Policijos pareigūnai dirba mobiliuose postuose bei aktyviai tikrina viešas erdves

2021-01-13, Tauragės AVPK inforamcija

Esant ypatingai padėčiai policijos pareigūnai ir toliau dirba postuose, kuriuose kontroliuoja automobilių srautus, taip pat daugiau dėmesio skiria ir viešųjų vietų kontrolei, siekiant suvaldyti asmenų būriavimasi dėl galimų taisyklių nesilaikymo. Mobilių postų kontrolės rezultatai nuo sausio 6 d. iki sausio 11 d.:

  • Tauragės miesto postuose patikrinta transporto priemonių – 2 768; vairuotojų, kurių paprašyta apsisukti ir grįžti į jų gyvenamąsias vietas – 8; vairuotojai, kurie neišleisti iš gyvenamosios vietos – 8; nustatyta 14 pažeidimų (LR ANK 424 str., 415 str., 428 str., 417 str., LR BK 281¹ str. ir kt.).

  • Šilutės miesto postuose patikrinta transporto priemonių – 3 731; nepraleista 17 automobilių; neišleisti iš gyvenamosios vietos – 1; nustatyta 10 pažeidimų (LR ANK 432 str., 484 str., 428 str., 45 str., 417 str.).

  • Pagėgių savivaldybėje patikrinta transporto priemonių - 901; nepraleista 6; vairuotojai, kurie neišleisti iš gyvenamosios vietos – 8. Nustatyti 7 pažeidimai (LR ANK 415 str., 171 str., 128 str. ir kt.).

  • Šilalės miesto postuose patikrinta transporto priemonių – 1 585; nepraleista 13; nustatyti 7 pažeidimai (LR ANK 45 str., 415 str. ir kt.).

Savaitgalį policijos pareigūnai aktyviai tikrino ir viešas erdves, nes buvo pastebima, kad daugybė žmonių kartu su vaikais rinkosi į viešas erdves pasimėgauti žiemos malonumais. Buvo stengiamasi užtikrinti, kad žmonės nesibūriuotų, dėvėtų apsaugines kaukes ir laikytųsi saugaus atstumo. Patikrinimo metu pažeidimų nefiksuota.

Primename, kad judėjimas tarp savivaldybių be pateisinamos priežasties draudžiamas iki sausio 31 d.


Straipsnio komentarai

.. @ štiš2021-01-14
neina suprasti tavo reitingų kur tau atrodo kad visi žmonės vienodai supranta tai ką tu esi supratęs apie tuos žodžius. Tarsi tu esi kažkoks suprantingumo etalonas, kuris kaip ir visi kiti sukurtas pagal dievo atvaizdą. Niekas nėra sukurtas pagal jokius atvaizdus išskyrus kiek jūs patys susikuriate kai sužinote kažką apie tą ar kitą žodį kuris kažką reiškia ale "dievas". Nu prieš kelis metus atsikraustė čia tokia keista keistuolių šeimynėlė. Nu tas vyras elgiasi taip tarsi jis būtų fiodor emeljenenko. Tokie manierizmai, tokia eisena, tt. Nu tarsi jis nusižiūrėjo kaip tas fiodoras elgiasi ringe ir jis tą elgseną tarsi drabužį nešioja, nes tai jam suteikia kažkokį saugumo, kurio jam kažkodėl reikalinga. Ir jau tiek garbės paradais persunkta kad tarsi čia jisai toks, o fiodoras nuo jo nusižiūrėjo. Nu ir iš tolo matosi kad tik kažkoks glušas suskis. Bet tame ir esmė o gal tai sudėtinga rolė, kur bandoma sudaryti toks įspūdis. Nežinosi. Nes aš kaip suprantu tas butas žinybinis, nes priklauso tibetietiškų raguočių gaujai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
štiš2021-01-13
pirmoje vietoje yra politika, antroje - pinigai, trečioje - sportas... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ dvitaškiui,2021-01-13
tai karinė daktarų grupuotės infrastruktūra, kurioje ariami kažkokie dirvonuojantys laukiniai sirgaliai. Jiems kažkokie zombiai pas kuriuos tokios bjaurios priklausomybės, kuriems reikalinga tokie brangūs "vaistai", kur viskas dotuojama likusios visuomenės. Nu ariama tarsi tai kažkas tokio. Todėl ir vadinama "arena". Nu kaip skerdena. Kuo jie serga? Nu kad ir tie tavo išvardytos visokios diagnozės kurias ant savęs pasisakei. Nesvarbu. Ta arena kaip didelė palata zombiams. Ten vyksta ne tik krepšinio varžybos. Ir seminarai, parodos, konferencijos, konkursai, tt. Labai daug zombių rūšių. Pas visus bjaurios priklausomybės. Nenori gyventi laisvėje ir nepriklausomybėje. Iš viso nenori gyventi švariai. Reikia valyvumo. Nu jeigu žemė negyvenama ty ne "flat", tai vadinasi žemė yra "round". Nu kaip bokse būna raundai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
dvitaskiui,2021-01-13
tamstai truksta minciu koncentracijos. Padrikas makalavimasis suponuoja paranojos priepuolius ir neadekvatumo busena.
Jei krepsini nelaikai verslu, tai kaip vertini Zalgirio arenos paskirti Kaune ?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ nebuk2021-01-13
neįmanoma jokio sporto paversti į verslą tame tarpe ir krepšinio. Visada verslas verčiamas į sportą. Kalba eina apie pinigus. Jugi krepšinio "verslas" jokių pinigų srautų nesugeneruoja. Tiek kiek jie surenka pinigų pardavinėdami bilietus į savo varžybas jiems neužtektų net pigiausioms kojinėms ką jau kalbėti apie prabangą kurioje vartosi. Viskas kas liečia pinigus tai kažkas panašaus į makaronus apie religines bendruomenes. Va jie atsiskyrėliai vienuoliai, kurie kasdien uoliai lavina kūną ir sielą, gyvena asketiškai, alinančia, jie pragyvena tik iš gerų žmonių šelpimo, tt.. Nu jugi jie ir patys puikiai supranta kad organizuojant varžybas karantino metu jie kvailai atrodo. Dabar kai yra judėjimo apribojimai jie atrodo dar kvailiau. Nu tai kas čia gali būti per tokios svarbios priežastys kad jie negali nežaisti? Gal kalba eina apie bėgius, tai yra istorija jau parašyta ir jie neturi kitos išeities tik riedėti ir dundėti. Nu kaip tame filme "užpakaliu, atbulomis arba nugara į ateitį" buvo sporto almanachas, kuriame surašyta visi varžybų rezultatai į priekį. Gal būt jie negali nežaisti, nes tada jų jau pastatyta "ateitis" neateis, nes ateitis jau buvo atėjusi tada kai jie ant tos ateities statė. Jie jau įbrido į tą upę ir jie nieko nėra supratę. Jiems ta upė nėra reikalinga. Gal ant tų sporto rezultatų irgi iš anksto stovi kažkokių vergų pastatytos lažybų piramidės. Matai šilutėje irgi buvo "bio future". Kas ta "bio"? Gal tai nugara ar užpakalis? Tad čia yra problemos ir su saugumu. Nes taip kaip jie aiškina apie tuos reikalus žmonėms yra panašiai kaip su filmais apie terminatorius, kur dideli dėdės aplenkę laiką rūpinasi vaikučių ir mamyčių saugumu. Tie dėdės ateina nuogi, tam kad neatrodytų kaip baltos varnos jie turi kažkaip susigraibyti iš vietinių aborigenų ekipiruotę, aprangą, transportą, ginklus, tt. Nu kalba eina apie KAM, VRM, STT, VSD ir kitas "strūktūras". Pvz dabartinis KAM "ministras" ir jo "žmona" tai toks gražulio kelnių keistenybė, kad net nekeista ir nebekaista jau niekas tose šilo gatvėse nei šilutėje nei vilniuje. bet turbūt galima jį irgi skaityti kaip šilutiškį nes bolotiravosi į seimą 2004 metais per šilutę. Tais metais šilutė pradėjo gaminti bioetanolį ir buvo didžiausia tokio spirito gamintoja baltijos šalyse. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nebuk2021-01-13
naivus, krepšinis kaip sportas senai paverstas verslu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-01-13
Nu patys sau prieštarauja. Va straipsnis kad kažkaip šilutėje sužaistos krepšinio rungtynės su ekipa iš vilkaviškio, kurie kažkaip sugebėjo pralįsti turbūt ne pro vieną ir ne pro du patikrinimo postus, nes kelias tolimas. Jugi kas jau kas bet krepšinio varžybos tikrai nėra pateisinama priežastis. Nors gal ta ekipa atskrido so malūnsparniu, dronu, aitvaru, skraidančia lėkšte, gal atjudėjo vandens keliais į šilutės uostą, tt? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?