis

2020-12-31, Sergėjus Gvildys
Šilutiškis Laurynas Stonkus įsiliejo į „Šilutės“ krepšinio komandos gretas.
Šilutiškis Laurynas Stonkus įsiliejo į „Šilutės“ krepšinio komandos gretas.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL–VIKINGLOTTO) čempionate rungtyniaujanti pamario krašto vyrų krepšinio komanda gerokai praretėjo. Komandą paliko trys krepšininkai. Trumpas atsarginių žaidėjų suolas lėmė tai, kad „Šilutė“ patyrė dvi nesėkmes iš eilės.

Namuose įtemptoje kovoje K. Mačijausko auklėtiniai nusileido Molėtų „Ežerūnui-Atletui“ 72:74 (27:18, 18:18, 14:23, 13:15) ir išvykoje prieš Telšių „Telšius“ jėgų kovoti užteko tik tris ketvirčius. Paskutiniajame kėlinuke spurtavę „Telšiai“ šventė pergalę rezultatu 91:68 (18:23, 19:15, 21:15, 33:15).

Pirmadienį turėjęs įvykti susitikimas Klaipėdoje tarp vietos „Neptūnas-Akvaservis“, treniruojamo Simono Serapino, ir Šilutės „Šilutės“ nukeltas dėl COVID-19 grėsmių.

O štai pamario krašto ekipos gretas papildė iš JAV sugrįžęs kraštietis Laurynas Stonkus. Jis praėjusį sezoną JAV studentų lygoje gynė „New York Tech Bears“ garbę ir vidutiniškai pelnė po 8,5 taško bei atkovojo po 4,3 kamuolio. Šiemet vasaros krepšinio lygoje jis pretendavo į oro karaliaus titulą!

Daugiau informacijos apie NKL čempionato varžybas : www.nklyga.lt.


Straipsnio komentarai

Ar į krašto 2020-12-31
poziciją Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-12-31
Keistas kalbos pasirinkimas kalbant apie tas garbės troškimo nesamones. Nu garbė tai kažkas švento ir tada jeigu ginama garbė tai ta garbė kaip savo, iki gyvos galvos, bet dabar paėmė metė viską, kažkaip negarbingai pabruko uodegą ir atbėgo į šilutę. Tai kas per bėdos? Išsigando sunkumu? Ar tai nesiskaito kaip dezertyravimas? Tai kaip ta New York Tech Garbė dabar be stonkaus gynimo? Nu ir kam tą garbę ginti iš viso. Patys puola vienas kitų garbę patys gina. Nu čia vien apie fake news kalbos kultūra kur skaitant beletristikas neina nieko suprasti. Nu kodėl pavyzdžiui nepanagrinėja pačio VIKINGLOTTO. Jugi niekas neperka tų bilietų. Labai retai matau kad parduotuvėje kas pirktų tuos bilietus, ir paprastai perka tie kuriems tie bilietai tarnauja kaip baltas bilietas. Nu prie pigiausio bambalio ar bibinuko dar ir bilietą nusiperka. Tarsi nepriklausomybės specialistų pildoma nuolatos pustuštės priklausomybių puokštės kompozicija. Taip ir su tuo sportu ir jo sirgaliais. Tai irgi priklausomybė. Nu ir atseit sportininkai atlieka svarbų vaidmenį rūpindamiesi aborigenų psichinės sveikata darna. Nors tikrovėje nieko panašaus. Niekas ten neina ir nežiūri į tos garbės troškimus, garbės puolimus, garbės gynimus, garbės nupuolimus, tt.. Tad kažkaip turėtų "žurnalistai" kitaip kalbėti apie šituos negarbingus reikalus, nes nori nenori jie atrodo kaip garbės gynėjai, kurie kažkaip suinteresuoti neturi garbės, jiems irgi kankina tuštuma kurią jiems nuolatos reikalinga pildyti svetimos garbės medžiojimais ir rankiojimais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?