Pagėgių policijos komisariatas turi naują vadovą

2021-01-05, Tauragės AVPK inforamcija

Sausio 4 d. Pagėgių policijos komisariato kolektyvui pristatytas naujasis policijos komisariato viršininkas, vyresnysis komisaras Marius Jakštas, dirbęs Marijampolės aps. VPK Kazlų Rūdos policijos komisariato viršininku.

Marius Jakštas gimė 1973 m. kovo 12 d., baigė Lietuvos teisės universitetą ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį.

Tarnybą vidaus reikalų sistemoje pradėjo 2001 m. Lazdijų rajono policijos komisariato Tardymo skyriaus tardytoju. Nuo 2004 m. dirbo Lazdijų rajono policijos komisariato kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininku, nuo 2013 m. - Lietuvos kriminalinės policijos biuro Veiklos koordinavimo ir kontrolės valdybos Ikiteisminio tyrimo koordinavimo ir kontrolės skyriaus vyriausiuoju tyrėju. 2014 m. paskirtas į Marijampolės aps. VPK Kazlų Rūdos policijos komisariato viršininko pareigas.

Tarnybos laikotarpiu apdovanotas pasižymėjimo, atminimo ženklais, skatintas piniginėmis išmokomis,vardinėmis dovanomis pareikštos padėkos.

Naujam Pagėgių policijos komisariato vadovui linkime sėkmės ir gerų rezultatų.


Straipsnio komentarai

..2021-01-07
Nu va ir čia yra kažkoks "judėjimas" be pateisinamos priežasties. Ar čia juda fizinis asmuo ar juridinis asmuo? Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, žmonių judėjimas be rimtos priežasties tarp savivaldybių buvo apribotas gruodžio viduryje ir rotacija nėra paminėta kaip "rimta" priežastis. Dabar atseit to viršininko judėjimas iš vienos savivaldybės į kitą net nesiskaito kaip judėjimas, nes tos sistemos atžvilgiu ir kazlų rūda ir pagėgiai yra vienas ir tas pats ne jūsų bet vidinis mūsiškių reikalas (cosa nostra). Nu ir tu aiškini kažką tarsi būtum peršokęs griovį išsiduodamas kad šneki nors visiškai nesigaudai apie ką eina kalba. Tarsi pas mane kažko trūksta. Va dvasioje žiojėja skylės. Ne visi namie. Jeigu jūs patikite makaronais, jūs iš karto ir tampate "skolingi" už problemų sprendimus, kur viskas sprendžiama vilkinimu ty grabupių lentpjūvės laikas užgydo visas žaizdas visas ligas. Tame ir esmė kad kas nėra pamesta nėra ir ieškoma. Aš negaliu ieškoti, nes aš neturiu nieko. Kaip aš galiu eiti kažkur jeigu neturiu kuo apsiauti, kuo apsirengti ir kas svarbiausia kur sugrįšti? Kaip galvoji bomžai vaikšto į pasimatymus, į kavines ar restoranus? Kiek kartų eidavo pro šalį Deims, bet niekada negalėjau sau leisti užeiti į vidų. Va o kiek kartų mačiau visokius šillutės karinio teatro inteligentus, kurie va eina pro šalį ir užeina išgerti alaus, arba va ta gražulio sarafaninkė iš policijos vedasi mergaites į pasimatymus. Tad aš neprašau nieko už ką jūs nebūtumėte atsakingi. Man nereikalinga pažadėtų registro centro duomenų bazių išrašų. Man reikalinga tai kas man turėjo priklausyti neaišku nuo kada. Ir čia jeigu žiūrėti pro pirštus ir aklų akyčių vokellius tai va kai sugriuvo tarybų sąjunga ir sukako pilnametystė. Mane jau yra senai susiradę. Ne tame problemos. Problemos yra jūsų gestapininkystė, gyvulininkystė, žvėrynai, atgimėlystės, tt.. Tad čia viskas yra atvirkščiai su ta mano "boba", kuri yra ne tavo reikalas. Ir tu net negali pradėti įsivaizduoti kur yra boba ir kur ne boba jeigu kalba eina apie "encounters of the third kind". Taip ir su tais visais raudonomis raudomis žibančiais kvartalais. Kalbos apie prostituciją tai panašūs makaronai kur kabina pedofilų klanas vaikams apie senelius šalčius. Matai lietuvoje senelių šalčių veikla kaip ir prostitucija nėra legalizuota.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nevarvink seiles,2021-01-06
o susirask boba. Maziau kankinsies ir kitiems bus ramybe be tavo peizelioniu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-01-06
Nu vis tiek reikalinga susiprasti kad lietuvos policija tai veikia kaip dalis didesnių europos sąjungos, interpolo, NATO, JT, tt teisėtvarkos priežiūros sistemų. Ir tos rotacijos gali būti atitinkamas judėjimas iš tų sistemų ar trečiųjų sistemų kur tos sistemos tarnauja kaip stogas ar priedanga. Nu pavyzdžiui šilutė labai stipriai bendradarbiauja su tarptautiniais partneriais. Tiek tų užsienio partnerių kad net milijoniniai miestai tiek neturi. Angliškame wikipedijos puslapyje išvardyti net 17. Ir čia reikalinga turėti omenyje vieną iš pamatinių ES teisių - laisvą prekių judėjimą, tai yra prekybą žmonėmis. Nes va šilutės partneriaujasi vokietijoje su miesteliu regione kuriame yra didžiausias viešnamis pasaulyje. Įsivaizduojate 12 aukštų 9000 kvadratinių metrų dangoraižis, kuriame dirba ir gyvena prostitutės. Tas viešnamis oficialiai skaitosi bendrabutis, kuris pastatytas valstybės ir perduotas prižiūrėti kažkokiais pagrindais privačiam sektoriui panašiai kaip šilutės uostas. Nors vokietijos negalima kaltinti. Vokietija kaip pralaimėjusi tuos karus vis tiek valdoma kažkokių mūsiškių. Ir viskas kas aiškinama apie prostituciją vokietijoje ar kitur yra kažkokios protu nesuvokiamos nesamonės. Reik turėti omenyje kad tas miestelis yra prie pat sienos su Olandija. Panašiai kaip rusnė prie kaliningrado srities. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?