Per šventinę savaitę padaugėjo pranešimų apie į autoįvykius patekusius laukinius gyvūnus

2021-01-05

Gruodžio 28–sausio 3 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 277 pranešimus. Apie į autoįvykius pakliuvusius gyvūnus kreiptasi 97 kartus (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 83).

Dėl kitų įvykių su gyvūnais į aplinkosaugininkus buvo kreiptasi – 29 kartus, o gruodžio 21–27 d. gauti 33 pranešimai.

Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 14 kartų, apie medžioklės – 20. Dėl  atliekų deginimo kreiptasi 30 kartų, netinkamo atliekų tvarkymo – 15 kartų, nuotekų – 10, vandens taršos – 13, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 5, neteisėtų kirtimų – 13, oro taršos – 5, kitų pažeidimų ir konsultacijų – 25.

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus, aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 37 kartus, 17 pranešimų pasitvirtino.

Apie žvejybos pažeidimus buvo pranešta 5 kartus (4 pasitvirtino), 4 kartus pranešta apie medžioklės pažeidimus (1 pasitvirtino). Dėl atliekų deginimo kreiptasi 7 kartus (nepasitvirtino), nuotekų – 5 (4 pasitvirtino), vandens taršos – 7 (4 pasitvirtino), vandens juostų pažeidimų – 2 (pasitvirtino), neteisėtų kirtimų – 2 (1 pasitvirtino), atliekų netvarkymo – 1 (pasitvirtino).

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą ir pranešimus apie galimus pažeidimus.

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995. Taip pat apie neskubaus reagavimo pranešimus galite pranešti https://aakis.am.lt/.


Straipsnio komentarai

..2021-01-05
neina suprasti tos logikos kur aiškinama kažkas remiantis tik skaitytojo gerais ketinimais. Va tiek ir tiek pranešimų, tarsi pranešimų skaičius kažką "paaiškina" apie kažkokią padėtį ar nuveiktus darbus. Ir čia didžiausia ko galima tikėtis apie tuos pranešimus tai kad jie užmes akį ir uždės varnelę "pasitvirtino" arba "nepasitvirtino". Jeigu tingėjo reaguoti arba sureagavo, bet nepastebėjo tai vadinasi "nepasitvirtino". Labai netvirtai atrodo visas šitas aparatas. Kliba tie visi antikvariniai kašpirovskių dantys. Čia kaip kažkokia pornografijos skambučių linija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?