Policija kreipiasi į gyventojus: žiemos pramogomis mėgaukitės atsakingai

2021-01-11, policija.lrv.lt

Policija pastebi, kad daugybė žmonių kartu su vaikais vakar rinkosi į viešas erdves pasimėgauti žiemos malonumais. Pareigūnams ne kartą teko vykti perspėti žmonių, kad jie laikytųsi reikalavimų, o piktybiškai juos ignoruojantiems – pradėti administracines teisenas.  

„Puikiai suprantame, kad žmonės, o ypač vaikai, pasiilgo sniego, oro sąlygos labai palankios  mėgautis žiemos malonumais. Tačiau primename, kad ir būnant lauke būtina elgtis atsakingai. Prašome rinktis tokias vietas, kuriose nėra daug žmonių, nepamiršti dėvėti apsaugos kaukių ir laikytis saugaus atstumo. Saugokite save ir savo šeimos narius“- į žmones kreipiasi policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. 

Policijos įstaigoms šiandien nurodyta dar daugiau dėmesio skirti viešųjų vietų kontrolei, esant būtinybei – tam skirti dalį pajėgų, kurios buvo numatytos kontroliuoti judėjimą tarp savivaldybių.


Straipsnio komentarai

nekelk 2021-01-11
bangu, atsidursi cypėje. Karantinas ne dėl triperio, o Covid-19 epidemijos.
Kai apniks dvasna, staigiai tau atšals šikna.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ s2021-01-11
nu turbūt vienas iš pareigūnų "besidarbuojančių" Policijos departamento Komunikacijos skyriuje (policija.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/kontaktai-ziniasklaidai). Ten parašyta kad yra vedėjas ir du vyriausieji specialistai. Turbūt vedėjas pasivedėjina ir tada specialistai vyriausinasi. Neaišku ar ten yra ir kiti specialistai pvz vyresnieji, jaunesnieji ar dar kokie nors nelygybės rangai. Negi nebūna normalių specialistų nepasikėlusių ar nenusižeminusių? Įsivaizduoji ateini į tarnybą ir užduotis: reikia rašyti rašinėlį ugningai pilstant vandenėlį. Ir turbūt alga kokie 3 tūkstančiai eurų per mėnesį. Ir uniformos nereikia dėvėti. Ką reiškia jeigu žmonės ne tik nesilaiko reikalavimų bet perspėti piktybiškai ignoruoja? Kas čia per naujas žodis "teisena"? Čia gal kartu su rūmais ir rūmunais atėjęs? Gal ir turėtų vadintis kaip nors rūmuniškai: administracinė rūmeina? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
s2021-01-11
Koks čia beprotis rašinėja ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-01-11
jeigu policija turėtų smegenis tai nešnekėtų tokias nesamones. Atseit viena paguoda kad kiekvienas policininkas individualiai turi kažkokias smegenis, kurias naudoja kad suprasti ir interpretuoti nurodymus, įsakymus ir įstatymus. Bet va kad jie dabar elgiasi taip tarsi visuomenė būtų beraščiai, kurie patys nemoka perskaityti ir skaitytis su savo judėjimo apribojimais. Nu ir nėra nelogiška, nes informacinė visuomenė nėra visiems prieinama. Visos prieigos prie informavimo priemonių kainuoja pinigus. Bibliotekose esančios skaityklos nesiskaito kaip dalis informacinės visuomenės. Tai labiau pinigų plovyklos. Žmonės nemoka pavirsti iš judėtojų į nejudėtojus, kur jūsų prašoma išeiti į poilsį ir ilsėtis ramybėje. Nu geriausiu atveju bandoma suvaidinti tokia "situacija" kad pasižymėtų kažkas nugalėtojų rašomoje istorijoje. Va kaip žiemos pramogos priverčia širdį ir kraują greitai judėti. Turėtumėte saugoti vienas kitą savo kalėjimo cypėje. Turit susiprasti kad kalba eina apie žmones. Kas yra žmogus? Ar jūs esate žmogus ar tik aborigenas kuriam kažkas atrodo? kaip atrodo vietos kuriose nėra "daug" žmonių? Žmogus turi rinktis pagal neigimo standartus. Žodis "daug" tai kažkas labai subjektyvu. Uždaro būdo žmogui ir vienas svetimas lauke atrodys kaip grėsmingas karo frontas. Ateis policija sakys tu nusikaltėlis nes pasirinkai vietą kur yra daug žmonių. Jeigu žmogus kažkoks labai bendraujantis sakys ką jūs juokaujate, aš mirštu iš nuobodulio. Nu kaip pamatuojamas "atsakingumas"? Nu jis nepamatuojamas. Arba yra arba nėra. Nu kaip sakai, apie kuriuos sakyk nesakęs, kol neprisiliesi nesuprasi kur dygsta gintaro kojos. Jeigu tikėki kolumbeikių makaronais tai gintaras dygsta šiluose, eglynuos ir kituose spygliuotynuose. Nors mačiau sode ir ant obels būna sakai. Atseit gintaras labai vertinamas kaip saulės akmuo ir ypač vertingas tas gintaras jeigu jame buvo įklimpę kažkas kas buvo gyvas tais saulės mūšio laikais pvz visokie vabzdžiai, vabaliukai, vorai kryžiuočiai, ... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?